سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

اشتراک لینکدین پریمیوم چیست و چه مزایایی دارد؟ اخبار

  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - درکنار حالت رایگان، لینکدین حق اشتراک پریمیوم نیز دراختیار اعضای خود قرار می‌دهد که در این مقاله، مزایای آن را بررسی خواهیم کرد.

لینکدین یکی از شبکه‌های اجتماعی تجاری بزرگ است که در سال 2003 کار خود را آغاز کرد و در‌حال‌حاضر، میلیون‌ها عضو دارد. توسعه‌دهندگان این شبکه‌ی اجتماعی فضایی برای کاربران از سراسر دنیا فراهم کرده‌اند که امکان معرفی خود به شرکت‌های بزرگ‌و‌کوچک را داشته باشند و با‌توجه‌به توانایی‌هایشان استخدام شوند. هریک از کاربران می‌توانند به‌رایگان در لینکدین عضو شوند و صفحه‌ای مخصوص به خود داشته باشند. لینکدین فقط ویژه‌ی کاربران نیست و حتی کسب‌وکارها نیز امکان ایجاد صفحه و ارائه‌ی آخرین اخبار شرکت را به اعضای لینکدین دارند. امکان تبلیغ محصولات، درج آگهی استخدام نیروهای جدید، معرفی اعضای شرکت و برقراری ارتباط با اعضای مختلف لینکدین از حداقل امکاناتی است که لینکدین دراختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. ویژگی‌های مختلفی نیز دراختیار اعضای لینکدین قرار گرفته است که البته با‌توجه‌به نوع اشتراک آن‌ها می‌تواند متفاوت باشد. در شبکه‌ی اجتماعی لینکدین می‌توان به‌رایگان ثبت‌نام کرد؛ اما حالتی اشتراکی نیز در نظر گرفته شده است که اعضا می‌توانند با پرداخت مبلغی از مزایای بیشتری برخوردار شوند. حال در نظر داریم مزایای حالت لینکدین پریمیوم را بررسی کنیم و بدانیم درمقایسه‌با حالت اشتراک رایگان چه تفاوت‌هایی دارد و مناسب چه کسانی است؟

سیاست و بازاریابی

همان‌طورکه گفته شد، لینکدین را می‌توان بزرگ‌ترین شبکه‌ی اجتماعی مناسب کسب‌وکارها دانست که درحال‌حاضر برای تمامی کاربران سراسر دنیا رایگان است؛ اما ویژگی‌های آن برای مشترکان حالت رایگان محدود است و تنها بخشی از امکانات لینکدین دراختیارشان قرار می‌گیرد. درمقابل، حالت پولی برای اعضا در نظر گرفته شده است که لینکدین پریمیوم نام دارد و در ازای پرداخت حق اشتراک ماهانه، تمامی امکانات این شبکه‌ی اجتماعی را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. به‌طورخلاصه، باید گفت لینکدین پریمیوم به اعضا اجازه می‌دهد در یافتن شغل مناسب یا نیروهایی با مهارت‌های خاص یا مشتریان جدید برای کسب‌و‌کارشان به امکانات بیشتری دسترسی داشته و سریع‌تر به هدف خود برسند. امکانات مشترک میان پلن‌های سرویس لینکدین پریمیوم
درحال‌حاضر، حالت پریمیوم چهار نوع حق اشتراک دارد که باتوجه‌به انتخاب کاربر، ویژگی‌های مختلفی دراختیار وی قرار می‌دهد. در میان ویژگی‌های مختلف هر نوع از حالت اشتراک پریمیوم، مواردی مشترک وجود دارد که ابتدا آن‌ها را بررسی خواهیم کرد. اعتبار در ارسال پیام : امکان ارسال پیام به کاربرانی که در فهرست کانکشن‌هایتان حضور ندارند. لینکدین حالتی در نظر گرفته است که اگر کاربر محدودیت‌های ارسال پیام را تغییر نداده باشد، تنها کاربرانی حق ارسال پیام دارند که در فهرست کانکشن‌های وی حضور داشته یا حق اشتراک ویژه خریده باشند. بااین‌حال، هریک از حالات اشتراک پریمیوم تعداد دفعات محدودی دراختیار کاربر برای ارسال پیام می‌دهد. اطلاع از افرادی که از پروفایلتان در حالت مخفی بازدید کرده‌اند : لینکدین به کاربر اجازه می‌دهد اگر از پروفایل فردی دیدن کند، کاربر مدنظر از این موضوع مطلع نشود. درواقع، کاربر فقط از بازدید فردی ناشناس از پروفایل خود مطلع خواهد شد؛ اما افرادی که حق اشتراک لینکدین پریمیوم را خریده باشند، می‌توانند از بازدید تمامی افراد مطلع شوند. اعضای حالت لینکدین پریمیوم محدودیت موجود در حالت رایگان را نیز ندارند و می‌توانند به فهرست تمامی افرادی دسترسی داشته باشند که در 90 روز گذشته از پروفایلشان بازدید کرده‌اند. دسترسی به بخش لینکدین لرنینگ : تمامی اعضای پریمیوم می‌توانند به کتابخانه‌ی آنلاین لینکدین دسترسی داشته باشند که دوره‌های آنلاین در زمینه‌های مختلف کسب‌وکار را شامل می‌شود.

سیاست و بازاریابی

درحال‌حاضر، چهار نوع مختلف برای لینکدین پریمیوم در نظر گرفته شده است که درادامه آن‌ها را مقایسه و به هزینه‌ی اشتراکشان اشاره می‌کنیم. بااین‌حال، امکان آزمایش یک‌ماهه‌ی اشتراک پریمیوم در نظر گرفته شده است که کاربران می‌توانند پلن دلخواه خود را انتخاب و یک ماه از مزایای آن استفاده کنند. پلن پریمیوم کریر (Premium Career)
پلن پایه‌ی اشتراک لینکدین پریمیوم برای افرادی مناسب است که به‌دنبال شغل جدیدی می‌گردند و درصدد برقراری ارتباط با کسب‌و‌کارهایی هستند که اعضای آن‌ها دردسترسشان نیست. اشتراک پریمیوم کریر با پرداخت ماهانه 29/99 دلار شروع می‌شود و ویژگی‌هایش عبارت‌اند از: امکان ارسال سه پیام با استفاده از اعتبار امکان مقایسه پروفایلتان با افراد دیگری که برای شغل مدنظرتان فرم ارسال کرده‌اند ارائه‌ی منابعی مناسب که در مصاحبه‌ها و استخدام‌ها کمکتان می‌کنند پلن پریمیوم بیزینس (Premium Business)
پلن پریمیوم بیزینس با پرداخت ماهانه 47/99 دلار دراختیار اعضا قرار می‌گیرد و هدف اصلی این پلن ارائه‌ی امکاناتی به افرادی است که درصدد برقراری ارتباط با کسب‌وکارهای دیگر و گسترش برند خود هستند. امکان ارسال 15 پیام با استفاده از اعتبار ارائه‌ی اطلاعاتی مفید درباره‌ی صفحه‌ای که برای برند و کسب‌وکارتان ساخته‌اید حالت جست‌وجوی لینکدین دیگر محدودیتی ندارد در توضیح ویژگی سوم باید گفت اگر اشتراک رایگان داشته باشید، ماهانه تعداد محدودی را می‌توانید از قسمت جست‌وجوی سایت لینکدین بیابید؛ اما در پلن پریمیوم بیزینس محدودیتی در جست‌وجوی افراد و استفاده از قسمت جست‌وجوی لینکدین نخواهید داشت. پلن بازاریاب
پلن بازاریاب برای افرادی مناسب است که به‌دنبال فروش خدمات یا محصولات شرکت در فضای لینکدین هستند و می‌خواهند مشتریان جدیدی بیابند. برخورداری از این پلن به پرداخت ماهانه 64/99 دلار نیاز دارد. امکان ارسال 20 پیام با استفاده از اعتبار ارائه‌ی گزارشی از مشتریان احتمالی در لینکدین متناسب با خدمات یا محصولاتتان امکان ساخت فهرست و دسته‌بندی مشتریان احتمالی پلن Recruiter Lite
پلن Recruiter Lite مناسب افرادی است که به‌دنبال جذب نیرو هستند. این پلن درواقع گران‌ترین پلن‌ ارائه‌شده محسوب می‌شود و ویژگی‌های بیشتری دراختیار اعضا قرار می‌دهد. برای استفاده از این پلن، کاربر باید ماهانه 99/95 دلار پرداخت کند. ویژگی‌های این پلن عبارت‌اند از: امکان ارسال 30 پیام با استفاده از اعتبار برخورداری از جست‌وجوی عمیق‌تر در یافتن نیروهای مناسب برای استخدام امکان جست‌وجوی نامحدود اعضای لینکدین باتوجه‌به عوامل مختلف پیشنهاد هوشمند نیروهای مختلف برای هر سمت‌های در نظر گرفته‌شده

سیاست و بازاریابی

پاسخ به این پرسش به نوع استفاده‌ی کاربر و پلن مدنظر وی بستگی دارد. درحال‌حاضر، بسیاری از کسب‌وکارهای مطرح دنیا از لینکدین برای جذب نیرو استفاده می‌کنند و حتی کسب‌وکارهای مختلف با استفاده از لینکدین مشتریان جدیدی به‌دست می‌آورند. مقاله‌های مرتبط:
راهنمای مقدماتی استفاده و تنظیمات لینکدین آگهی استخدام برای برخی مشاغل در لینکدین رایگان شد
بااین‌حال، قبل از خرید حق اشتراک باید نوع استفاده‌ی خود را در نظر بگیرید و پلنی ایدئال با نوع کاربری‌تان تهیه کنید. لینکدین فرصتی یک‌ماهه دراختیار کاربران قرار می‌دهد که از ویژگی‌های پلن مدنظر استفاده کنید. با این حساب، ابتدا بهتر است طرح یک‌ماهه را آزمایش کنید و درصورتی‌که برایتان مفید بود، مدت پلن دلخواهتان را افزایش دهید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

بررسی یک تبلیغ، اگهی چاپی Stihl برای ابزارهای دستی

استراتژی هلدینگ ها و سبکهای تعامل با شرکتهای تابعه

چند توصیه پیرامون ایجاد شبکه ی اجتماعی مؤثر برای کارآفرینان جوان

سوال پرسیدن، یک مهارت مدیریتی

بشقاب خود را نیز میل کنید! نمونه ای از جایگزینی پلاستیک ها با مواد اولیه تجدید شونده

آنالیز مشتریان، به عنوان یک مزیت رقابتی

نگاهی به ابزارهای مدیریت نوآوری

فناوری های اجتماعی در خدمت گسترش سازمانها

برنامه ریزی سریع پروژه با نرم افزار Project Kickstart

مصاحبه Harvard business با مدیرعامل کوکاکولا (1)

تبلیغ فیلیپس : راهی برای گرد و خاک نمانده

مانیتور گیمینگ MSI Optix G32CQ4 برای خوره‌های بازی معرفی شد

سرویس اشتراکی برای توئیتر عرضه می‌شود

شهریور منتظر سیستم عامل Harmony OS 2.0 هواوی باشید

مافیای جدید مهر می‌آید

ویندوز 10 به سمت سهم بازار 85 درصدی حرکت می‌کند

بانکداری مشترک استرالیا و نیوزیلند

ارتباطات یکپارچه بازاریابی

نسخه‌ نینتندو سوییچ بازی YS Origin معرفی شد

کانن دو دوربین جدید معرفی کرد

تاریخ معرفی رسمی گوشی گیمینگ لنوو مشخص شد

شیوه ی تفکر پیتر دراکر

خانمی که همسرش را در مسیر میلیاردر شدن همراهی کرد

بازاریابی با بودجه ی محدود برای کسب و کار کوچک شما

آمریکا با برخورد سیاسی در بحران کرونا مردود شد

Desire 20 Pro ناجی HTC شد

قابلیت جدیدی به لینکدین آمد

بازی‌های جدید سرویس PS Now معرفی شدند

میلیاردری چینی در صنعت ساخت ماشین آلات

بیراهه مدیریت رفاقت-محور

هویت «خدای نامرئی شبکه‌ها» فاش شد

آپدیت Velvet UI ال‌جی برای دستگاه‌های قدیمی ارایه شد

آمازون جریمه شد

غول سبز گرافیک از Intel و AMD عبور کرد

بازی Sky Beneath معرفی شد

مدیاتک در اندیشه معرفی تراشه دایمنسیتی 600

پردازنده هفت نانومتری دسکتاپ هواوی آزمایش شد

تجهیزات مخابراتی نوکیا به روز می‌شوند

گوشی جدید ویوو رسما معرفی شد

راهنمای خوداشتغالی آنلاین، 13 درس طلایی برای کسب و کار اینترنتی (بخش دوم و پایانی)

تاریخ انتشار بازی Rainswept مشخص شد

دو گوشی جدید از TCL معرفی شدند

قیمت انواع کنسول بازی و لوازم جانبی آن در بازار

بازی Volta-X بر روی رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

تریلر جدیدی از بازی Sword Art Online: Alicization Lycoris منتشر شد

آیا گلکسی S30 فقط با تراشه اگزینوس راهی بازار می‌شود؟

نگاهی تحلیلی به اقتصاد چین

جهانی شدن، مدیریت و تجارت الکترونیک

قیمت انواع تجهیزات رایانه‌ای در بازار

مبارزات بازی Paper Mario: The Origami Kingdom را تماشا کنید

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی