سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

مدرسۀ ایرانسل برای سیل‌زدگان خوزستان افتتاح شد اخبار

  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - دبیرستان دخترانۀ 9 کلاسۀ ایرانسل در شهر «ویس» خوزستان افتتاح شد. در پی وقوع سیل فروردین ماه 1398 در این استان، ایرانسل با هدف رفع موانع آموزشی در مناطق سیل‌زدۀ خوزستان در راستای مسؤولیت اجتماعی شرکتی و نیز ترویج و تسهیل مشارکت مردمی در امر مدرسه‌سازی، این مدرسه را برای سیل‌زدگان خوزستان احداث کرده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این دبیرستان دخترانه در زمینی به مساحت 3700 متر مربع و با زیربنای 2500 متر مربع به بهره‌برداری رسیده و دارای 9 کلاس درس، به علاوۀ نمازخانه، بخش رایانه‌ای و چندرسانه‌ای، آزمایشگاه، سالن ورزش سرپوشیده، کتابخانه مجهز، اتاق مشاور و اتاق مربی پرورشی است.
در مراسم افتتاح این مدرسه که صبح روز پنجشنبه 10 مهرماه 1399، با حضور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، دکتر مهرالله رخشانی‌مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، دکتر سیدکریم حسینی رئیس شورای نمایندگان خوزستان و نمایندۀ مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی، دکتر کوروش مودت مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان، دکتر زیبا صالحپور رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان خوزستان، شماری از مدیران محلی، اصحاب رسانه و نیز تعدادی از معلمان و دانش‌آموزان، در محل دبیرستان ایرانسل در شهر ویس برگزار شد، تفاهم‌نامه‌ای نیز بین ایرانسل و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برای مشارکت فعال در پویش «آجر به آجر» منعقد شد.
« آجر به آجر » عنوان پویشی است که با هدف گسترش و توسعۀ فرهنگ مشارکت مردمی در امر مدرسه‌سازی، به ‌منظور حضور افراد خیّر با هر سطح از توان مالی، برای سهیم شدن در مدرسه‌سازی، آغاز شده است. در قالب این طرح، آحاد جامعه با هر میزان درآمد و در هر سطح و طبقه‌ای، می‌توانند تنها با اهدای هزینۀ خرید حتی یک آجر، در مدرسه‌سازی سهیم شوند و کمک‌های خود را مستقیم و بی‌واسطه به جامعۀ خیرین مدرسه‌ساز کشور منتقل کنند تا هیچ دانش‌آموزی از تحصیل جا نماند و بتواند در مدرسه‌ای با کیفیت و امکانات مناسب تحصیل کند.
بر اساس تفاهم‌نامۀ منعقد شده در مراسم امروز، ایرانسل با تأمین بستر فنی اهدای کمک‌های مردمی از طریق اختصاص کد دستوری #24*، مشارکت مردمی برای ساخت و بازسازی آجر به آجرِ مدارس را تسهیل می‌کند.
مدیرعامل ایرانسل در این مراسم طی سخنانی با اشاره به تخریب زیرساخت‌های آموزشی در پی سیل ویرانگر فروردین 1398، مشارکت ایرانسل در امر مدرسه‌سازی را در راستای مسؤولیت اجتماعی این شرکت دانست و از مشارکت‌کنندگان در این پروژه قدردانی کرد.
عباسی‌آرند همچنین به تجهیز مدارس مناطق سیل‌زده و نیز مناطق کمتر برخوردار به امکانات رایانه‌ای و ارتباطی، در قالب پروژۀ «مدارس درخشان» ایرانسل با کمک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد و از برنامۀ ایرانسل برای ادامه و گسترش این پروژه خبر داد.
وی همچنین گفت: ایرانسل به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در استان خوزستان توانسته با کمک ارگان‌های مربوطه، از نظر پوشش شبکه و ارائۀ خدمات، کیفیت خوبی را در مقایسه با میانگین کشور ایجاد کند و هم‌اکنون نیز پروژۀ فیبر اهواز در راستای ارائۀ خدمات شهر هوشمند در حال پیگیری است.
وی افزود: ارائۀ خدمات شبکۀ نسل پنجم ایرانسل، برای اولین بار در ایران، از تهران شروع شده و امیدواریم با راه‌اندازی زیرساخت پروژۀ فیبر، بتوانیم این خدمات را در شهر اهواز به عنوان دومین شهر ایران گسترش دهیم.
مدیرعامل ایرانسل همچنین خطاب به معلمان و دانش‌آموزان حاضر در مراسم گفت که ایرانسل دانش‌آموزان این مدرسه را که موفق به کسب رتبۀ زیر 100 در کنکور سراسری شوند، بورسیه می‌کند.

سیاست و بازاریابی


در این مراسم همچنین استاندار خوزستان با اشاره به قرآن کریم و آیۀ شریفۀ 37 از سورۀ نور، مشارکت ایرانسل در مدرسه‌سازی را در این راستا ارزیابی و از تعهد ایرانسل به مسؤولیت اجتماعی در حین انجام کسب‌وکار تقدیر کرد.
شریعتی همچنین با سپاس از سازمان نوسازی مدارس، مجمع خیرین مدرسه‌ساز و نیز دکتر عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل برای مشارکت در امر مدرسه‌سازی در خوزستان، ابراز امیدواری کرد که با نهایی شدن پروژۀ فیبر ایرانسل اهواز و سایر زیرساخت‌های لازم، روند تبدیل اهواز به شهر هوشمند هر چه بیشتر تسریع شده و نیز با انعقاد تفاهم‌نامۀ پویش آجر به آجر نیز، ایرانسل منشأ اقدامات مثبت دیگری در این استان شود.
وی همچنین با اشاره به سطح بالای تقاضای خدمات ایرانسل در خوزستان، از ایرانسل خواست تا دفتر منطقه‌ای خود در اهواز را هر چه بیشتر توسعه دهد.
رئیس شورای نمایندگان خوزستان نیز در این مراسم، با تقدیر از تلاش‌های انجام شده برای توسعۀ مدرسه‌سازی، ابراز امیدواری کرد که با ادامۀ این روند، در آیندۀ نزدیک دیگر شاهد مدارس و کلاس‌های کانکسی و… نباشیم.
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز در سخنان خود، خطاب به مدیرعامل ایرانسل گفت: «از شما و همکارانتان، صمیمانه تشکر می‌کنم که حضور بسیار تحسین‌برانگیزی در امر مدرسه سازی دارید.» وی افزود: ما مأموریت خود را در مدرسه‌سازی، تربیت نسلی نوآور و تمدن‌ساز می‌دانیم.
رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان خوزستان نیز با اشاره به مشارکت ایرانسل در امر مدرسه‌سازی در مناطق سیل‌زدۀ لرستان، خوزستان و گلستان گفت: امروز باید نامِ آشنایِ ایرانسل در حوزۀ ارتباطات را به شکلی جدید و با عنوان «ایرانسلِ خیّر» و «ایرانسلِ مدرسه‌ساز» معرفی کنیم.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان نیز در این مراسم، با اشاره به عقب‌ماندگی‌های این استان از نظر مدرسه‌سازی به دلیل خسارات ناشی از دوران جنگ تحمیلی، بر افزایش تلاش‌ها برای جبران این عقب‌ماندگی تأکید کرد.

سیاست و بازاریابی


احداث دبیرستان دخترانۀ 9 کلاسۀ شهر ویس در استان خوزستان، دومین پروژۀ مدرسه‌سازی ایرانسل در پی سیل ویرانگر فروردین ماه 1398 است. پیش از این نیز در مهر ماه 1398، سه پروژۀ احداث و بازسازی مدارس مناطق سیل‌زدۀ استان لرستان ، با مشارکت ایرانسل به بهره‌برداری رسیده بود. در روزهای آینده نیز سومین پروژۀ ایرانسل در این زمینه، در استان گلستان به بهره‌برداری می‌رسد.
رویکرد ایرانسل در افتتاح این پروژه‌ها، نه فقط موضوع احداث ساختمان، بلکه توجه به امر آموزش و کیفیت آن و فراگیری آموزش دیجیتال است.
ایرانسل بر اساس راهبرد خود در پروژۀ مدارس درخشان، با تجهیز این مدارس به امکانات دیجیتالی و ارتباطی، از طریق همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه آموزش، تقویت کیفیت آموزشی این مدارس را نیز پیگیری می‌کند.
2121


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

ساعت هوشمند 52 دلاری Amazfit Pop معرفی شد

وان پلاس 9 اواخر اسفند راهی بازار می‌شود

توشیبا به دنبال درآمد سه میلیارد دلاری از رمزنگاری کوانتومی

کلانتری: انتقال‌یوزپلنگ‌ها به پارک توران اقدامی ارزشمند برای زادآوری است

اپلیکیشن‌های پیش‌فرض در iOS 14 با به‌روزرسانی اپ‌ها به حالت اولیه بر‌می‌گردند

اپل iOS 14.1 و iPadOS 14.1 را منتشر کرد

چگونه در فتوشاپ چهره‌ افراد را جابجا کنیم؟

دانشمندان اندامی جدید را در گلو کشف کردند

بازی‌های ترسناک موبایل که امسال هالووین منتظر شما هستند

محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی از نظر SlashData؛ جاوااسکریپت در صدر

هوشمندسازی کارخانه‌ها در انقلاب چهارم صنعتی

مایکروسافت برای حضور پررنگتر در صنایع فضایی از «اژور اسپیس» رونمایی کرد

با 5 قابلیت جدید در آپدیت اکتبر 2020 ویندوز 10 آشنا شوید

چگونه فناوری ضریب تراکم متغیر آینده موتورهای احتراق داخلی را تغییر خواهد داد

حضور ابر خودرو برقی لوتوس ایویا (Evija) در مراسم سالیانه گوودوود 2020

نمونه‌برداری ناسا از سیارک بنو؛ ماموریتی که می‌تواند منشا حیات را مشخص کند

آیا آیفون 12 بهترین گزینه بین گوشی‌های جدید اپل است؟

شهردار در مراسم هفته تربیت بدنی

تامین نظم و امنیت مهمترین عامل پیشرفت یک جامعه

تکمیل پتروشیمی و رفع محرومیت از روستاها حق مردم خراسان شمالی است

اینتربرند ارزشمندترین برند سال 2020 را معرفی کرد

گوگل به نقض قوانین ضدانحصاری متهم شد

نسخه جدید فتوشاپ با تغییراتی مهم و کاربردی منتشر شد

عمر باتری آیفون 12 و آیفون 12 پرو روی حالت 5G کاهش پیدا می‌کند

کیفیت پیش فرض یوتیوب از این به بعد قابل تنظیم خواهد بود

ظرفیت باتری آیفون 12 پرو مکس مشخص شد

ایرباد بی سیم اوپو Enco X معرفی شد

آپدیت 20H2 ویندوز 10 با تغییر منو استارت منتشر شد

همکاری غول‌های فناوری برای تجاری‌سازی لپ‌تاپ‌های منعطف

باگ اندروید 11 جلوی تمام صفحه شدن اپلیکیشن‌ها را می‌گیرد

ساخت لنزهای سازگار با حسگر لایدار در جدیدترین به‌روزرسانی Snapchat

محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی از نظر SlashData

تجربه بازی Fallout 76 به مدت یک هفته رایگان خواهد بود

ایجاد پنجره واحد برای واردات کالا از طریق صادرات نفت

ارائه گزارش اقدام‌های وزارت نفت پیرامون سرمایه انسانی به کمیسیون انرژی مجلس

جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار منطقه 7 از طریق سامانه 1888

نقض دادنامه 930 میلیارد ریالی علیه شهرداری منطقه 19 در محاکم قضایی

کسب رتبه سوم منطقه یک در نگهداشت شهر در بین مناطق 22 گانه شهرداری تهران

مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران منصوب شد

نخستین اسکله بندر صادراتی تنبک امسال به بهره‌برداری می‌رسد

توافق اوپک پلاس پروژه‌های جدید نفتی عراق را متوقف کرد

مرحله بازسازی و بازتوانی بعد از سوانح مغفول مانده است

کارآفرینان برتر استان کرمان معرفی و تقدیر شدند

یادواره شهدای کارگری در زاهدان برگزار شد

طرح یارانه دستمزد در خوزستان اجرایی می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: نقش مشاغل خانگی در افزایش ایجاد اشتغال موثر است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان: توسعه روستاها در گرو حمایت از تعاونی هاست

در مراسم امضای تفاهم نامه سه جانبه در استان فارس عنوان شد: فارس در مهارت آموزی معین استان‌های همجوار باشد

بیش از 9 هزار فرصت شغلی در استان قزوین ایجاد شد

پرداخت یارانه دستمزد به کارفرمایان هرمزگانی

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی