سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه برای دوران قرنطینه اخبار

بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه برای دوران قرنطینه
  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - آشنایی با بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه، به‌خصوص باتوجه‌به شرایط کنونی زندگی افراد جامعه، اهمیت بالایی پیدا کرده است. در این مقاله 10 مورد از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه را معرفی می‌کنیم.

با شیوع ویروس کرونای جدید، تمام فعالیت‌های فردی و اجتماعی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و بسیاری از اماکن مختلف عمومی مثل رستوران‌ها، استخرها و باشگاه‌های ورزشی اکنون یا تعطیل است یا به‌طور محدود دردسترس افراد قرار می‌گیرند. ازسویی دیگر، با کاهش ساعات کاری و محدودیت فعالیت‌های خارج از منزل، متوسط ورزش و فعالیت فیزیکی افراد با کاهش زیادی مواجه شده است. علاوه‌براین‌ها، هنوز مشخص نیست که محدودیت‌های اعمال‌شده و پروتکل‌های بهداشتی و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا چه زمانی ادامه داشته باشند. گذشته‌ از مسائل مربوط به ویروس کووید 19 و موضوع قرنطینه و دورکاری، براساس اطلاعات منتشرشده‌ی سازمان جهانی بهداشت، از هر 4 بزرگسال یک نفر تحرک فیزیکی کافی ندارد و بیش‌ از 80 درصد جمعیت نوجوان جهان از کمبود تحرک فیزیکی رنج می‌برند؛ البته این آمار برای سال 2018 است و شرایط خانه‌نشینی در سال جاری میلادی قطعا آمارها را به‌طرز عجیبی جابه‌جا خواهد کرد. همچنین، ناگفته نماند که تحرک فیزیکی معقوله‌ای جدا از ورزش است و تعاریف خاص خود را دارد. در زمینه‌ی آمارهای داخلی نیز اوضاع تحرک فیزیکی و تحرک ورزشی در کشور ما بسیار نگران‌کننده است و تخمین زده می‌شود که میزان آن یک‌پنجم کشورهای پیشرفته است. سرمایه‌گذاری در ورزش برابر است با صرفه‌جویی در هزینه‌ی درمان
اهمیت ورزش بر کسی پوشیده نیست. شاید برای شما جالب باشد که بدانید کشور آمریکا با سرمایه‌گذاری در بخش ورزش عمومی به ازای هر یک میلیون دلار در سال، 2 تا 3 میلیون دلار در بخش درمان صرفه‌جویی می‌کند. بنابراین، باتوجه‌به شرایط کنونی زندگی و کاهش چشمگیر فعالیت‌های روزانه و قرنطینه‌ی طولانی‌مدت، شاید بهترین راهی که مانده است و برای اکثر افراد جامعه دردسترس باشد، انجام فعالیت‌های ورزشی منظم در منزل است. ازاین‌رو، در این مقاله قصد داریم بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه را معرفی کنیم تا با استفاده از این برنامه‌ها بتوانید علاوه‌بر جبران کمبود فعالیت فیزیکی روزانه، سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید و از بیماری‌ها و آسیب‌های احتمالی در امان بمانید. برای داشتن بدن سالم به توصیه‌ی متخصصان باید در هفته 150 دقیقه ورزش‌های سبک انجام دهید و اگر ورزش‌های سخت را درنظر بگیریم، می‌توانید این زمان را تا 75 دقیقه در هفته کاهش دهید. برای دستیابی به نتیجه‌ی بهتر، باید این زمان در طول هفته پخش شود و علاوه‌بر فعالیت ورزشی، باید حتما یک برنامه‌ی غذایی مناسب نیز تهیه کنید تا مواد مغذی موردنیاز بدن را تأمین کند. پس با زومیت همراه باشید تا با بهترین اپلیکیشن‌های ورزش در خانه آشنا شوید. ‌ بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه
انتخاب بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه می‌تواند به عوامل و معیارهای زیادی بستگی داشته باشد که برای هر فرد دارای اولویت‌بندی متفاوتی باشند. درادامه 10 مورد از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه را باتوجه‌به مسائل تخصصی و بازخوردهای کاربران، معرفی می‌کنیم. به‌خاطر داشته باشید که انجام حرکات ورزشی نیاز به‌دقت دارد تا ماهیچه‌ها و اندام درگیر در حرکات را دچار آسیب نکند؛ بنابراین، آموزش‌های اپلیکیشن‌ها را با دقت مشاهده کنید و اگر برای انجام برخی حرکات دچار مشکل شدید حتما با افراد خبره مشورت کنید. ناگفته نماند استفاده از اپلیکیشن‌ها نمی‌تواند به‌طور کامل برابر با حضور یک مربی همراه شما باشد؛ اما قطعا می‌تواند سطح فعالیت روزانه‌ی شما را افزایش دهد و موجب تندرستی نسبی شما شود. 1. اپلیکیشن Nike Training Club
یکی از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه اپلیکیشن Nike Training Club است. این برنامه را «نایکی» طراحی کرده است که سابقه‌ی درخشانی در زمینه‌ی محصولات و تجهیزات ورزشی دارد. این اپلیکیشن با کمک متخصصان ورزشی توسعه یافته است و شرکت نایکی در معرفی آن تأکید دارد که با به‌کارگیری این اپلیکیشن، زیر نظر کارشناس‌های کارآزموده برنامه‌ی روزانه‌ی ورزشی خود را دنبال کنید.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

2. اپلیکیشن JEFIT Workout Planner Gym Log
یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه، JEFIT Workout Planner نام دارد که عده‌ای از کارشناسان ورزشی آن را تأیید کرده‌اند. این برنامه تمام جزئیات تمرینات ورزشی کاربر را دنبال می‌کند و با ارائه‌ی دستورالعمل حرکات ورزشی به‌وسیله‌ی ویدئوهای باکیفیت از انجام صحیح حرکات کاربر اطمینان حاصل می‌کند. این اپلیکیشن حدود 8 میلیون کاربر فعال درسراسر جهان دارد؛ بنابراین، با اپلیکیشنی حرفه‌ای روبه‌رو هستیم که بازخوردهای خوبی در رسانه‌ها دریافت کرده است.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

3. اپلیکیشن FitOn Workouts & Fitness Plans
اپلیکیشن FitOn یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه است و تمام تمرینات فیتنس در این اپلیکیشن رایگان ارائه می‌شوند. با کمک این اپلیکیشن کاربران می‌توانند برای تناسب اندام یا کاهش وزن خود برنامه‌ریزی کنند و در هرزمان و مکانی تمرینات ورزشی خود را با کمترین تجهیزات انجام دهند. دستورالعمل اجرای حرکات ورزشی در این اپلیکیشن به‌واسطه‌ی ویدئو آموزش داده می‌شود تا کاربر تمام جزئیات حرکات را مسلط شود و احتمال ایجاد آسیب در اندام کاهش یابد.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

4. اپلیکیشن Workout for Women: Fit at Home

سیاست و بازاریابی

علاوه‌بر برنامه‌های ورزشی، در این اپلیکیشن می‌توانید به برنامه‌های غذایی نیز دسترسی داشته باشید؛ زیرا برنامه‌ی ورزشی بدون برنامه‌ی تغذیه‌ای متناسب، فرم‌دهی و رشد اندام شما را به بن‌بست می‌رساند و این موضوع برکسی پوشیده نیست که اهمیت برنامه‌ی تغذیه اگر از برنامه‌ی ورزشی بیشتر نباشد، به‌هیچ‌عنوان کمتر از آن نیست و می‌تواند تأثیر بسزایی در چگونگی روند کاهش وزن و به‌طورکلی ماهیچه‌سازی داشته باشد. این اپلیکیشن دستورالعمل اجرای حرکات را به‌وسیله‌ی ویدئو نشان می‌دهد و نکته‌ی مهم درباره‌ی تمرینات این اپلیکیشن دسته‌بندی‌های مختلف است که به کاربر امکان می‌دهد تمرینات متمرکز به اندامی خاص را بیشتر از بخش‌های دیگر انجام دهد. برای مثال، شخصی از تناسب اندام تقریبا خوبی برخوردار است و آمادگی جسمانی مناسبی دارد؛ اما تمایل دارد ماهیچه‌های شکمی خود را تقویت کند؛ بنابراین، می‌تواند با مراجعه به دسته‌بندی Abs تمرینات متمرکز بر اندام شکمی را در اولویت قرار دهد. تنها نکته‌ی منفی درباره‌ی این اپلیکیشن پرداخت درون‌برنامه‌ای برای برخی دوره‌های حرفه‌ای است و متأسفانه این اپلیکیشن کاملا رایگان نیست؛ اما خبر خوب برای بانوانی که تازه قصد دارند ورزش را شروع کنند، این است که بخش‌های ابتدایی زیادی در این برنامه رایگان است و می‌تواند شروع خوبی را برای انجام تمرینات ورزشی شما رقم بزند.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

5. اپلیکیشن Adidas Training by Runtastic
یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه، اپلیکیشن Adidas Training by Runtastic است که شرکت آدیداس، دیگر برند نام‌آشنای دنیای محصولات ورزشی، طراحی و عرضه کرده است. شعار این اپلیکیشن ورزش کوتاه و فوری روزانه است تا سطح انرژی برای طول روز به میزان زیادی افزایش یابد و با مداومت در انجام طولانی‌مدت تمرینات، کاربر را به تناسب اندام مدنظر برساند. ویژگی‌های اساسی این اپلیکیشن ورزش در خانه شامل موارد زیادی می‌شود که ازجمله می‌توان به امکان شخصی‌سازی تمرینات باتوجه‌به نیاز اشاره کرد. این اپلیکیشن در بخشی از تمرینات خود برنامه‌های ورزشی 7 دقیقه‌ای طراحی کرده است تا به شعار خود وفادار بماند. تمام این تمرینات 7 دقیقه‌ای بدون نیاز به تجهیزات خاص ورزشی قابل انجام هستند و کاربر فقط باید 7 دقیقه زمان برای ورزش روزانه اختصاص دهد. تمرینات در این اپلیکیشن با تمرکز بر اهداف خاصی تعریف شده‌اند، برای مثال، اگر فردی قصد داشته باشد وزن کم کند، می‌تواند از بین برنامه‌های ارائه‌شده، برنامه‌های کاهش وزرن را مدنظر قرار دهد یا اگر فردی تمایل داشته باشد می‌تواند از برنامه‌های تمرینی ماهیچه‌سازی یا فیتنس برای فرم‌دهی به ماهیچه‌های خود استفاده کند. تمام دستورالعمل‌های تمرینات در این اپلیکیشن ازطریق ویدئوهای باکیفیت ارائه می‌شوند تا درصد احتمال خطای کاربر را کاهش دهند. این برنامه با اپلیکیشن سلامت در دستگاه هوشمند کاربر همگام می‌شود تا تمام جزئیات ورزشی را ثبت کند و گزارش کاملی از وضعیت فعالیت‌های فیزیکی روزانه‌ی او فراهم کند. ازجمله ویژگی‌های دیگر این برنامه می‌توان به سازگاری با ساعت‌های هوشمند نیز اشاره کرد. درنهایت، ناگفته نماند این اپلیکیشن امکان خرید اشتراک ماهانه و سالانه نیز دارد که برخی امکانات خاص مشاوره‌ای و تمرینی را دربر می‌گیرد.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

6. اپلیکیشن Sworkit Fitness & Workout App
اپلیکیشن Sworkit Fitness یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه است. نقطه‌ی قوت این برنامه زیرنظرداشتن هوشمندانه‌ی رفتار کاربر است. بنابر گفته‌ی توسعه‌دهنده‌ی Sworkit Fitness، این اپلیکیشن درد و خستگی و برنامه‌ی روزانه‌ی کاربر را درک می‌کند؛ بنابراین، می‌تواند خود را در برنامه‌ی شلوغ کاربر بگنجاند و خستگی را دور کند و انگیزه‌ی لازم برای انجام تمرین را در او ایجاد کند. این اپلیکیشن بیش‌ از 100 میلیون کاربر درسراسر جهان دارد و بنابر اعلام سازمان ACSM ایالات متحده آمریکا، عنوان برترین اپلیکیشن ورزش در خانه را به‌خود اختصاص داده است. این سازمان علت انتخاب اپلیکیشن Sworkit Fitness را چنین عنوان کرده است: «اپلیکیشن Sworkit از میزان امنیت بالایی در تمرینات برخوردار است و بازدهی در پیشرفت ورزشی کاربران و میزان اثرگذاری دوره‌ی تمرینات روی آن‌ها بسیار چشمگیر بوده است.» اپلیکیشن ورزش در خانه‌ی Sworkit Fitness مانند سایر رقبا، برنامه‌های تخصصی با محوریت کاهش وزن، فرم‌دهی به عضلات، ماهیچه‌سازی، بهبود انعطاف‌پذیری و افزایش آمادگی جسمانی ارائه می‌کند. این اپلیکیشن گزینه‌ی کاملا مناسبی برای افرادی است که تازه اقدام به ورزش کرده‌اند و می‌توانند با اتکا بر سیستم ارائه‌شده در این اپلیکیشن، مسیر فیتنس خود را آغاز کنند. یکی از نقاط قوت دیگر این برنامه که آن را در دسته‌ی بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه برای کودکان قرار می‌دهد، وجود برنامه‌های تمرینی با تمرکز بر کودکان است. این اپلیکیشن برنامه‌های ورزشی مخصوص کودکان را کاملا رایگان دراختیار کاربران قرار می‌دهد و والدین یا معلمان تربیت‌بدنی مدارس می‌توانند با استفاده از آن، فرصت سلامت فیزیکی اصولی را برای کودکان فراهم کنند. این اپلیکیشن ویژگی‌های دیگری نیز فراهم می‌کند؛ اما غالب بخش‌های اپلیکیشن فقط ازطریق خرید اشتراک ماهانه یا سالانه دردسترس قرار می‌گیرند و این موضوع تاحدی از محبوبیت اپلیکیشن کم می‌کند.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

7. اپلیکیشن Workout Trainer: Fitness Coach
این اپلیکیشن نیز در فهرست بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه قرار می‌گیرد. فرقی نمی‌کند که کاربر تمایل دارد با استفاده از وزن بدن خود ورزش کند و تمرینات بدون تجهیزات داشته باشد یا با استفاده از برخی تجهیزات ابتدایی مثل دمبل و وزنه‌ی کتری تمرینات ورزشی را به‌انجام برساند، اپلیکیشن Workout Trainer درهرصورت می‌تواند در خدمت او باشد و انعطاف لازم برای سازگاری با شرایط مختلف کاربر را نشان دهد. تمرینات ورزشی در این اپلیکیشن را کارشناس‌های تربیت بدنی تهیه کرده‌اند و از بابت اصول ورزشی آن هیچ نگرانی وجود ندارد. آموزش‌های اجرای حرکات مربیان تأییدشده‌ی این اپلیکیشن، با دقت زیادی تهیه شده‌اند و روند انجام حرکات را به‌خوبی نمایش می‌دهند. همچنین، مربیان کاربر را ازطریق پیام صوتی یا عکس یا ویدئو قدم‌به‌قدم در طول دوره راهنمایی خواهند کرد. دستورالعمل‌ها به‌قدری با جزئیات تهیه شده‌اند که با استفاده از این اپلیکیشن کاربر حس می‌کند مربی شخصی دارد که در هر لحظه آماده‌به‌کار است. میزان شدت تمرینات ورزشی در هر مرحله افزوده می‌شود تا تناسب اندام و فیتنس کاربر با سرعت مناسبی ادامه یابد و نتیجه‌ی نهایی در پایان دوره‌ی تمرینات مطلوب کاربر باشد. اگر به‌تازگی تمرینات خود را آغاز کرده‌اید یا ورزشکار حرفه‌ای هستید و می‌خواهید زیبایی اندام خود را حفظ کنید، در این اپلیکیشن برنامه‌های تمرینی متناسب با نیاز تمام افراد با شرایط مختلف قرار گرفته است. این اپلیکیشن همچنین قادر است گزارش‌های دقیقی از روند ورزشی و وضعیت سلامت کاربر جمع‌آوری کند. اپلیکیشن Workout Trainer علاوه‌بر امکاناتی که به‌رایگان ارائه می‌کند، نسخه‌ی Pro پلاس نیز دارد که با خرید اشتراک فعال می‌شود. با فعالسازی این نسخه، کاربر مستقیما و به‌صورت آنلاین زیر نظر مربی اختصاصی برنامه‌های ورزشی خود را دنبال خواهد کرد.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

8. اپلیکیشن Asana Rebel: Get in Shape
اپلیکیشن Asana Rebel یکی از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه است که موردتوجه بسیاری از کاربران قرار دارد. این اپلیکیشن شامل برنامه‌های حرفه‌ای برای کاهش وزن، عضله‌سازی، افزایش قدرت بدنی و حتی فعالیت‌های آرامش‌بخش و مدیتیشن می‌شود؛ بنابراین، کاربران با اهداف مختلف می‌توانند از این برنامه بهره‌مند شوند. به‌عبارت‌دیگر، این اپلیکیشن را می‌توان ابزار کاملی برای بازیابی و تثبیت سلامت فیزیکی و روحی به‌شمار آورد. «با اپلیکیشن Asana Rebel باشگاه ورزشی را به خانه ببرید.» این شعاری است که توسعه‌دهنده‌ی برنامه آن را عنوان می‌کند. شاید بتوان نقطه‌ی قوت این اپلیکیشن را وجود تمرینات یوگا دانست که سبب تمایز آن با سایر رقبا شده است و از این اپلیکیشن برنامه‌ی ورزشی همه‌فن‌حریفی می‌سازد. کاربران با کمک این برنامه تناسب اندام را به‌همراه ذهنی آماده به‌دست خواهند آورد. «ذهن‌آگاهی» تمرینی فکری برای زندگی در لحظه و معطوف‌کردن تمام توجه فرد به زمان حال و به‌دور از هرگونه قضاوت است. این فرایند مهارتی عالی برای کاربر ایجاد می‌کند تا به‌واسطه‌ی آن سطح آمادگی جسمی و روحی خود را بالا ببرد که درنهایت منجر به افزایش بهره‌وری او خواهد شد. بدین‌ترتیب علاوه‌بر تمرینات، کاربر به موسیقی آرامش‌بخش نیز نیاز دارد که در این اپلیکیشن تعبیه شده است. این اپلیکیشن حتی برای شلوغ‌ترین روزها نیز آماده است تا کاربر را همراهی کند و برای این منظور تمرینات 5 دقیقه‌ای ورزشی تدارک دیده است تا افرادی هم که زمان کوتاهی را به ورزش اختصاص می‌دهند، بتوانند برای سلامت فیزیکی خود قدم بردارند. همچنین، در این اپلیکیشن مقالات علمی ورزشی و تغذیه‌ای به‌اشتراک گذاشته می‌شود تا دانش و آگاهی کاربران نیز افزایش یابد و بتوانند از این دانش به‌صورت کاربردی در تمرینات خود بهره‌مند شوند. ناگفته نماند که بخشی از این اپلیکیشن فوق‌العاده فقط با پرداخت درون‌برنامه‌ای و خرید اشتراک دردسترس قرار می‌گیرد.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

9. اپلیکیشن Fitbod Gym & Home Workout Log
اپلیکیشن Fitbod نیز پیش‌ازاین در فهرست بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه قرار داشته و برای مدتی سردبیران آن را به‌عنوان بهترین اپلیکیشن انتخاب کرده‌اند. با کمک این اپلیکیشن می‌توان وزن کم کرد و عضله‌سازی کرد و به‌طورکلی آمادگی جسمانی را تقویت کرد. این اپلیکیشن به‌گونه‌ای طراحی شده است تا علاوه‌بر ارائه‌ی دوره‌های تمرینی بدون تجهیزات در منزل، درون باشگاه و با تجهیزات کامل نیز بتواند دوره‌ی تمرینی فراهم کند. این اپلیکیشن پیش‌ از شروع دوره‌ی تمرین اطلاعاتی را از کاربر دریافت می‌کند تا با استفاده از آن اطلاعات بتواند بهترین برنامه‌ی تمرینی شخصی‌سازی شده را ارائه کند. این اطلاعات شامل توانایی بدنی تمرینی و نوع و حجم تمرینات گذشته و تجهیزات دردسترس کاربر می‌شود. برنامه‌ی تمرینی ارائه‌شده‌ی این اپلیکیشن بسیار هوشمندانه تعریف می‌شود تا تمام ماهیچه‌ها و عضلات را درگیر کند. علاوه‌براین، اپلیکیشن Fitbod برای جذابیت و تازه‌سازی برنامه‌ی ورزشی، گاهی اوقات حرکات جدیدی را در برنامه‌ی کاربر قرار می‌دهد. این عمل موجب می‌شود دوره‌ی تمرین نتایج اثربخش‌تری در پی داشته باشند. تمامی دستورالعمل‌های اجرای حرکات به‌وسیله‌ی ویدئوهای باکیفیت انجام می‌شوند و برای این کار بیش‌ از 400 ویدئو دراختیار کاربران قرار خواهد گرفت. اپلیکیشن Fitbod جزئیات برنامه‌های حرکتی کاربر را زیر نظر می‌گیرد تا درنهایت گزارش‌های دقیقی ارائه کند. این گزارش‌ها شامل میزان اثرگذاری تمرینات، میزان کالری سوزانده‌شده‌ی روزانه و... می‌شود تا کاربر بتواند روند پیشرفت خود را به‌صورت دوره‌ای یا روزانه مقایسه کند. همچنین، این اپلیکیشن با اپلیکیشن سلامت پیش‌فرض دستگاه همگام‌سازی خواهد شد تا گزارش کاملی از وضعیت سلامت کاربر تهیه کند. کاربران درصورت تمایل می‌توانند با خرید اشتراک در این اپلیکیشن، به موارد تخصصی‌تر و جزئی‌تری دسترسی داشته باشند و از برنامه‌های ورزشی و مشاوره‌های آنلاین بهره‌مند شوند.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

10. اپلیکیشن Seven - 7 Minute Workout
اپیلیکشن Seven دیگر برنامه‌ی موجود در فهرست بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه است که حدود 30 میلیون کاربر فعال دارد. عنوان این اپلیکیشن به‌علت برنامه‌ی ورزشی روزانه 7 دقیقه است که محوریت آن را تشکیل می‌دهد. به‌بیان‌دیگر، این اپلیکیشن شامل انواع برنامه‌های ورزشی است که فقط نیاز به تمرین 7 دقیقه‌ای در روز دارند تا در درازمدت اثرگذاری داشته باشند. تمرینات تناسب اندام در این اپلیکیشن برپایه‌ی مطالعات تخصصی تهیه و تدوین شده است تا بهترین بازدهی را در کوتاه‌ترین زمان برای کاربر به‌همراه داشته باشند. برنامه‌های ورزشی در این اپلیکیشن به کاربر امکان می‌دهند درهر مکان و زمانی‌که می‌خواهد، بدون نیاز به تجهیزات، تمرینات خود را دنبال کند و عادت روزانه‌ی انجام ورزش را در برنامه‌ی زندگی خود نهادینه کند. همچنین، در این اپلیکیشن امکان مقایسه و رقابت با سایر افراد را خواهید داشت تا بیشتر خود را محک بزنید. علاوه‌براین، اپلیکیشن Seven ویژگی تعریف برنامه‌ی ورزشی شخصی را برای کاربران فراهم می‌کند تا هر فردی با هر شرایطی بتواند براساس نیاز خود تمرینات را دنبال کند. یکی از ویژگی‌های جالب اپلیکیشن اهدای عناوین مختلف به کاربران با درجات مختلف فعالیتی است. بدین‌ترتیب، وقتی کاربری طول دوره‌ی تمرینات خود را به‌اتمام می‌رساند، جام و جوایز مجازی دریافت می‌کند و این عناوین در پروفایل او به‌نمایش درمی‌آیند. به‌عبارت‌دیگر، اپلیکیشن در جامعه‌ی مجازی بین کاربران خود، افراد را ارزیابی می‌کند و عملکرد آن‌ها را برای الهام‌بخشی به سایر کاربران نشان می‌دهد. درنهایت، باید گفت این اپلیکیشن نیز مانند سایر رقبا نسخه‌ای پولی دارد که با پرداخت درون‌برنامه‌ای فعال می‌شود و دسترسی به مربی آنلاین برای انجام مشاوره و مجموعه‌ای حرفه‌ای از تمرینات را فراهم می‌کند.

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی

استفاده از اپلیکیشن ورزش در خانه و بدون باشگاه و تجهیزات ورزشی خاص، موضوعی است که حتی با نادیده‌گرفتن شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونای جدید، بازهم از اهمیت فراوانی برخوردار است؛ زیرا با کمک این قبیل اپلیکیشن‌ها افراد می‌توانند حتی در سفرهای تفریحی یا کاری و هتل‌ها و حتی محیط اداری با انجام تمریناتی برای تناسب اندام خود تلاش کنند. بنابراین، نصب و استفاده از یک یا چند مورد از این اپلیکیشن‌ها می‌تواند تا حد زیادی میانگین تحرکات فیزیکی افراد جامعه را افزایش دهد؛ به‌خصوص که اکثر این اپلیکیشن‌ها بعضی جنبه‌های شبکه‌های اجتماعی را درخود گنجانده‌اند. انتخاب بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه یا به‌طورکلی بهترین‌ها در هر حوزه‌ای به عوامل زیادی بستگی دارد. در این مقاله، تلاش بر آن بود که مجموعه‌ای از اپلیکیشن های ورزش در خانه گردآوری شود تا تقریبا تمام عوامل را پوشش دهد. دراین‌بین، می‌توان بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه برای بانوان و بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه برای کودکان را نیز پیدا کرد تا برای تمام اعضای خانواده با نیازهای مختلف، برنامه‌های ورزشی مناسب را ارائه کنند. راستی نکته‌ی جالبی که اشاره به آن در پایان مقاله خالی از لطف نیست، این است که حین ورزش حتما به مراحل انجام حرکات و انقباض و انبساط ماهیچه‌های خود تمرکز کنید و نفس عمیق را فراموش نکنید. این فرایند به شما کمک می‌کند در زمان اجرای حرکات تا حدی مدیتیشن داشته باشید و ذهن خود را از روزمرگی‌ها تخلیه کنید و از انجام حرکات لذت ببرید تا اینکه به مشکلات فکر کنید و در حال شنارفتن باشید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

شریعتمداری: تلاش می کنیم ناگفته های ناشنوایان را بشنویم

مایکروسافت در اندیشه نسل دهم کنسول‌های بازی خانگی

بازی Teslagrad 2 معرفی شد

دو گوشی سامسونگ به‌روز شدند

قیمت انواع گجت‌های هوشمند در بازار

خبری از گوشی وان پلاس 8T پرو نیست

شیائومی از دو تلویزیون غول پیکر رونمایی کرد

ظرفیت شبکه فیبر نوری کشور افزایش یافت

تریلر جدیدی از بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 منتشر شد

مشکلات ادامه‌دار واردات کالاهای‌ فناوری اطلاعات

اولین لپ‌تاپ مجهز به ایرباد در دنیا رونمایی شد

Titanfall 3 در دست توسعه قرار دارد

گوشی اوپو Reno4 Z 5G معرفی شد

حکم قصاص محیط بان «مومیوند» نقض شد

هیچ قدرتی نمی‌تواند به صادرات و واردات ایران خدشه‌ای وارد کند

آذربایجان از زیرساخت‌های نفتی محافظت می‌کند

وزارت نفت همه تلاش خود را برای فروش نفت به‌کار بسته است

موانع اداری، قضایی و سیاسی تولید و سرمایه‌گذاری باید برطرف شود

تحقق برنامه تولید تکلیفی نفت خام در کارون

ضوابط ایمنی ساختمان ها در کشورهای پیشرفته سختگیرانه تر است

آتش نشانان مدافعان ایمنی جامعه هستند

هفته تهران با شعار مکتب تهران در قلب طهران

قیمت سبد نفتی اوپک؛ 41 دلار و 93 سنت

بررسی فرصت‌های جهش تولید در مناطق نفت‌خیز جنوب

ارزش صادرات نفت عربستان کاهش یافت

توسعه تجدیدپذیرها منوط به بهینه‌سازی مصرف انرژی است

بررسی سناریوهای افزایش تولید نفت گچساران در دانشگاه صنعت نفت

اختلال سرویس‌های آنلاین مایکروسافت برطرف شد

حرکت صعودی بیت‌ کوین در ادامه مسیر سبز بازارهای مالی

لپ‌تاپ‌های دل با قابلیتی کارآمد به‌روز شدند

زمان اجرای قانون جدید رجیستری تلفن همراه مسافری اعلام شد

آمار جدیدی از فروش سری The Legend of Heroes: Trails منتشر شد

دزدگیری که جلوی سرقت نامه‌ها را می‌گیرد

شاخ‌های رکورددار اینستاگرام

بزرگ‌ترین موتور جت تجاری دنیا از اداره هوانوردی فدرال آمریکا مجوز گرفت

گلکسی S21 احتمالا از فناوری شارژ سریع 65 واتی پشتیبانی می‌کند

دل لپ‌تاپ‌های سری XPS 13 را با پردازنده تایگر لیک و رم‌قوی‌تر به روز کرد

گوگل 17 اپ آلوده به بدافزار جوکر را از پلی استور حذف کرد

ظاهر شدن نقاط نارنجی و سبز در iOS 14 به چه معنا است؟

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: اولین هدف احیای دریاچه ارومیه سلامت مردم است

استفاده از ظرفیت های جوامع محلی برای حفاظت از میانکاله/ رویکرد حفاظت مشارکتی در اولویت این منطقه قرار گیرد

کلانتری: کسری بودجه دستگاه‌ها نباید از کیسه محیط‌ زیست جبران شود

ویژه برنامه های «نکوداشت شمیران» در هفته تهران تشریح شد

حدود 4500 خودرو عمومی در آذربایجان شرقی دوگانه‌سوز می‌شوند

روانی ترافیک در منطقه 15 با اجرای اصلاح هندسی معابر پر تردد

ظرفیت تولید نفت میدان هندیجان افزایش می‌یابد

ضرورت حفظ آمادگی جسمانی و روحی آتش‌نشانان در بالاترین سطح

دوشان تپه دربند وحوش

مانور مقابله با آتش‌سوزی مخازن ذخیره‌سازی در خارک برگزار شد

برنامه های هفته تهران در مرکز پایتخت از هفته آینده اجرا می شوند

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی