سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

زندگینامه آریانا هافینگتون و رازهای موفقیت او مقالات بازاريابي

زندگینامه آریانا هافینگتون و رازهای موفقیت او
  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - آریانا هافینگتون نویسنده، مفسر و مجری مطرح بسیار پرقدرت و موفق در رسانه‌های بین‌المللی است که مؤسس نشریه و وب‌سایت خبری هافینگتون پست است. این نشریه، یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین نشریه‌های آمریکا بوده و تاکنون مفتخر به دریافت جایزه‌های مهمی شده است. نشریه هافینگتون‌پست، به علت انتشار اخبار گوناگون؛ مطالب طنز و محتواهای جذاب و دست‌اول خود و همکاری با نویسندگان مطرحی چون: دیپاک چوپرا و الک بالدوین موفقیت و محبوبیت بی‌سابقه‌ای در آمریکا برای خود دست‌وپا کرده است. برای مطالعه مسیر زدگی موفقیت آمیر او، این مطلب از موفق شو را از دست ندهید.
زندگینامه آریانا هافینگتون
آریانا هافینگتون برای تحصیل در رشته اقتصاد به دانشگاه کمبریج و پس‌ازآن، به ایالات‌متحده آمریکا رفت. او پیش از اینکه به سیاست‌های لیبرال و انتخابات فرمانداری ایالت کالیفرنیای آمریکا روی آورد، از مفسران محافظه‌کار بود. آریانا، وب‌سایت هافینگتون پست را در سال 2005 راه‌اندازی کرد. این وب‌سایت به یک بستر آنلاین خبری محبوب و قدرتمند تبدیل‌شده است. علاوه براین، آریانا، تجربه نویسندگی بیش از دوجین کتاب در موضوعات مختلف از فمینیسم و شرکت‌های آمریکایی گرفته تا سیاست را در کارنامه موفق خود ثبت کرده است.
مروری بر گذشته پرکار و سرشار از موفقیت آریانا همینگتون

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی


آریانا هافینگتون با نام اصلی آریانا استاسینوپولوس در تاریخ 15 ژوئیه سال 1950 در آتن یونان متولد شد. او در دوران نوجوانی برای تحصیل در دانشگاه کمبریج به انگلیس نقل‌مکان کرد. آریانا پس از اخذ مدرک کارشناسی موفق به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد شد. پس از اتمام موفقیت‌آمیز دوره کارشناسی ارشد، به سمت “رئیس سازمان بحث و تبادل‌نظر اتحادیه مشهور دانشگاه کمبریج ” منسوب شد. آریانا پس از اتمام دوره ریاست اتحادیه کمبریج، اقدام به بازگشایی مغازه‌ای در لندن نموده و به دنبال آن، نویسندگی را آغاز کرد. در سال 1974 و در سن 23 سالگی، اولین کتابش با عنوان «زن مؤنث» را با موفقیت منتشر کرد. «زن مؤنث» در موردنقد و بررسی جنبش‌های آزادی‌بخش زنان و قوانین در حال تغییر در مورد آنان بود که به 11 زبان زنده دنیا ترجمه شد.
موفقیت‌های آریانا هافینگتون پایان‌ناپذیر است! سختی‌ها او را قوی‌تر می‌سازند
آریانا استاسینوپولوس، در سال 1980 پس از پشت سر گذاشتن عشقی نافرجام به لندن رفت. پس‌ازآن، آریانا در سال 1980 از لندن به نیویورک مهاجرت نمود و همچنان به نوشتن ادامه داد. یک سال بعد، او یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خود را به اسم “ماریا کالاس ” که زندگینامه ستاره محبوب و موفق؛ “اوپرا ماریا کالاس ” بود را منتشر نمود. در سال 1983، او توانست اثری از خدایان یونان که در مورد اهمیت اسطوره‌های باستانی بود، منتشر کند و تا پایان همان دهه نیز زندگی‌نامه‌ای از “پابلو پیکاسو ” منتشر کرد که بعدها فیلمی از روی آن نیز ساخته شد.
در سال 1986، استاسینوپولیس با “مایکل هافینگتون “، وزیر امور خارجه وزارت دفاع آمریکا ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو فرزند دختر بود. “مایکل هافینگتون ” در طول سال‌های 1993 و 1995 به‌عنوان یک جمهوری‌خواه در انتخابات مجلس سنا شرکت کرد اما موفق به کسب کرسی مجلس نشد. اگرچه، آریانا در این راه کمک و همراهی بسیاری به مایکل نمود. این دو در سال 1997 از یکدیگر جدا شدند.
آغاز جدال آریانا برای موفقیت در کسب عنوان فرمانداری کالیفرنیا!
آریانا هافینگتون در اوایل شهرت، بیشتر به دلیل نظرات سیاسی و اظهارنظرهای محافظه‌کارانه خود شناخته‌شده بود. حتی گاهی اوقات، برای حمایت از مواضع خود، به‌طور منظم در برنامه‌های تلویزیونی نیز حضور پیدا می‌کرد؛ اما پس از مدتی، با پذیرش تأثیر و قدرت ریسک در موفقیت انسان، موضع خود را از سیاست‌های محافظه‌کارانه به سمت مخالف تغییر داد؛ مانند شرکت در فعالیت‌های زیست‌محیطی و اصلاحاتی مختلف.
در سال 2003، هافینگتون در انتخابات فرمانداری کالیفرنیا شرکت کرد؛ درحالی‌که یکی از رقبای مشهور او “آرنولد شوارتزنگر ” نیز در آن انتخابات حضور داشت؛ اما او یک هفته قبل از انتخابات، برای حمایت از ” دیویس “؛ یکی از کاندیداهای انتخابات، انصراف داد. در همان سال، او کتاب پرفروش و معروف “پرفروش‌ترین خوک‌های درون کوزه نیویورک‌تایمز: چطور طمع شرکت‌ها و فساد سیاسی آمریکا را تضعیف می‌کند؟” را منتشر نمود. بعدها کتاب «اشتباه از نظر سیاسی» او نیز موفق به دریافت جایزه امی سال 1994 و موجب محبوبیت بی‌سابقه او شد.
موفقیت‌های پی دی پی آریانا؛ او هیچ‌گاه از شکست نمی‌هراسد!

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی


همان‌طور که گفته شد، در سال 2005، آریانا با همکاری “کنت لر ” وب‌سایت “هافینگتون پست ” را راه‌اندازی کرد و خود مدیر کل آن شد. در اوایل، این وب‌سایت به انتشار مباحث لیبرال؛ جمع‌آوری اخبار مختلف؛ مطالب طنز و… شناخته‌شده بود؛ اما سال‌ها بعد، این مجموعه شروع به انتشار طیف وسیعی از مقوله‌های رسانه‌ای؛ از سیاست گرفته تا ورزش و تجارت، نمود. در سال 2008، هافینگتون پست، در رتبه‌بندی سالانه، عنوان قدرتمندترین وبلاگ جهان را به دست آورد. آریانا در سال 2007 کتاب‌های مختلفی در زمینه عشق؛ کار و زندگی منتشر کرد که همین آثار او، بعداً الهام‌بخش راه‌اندازی وب‌سایت هافینگتون پست در سال 2013 گردید.
در سال 2011، آریانا این وب‌سایت را به بیش از 300 میلیون دلار به AOL فروخت و متعاقباً خود در مقام سردبیر گروه رسانه‌ای و رئیس کمپانی مطرح هافینگتون پست باقی ماند. موفقیت‌های آریانا یکی پس از دیگری در زندگی او نمایان می‌شدند. دیوید وود، نویسنده کمپانی هافینگتون پست، جایزه پولیتزر 2012 را برای انتشار متنی مرتبط با گزارش ملی در این سایت به دست آورد. موفقیت و شهرت هافینگتون پست باعث شده است که نسخه‌های بین‌المللی این وب‌سایت در کشورهای کانادا؛ انگلیس؛ فرانسه و اسپانیا و چندین کشور دیگر توسعه و انتشار پیدا کند.
آوازه شهرت و موفقیت آریانا در مجله جهانی نیویورک تایمز
او در سال 2006 توسط مجله معروف و شاخص “نیویورک‌تایمز “، در فهرست 100 فرد تأثیرگذار و بانفوذ جهان قرار گرفت. علاوه براین، آریانا سال گذشته، در فهرست 100 زن قدرتمند جهان در رده بیست و هشتم قرار گرفت و جایزه ویژه “فوربس ” را به خود اختصاص داد. کتاب سیزدهم هافینگتون، با عنوان “آمریکای سوم جهان: چگونه سیاستمداران طبقه متوسط را رها کرده و به رؤیای آمریکایی‌ها خیانت می‌کنند ” در سال 2010 منتشر شد؛ و چهاردهمین کتاب او نیز برای تعریف دوباره موفقیت و ایجاد زندگی بهتر، در سال 2014 منتشر شد و موفق به کسب رتبه اول در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز گردید. در آگوست سال 2016، آریانا انصراف خود را از ادامه همکاری با نشریه هافینگتون پست اعلام و تصمیم خود را برای راه‌اندازی شرکت Thrive Global، (یک شرکت نوپا در زمینه بهداشت و سلامتی) علنی نمود تا بتواند تمام توان خود را برای پیشرفت استارت آپ و پلت فرم دیجیتالی خود اختصاص دهد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

پایان جهان؟ مچالگی، انجماد یا واپاشی

هواوی لپ تاپی با نمایشگر تمام‌صفحه شناور رونمایی می‌کند

تلویزیون شفاف 55 اینچی شیائومی رونمایی شد

انسان برای کسب توانایی خواندن، بخش مهمی از مغز را بازیابی کرده است

تلویزیون شیائومی Mi TV LUX OLED رسما معرفی شد

سوتی های جالب کمپانی های بزرگ در مراسم رونمایی از محصولاتشان

امتیاز DxO شیائومی M10 Ultra منتشر شد: صدر برای شیائومی

عنوان Cyberpunk 2077 تاکید زیادی برروی محیط تخریب‌پذیر دارد

قابلیت امنیتی جدید برای گوشی‌های سامسونگ

منتظر حسگر اثرانگشت متفاوتی از هواوی باشید

بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه برای دوران قرنطینه

چرا مصونیت دربرابر برخی بیماری‌ها همیشگی است؟

می 10 اولترا شیائومی با شارژ 120 واتی، زوم 120 برابری و نمایشگر 120 هرتزی رونمایی شد

دوربین شیائومی می 10 اولترا رکوردشکنی کرد و به صدر رده‌بندی DxOMark رفت

بلوار استاد معین یک خیابان اجتماعی است

افزایش 25 درصدی و صرفه جویی 200 میلیارد تومانی آسفالت

مشخصات گوشی جدید ویوو آشکار شد

بررسی اولیه گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا

بازگشت «گوگل مپس» به اپل واچ

مایکروسافت دیگر از این اصطلاح استفاده نخواهد کرد

اتصال اینترنت در روستاها برای آموزش مجازی

گوگل پیکسل 5 رویت شد؛ منتظر گوشی پرچمدار نباشید

بازی DIRT 5 تاخیر خورد

شیائومی 10 سالگی خود را با معرفی پرچم‌دار جدیدش گرامی داشت

ردمی K30 اولترا رسما معرفی شد

حالا می‌توانید از دوربین نیکون خود به عنوان وب‌کم استفاده کنید

رنگ‌های محبوب کنترلر DualShock 4 دوباره در دسترس قرار گرفتند

ویندوز 10 برای همیشه ساختار کپی پیست را عوض می‌کند

جریمه برای نزدن ماسک در اماکن تفریحیِ پاریس

هیچ محیط بانی در سه سال گذشته قصاص نشده است

امنیت زیستی بخش مهمی از امنیت ملی است

حناچی: ساخت بوستان در مناطق متراکم ارزشمندتر است

شمارش معکوس راه اندازی بورس بین الملل کیش

انویدیا تاریخ معرفی کارت‌های گرافیک سری RTX 3000 را اعلام کرد

پیکسل 5 گوگل به پردازنده اسنپدراگون 765G مجهز می‌شود؟

چگونه کاربران را در پاسخ‌دادن به توییت‌هایمان محدود کنیم؟

گوگل مپس پس از سه سال غیبت به اپل واچ برمی‌گردد

آغاز مرحله دوم فروش سهام عدالت در سامانه سعدی

توییتر قابلیت ترجمه‌ی خودکار توییت‌ها را آزمایش می‌کند

نسخه بتا سرویس استریم xCloud دردسترس کاربران اندروید قرار گرفت

روند ثبت دامنه‌های اینترنتی با هویت ایرانی آهسته شده است

کارت‌های مجازی People Card برای معرفی کاربران به موتور جست‌وجوی گوگل اضافه شد

مترو کتاب در متروی تهران افتتاح می‌شود

درخواست از پدافند غیرعامل برای بررسی وضعیت انبار نفت شهران

اجرای طرح کاپ در منطقه 3 تهران

صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران آماده برگزاری مجمع سالیانه می شود

احداث عریض ترین پل موتوررو تهران در منطقه 15

آغاز به کار پارکینگ مترو آزادگان در منطقه 19

سهام پالایشگاه‌ها در قالب صندوق سرمایه‌گذاری ETF شهریورماه عرضه می‌شود

الزام پیمانکاران طرح‌های گازی به استفاده از شریکان خارجی صاحب فناوری

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی