سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

فعالیت ملی سامانه پاکاریم در تهران شهرداری تهران

فعالیت ملی سامانه پاکاریم در تهران
  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به راه اندازی سامانه «پاکاریم» به منظور جذب داوطلبان و ساماندهی افراد برای فعالیت‌های جهادی در مبارزه با کرونا، اظهار کرد: این سامانه یکی از دستاوردهای سترگ شرکت های دانش بنیان است.

نشست آغاز همکاری با بنیاد جهادی امام رضا(ع) و بهره گیری از ظرفیت سامانه جذب و ساماندهی نیروهای داوطلب برای مبارزه با کرونا «پاکاریم» با حضور علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، اسماعیل قادری فررئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مهدی مسکنی دبیر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) امروز برگزار شد.
زالی با اشاره به راه اندازی سامانه «پاکاریم» به منظور جذب داوطلبان از سراسر کشور و ساماندهی افراد برای فعالیت‌های جهادی و داوطلبانه در مبارزه با کرونا، اظهار کرد: این سامانه یکی از دستاوردهای سترگ شرکت‌های دانش بنیان و ماحصل تلاش مجاهدانه نیروهای مردمی و جوانان این مرزو بوم است.
او با اشاره به دیدار تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی در بزنگاهی راهبردی، با اعضای ستاد مقابله با کرونا، از دگردیسی نحوه مبارزه با پاندمی کرونا طبق فرامین ایشان خبر داد و یکی از ممتازترین این راهبردها را حمایت بیش از پیش از جوانان، شرکت های دانش بنیان و استفاده از نیروهای جهادی مردمی ذکر کرد.
رئیس ستاد مقابله با کرونا کرونا در کلانشهر تهران گفت:سامانه جذب نیروهای داوطلب برای مبارزه با کرونا، محصول برون داد اجتماعی و ماحصل تلاش‌های شرکت دانش بنیان است.
زالی با بیان اینکه بعد از شیوع تلخ ویروس کرونا درجهان شاهد تحولات جدید در میزان مشارکت‌های مردمی و افزایش عملکرد شرکت‌های دانش بنیان هستیم ،گفت: امروز شاهد شکوفایی و بهار شرکت‌های دانش بنیان در کشور هستیم که یکی از مهمترین ره یافت‌های آن ایجاد اعتماد بنفس و خصلت خوداتکایی است.
او با اشاره به دشواری‌های مسیر پیش رو در مقابله با ویروس کرونا،خاطرنشان کرد: باید بیش از هر زمان دیگری ضمن رفع موانع شاهد درخشش شرکت‌های دانش بنیان باشیم.
رئیس ستاد مقابله با کرونا کرونا در کلانشهر تهران در ادامه موضوع محله محوری و استفاده از پتانسیل ارزنده حمایت‌های مردمی را با هدف ریشه کنی کرونا موضوعی مهم و استراتژیک عنوان کرد و ادامه داد: استفاده و شکل گیری فرآیند بهره مندی از نیروهای مردم مدار یکی از مهمترین محورهای شکل گیری و آغاز همکاری های مشترک نشست امروز است.
به گفته زالی ایجاد زیرساخت‌های تسهیل یافته فعالیت‌های مردمی جهادی و همچنین جهت دهی متمرکز باز توزیع نیروهای مردمی، می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر کاهش و قطع زنجیره کرونا داشته باشد.
او با تاکید بر اینکه باید ارتباط منطقی بین تقاضا، نیاز و عرضه وجود داشته باشد، این مهم را راه حل مناسبی برای پیشگیری از هدر رفتن نیروهای مردمی دانست.
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از دیگر مزیت‌های سامانه پاکاریم را نیازسنجی هدفمند و اتصال بی واسطه مردمی برای ارائه خدمات جهادی و پرهیز از رویکردهای دیوان سالارانه دانست و افزود: با تشکیل فایل‌های هوشمند، امکان ارتباط، استفاده از پتانسیل های جهادی، مهارت‌های حرفه ای و فنی مردمی احیاء خواهد شد.
زالی با بیان اینکه فعالیت‌های مردمی مزین به صفت نشاط و طراوت است گفت: در بسیاری از تنگناها و آسیب‌های اجتماعی، بهداشتی، درمانی و اقتصادی نیروهای مردمی می‌توانند اقدامات ارزنده‌ای انجام دهند.
او در ادامه از فعالیت گسترده ملی سامانه پاکاریم خبر داد و افزود: مشارکت فعالانه و استفاده بهینه از فناوری‌های نوین از مزیت‌های این سامانه است.
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: با توجه به شرایط فعلی و اعمال محدودیت‌های کرونایی، بن مایه توفیق در هر اقدام پیشگیرانه نیاز به مشارکت مردمی دارد، به این معنی که به هر میزان مشارکت مردمی بیشتر جذب شود، کنترل و ریشه کنی بیماری راحت تر خواهد بود.
زالی با بیان اینکه امکان اتصال تلاشگران حوزه سلامت و افرادی که در خط مقدم مبارزه با کرونا از طریق این سامانه محقق خواهد شد، تاکید کرد: تمامی افرادی که در خط مقدم مقابله با کرونا فعالیت می‌کنند می‌توانند از طریق این سامانه پیشنهادات و نیازهای خود را اعلام کنند.
به گزارش فارس او در پایان اهمیت صیانت از نیروهای جهادی و مردمی و همچنین توسعه آموزش‌های نوین همگانی را برای پایان دادن به جولان کرونا ضروری ذکر کرد.
اسماعیل قادری فر، رئیس مرکز توسعه فناوریهای راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با اشاره به اقدامات فناورانه در حوزه های پیشگیری، تشخیص و درمان در مقابله با پاندمی کرونا، از خودکفایی فناوران داخلی برای تامین نیازهای پیشرفته در حوزه سلامت خبر داد و گفت: گروه‌های جهای داوطلب و مردمی با اراده و عزم ملی در تلاشند تا در این دوره حساس تاریخی بر این مشکل فائق آیند.
او با بیان اینکه فناوران دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی چون همیشه افتخارات فراوانی را برای کشور ثبت کردند ادامه داد: این اقدامات ارزنده در تاریخ کشور ماندگار خواهد شد.
قادری فر با بیان اینکه سامانه «پاکاریم» با استفاده از بستر فناوری هوش مصنوعی تمامی ظرفیت‌ها را برای پشتیبانی از علم و فناوری و خدمت به مردم بکار بسته، اظهار امیدواری کرد: با کمک‌های جهادی مردمی و بهره مندی از تخصص فناوران داخلی کاهش موارد ابتلا و مرگ و میرناشی از کرونا را شاهد باشیم.
افشین زرقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه نیز در این مراسم با اشاره به انتشار383 مقاله کاربردی در زمینه کنترل کرونا از تولید کیت، محلول ضدعفونی کننده و داروهای کمک درمانی توسط محققان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خبر داد.
او به پیشگامی دانشگاه در عرصه مقابله با کرونا اشاره کرد و استفاده از ظرفیت‌های بالای فناوران و نیروهای مردمی را برای پایان دادن به پاندمی کرونا ضروری دانست.
مهدی مسکنی دبیر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) نیز در بخش دیگری از این نشست ضمن معرفی امکانات سامانه جذب و ساماندهی نیروهای داوطلب برای مبارزه با کرونا «پاکاریم»، ارتباط منطقی با داوطلبین خدمت رسانی و نیاز سنجی را یکی از کارکردهای این سامانه ذکر کرد.
او با اشاره به اینکه تاکنون 1734 گروه مردمی، داوطلب ارائه خدمت برای مهار کرونا شده‌اند، گفت:پایش‌های منظم و میدانی برای توزیع منطقی و متناسب این اقدامات به صورت لحظه‌ای در حال رصد و اطلاع رسانی است.
گروه‌های جهادی با توجه به تجربیات سال‌های قبل تصمیم گرفتند کمک به مردم را در قالب سامانه‌ای با نام "پاکاریم" سازماندهی کنند تا با ثبت نام مردم نیروهای جهادی در این حوزه سازماندهی شوند.
علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت www.pakarim.com مراجعه کنند.

لینک کوتاه:
http://www.politicalmarketing.ir/Fa/News/167936/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

ارائه خدمات بیمه تکمیلی به کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه

پایان جام حذفی خلیج فارس با قهرمانی آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان

تشدید بازرسی های نظارتی در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

بازگشت هواپیمای EP-LCN شرکت هواپیمایی کیش به ناوگان عملیاتی

رعایت ضوابط بهداشتی محور اصلی برنامه های منعطف گردشگری درکیش

ویژه برنامه های گرامیداشت روز زن در کیش

10 نکته مهم در عکاسی پرتره از نگاه میگل کوئیلز

تکنیک حمله به SolarWinds می‌تواند توسط هکرهای دیگر استفاده شود

احتمال احیای گوشی‌های کامپکت سونی برای طرفداران گوشی‌ کوچک

کیفیت صدای اپلیکیشن اندروید نتفلیکس بهبود پیدا کرد

ایرانسل محصولات خانه ‌هوشمند آی‌بان را عرضه کرد

تراشه‌های سامسونگ مجهز به پردازنده گرافیکی AMD، احتمالا زودتر از انتظار معرفی خواهند شد

معرفی کتاب خوب برای مطالعه در کتابفروشی سراج بوک

ساعت‌ هوشمند سامسونگ احتمالا به حسگر قند خون مجهز خواهد شد

10 فلگ عالی کروم که باید در مرورگر خود فعال کنید

آیا شارژر از جعبه سری ردمی کی 40 حذف می‌شود؟

ابرخودرو پروژه PMC برای حضور در لمان رونمایی شد

اپل هشدار داد: آیفون 12 را به ضربان‌ساز مصنوعی قلب نزدیک نکنید

سخنگوی دولت: مواضع و اقدامات وزیر ارتباطات مبتنی بر تصمیم دولت و رئیس‌ جمهور است

تراکتور هیبریدی Steyr Konzept موفق به کسب جایزه طراحی شد

بنیان‌گذار هواوی از برنامه خود برای غلبه بر تحریم‌های آمریکا خبر داد

سامسونگ تولید سری گوشی‌های گلکسی نوت را متوقف می‌کند

شرکت تنسنت قصد دارد کمپانی مادر راک‌استار را خریداری کند

آیفون‌های نسل آینده لنز Ultrawide قوی‌تری دارند

6 راه برای بالا بردن طول عمر باتری‌های آیفون

احتمال ساخت دنباله Ghost of Tsushima برای پلی‌ استیشن 5

وارث سامسونگ برای محکومیتش درخواست تجدیدنظر نمی‌کند

تصویر موبایل سونی با نمایشگر 5.5 اینچی فاش شد

شیوع کرونا به تولید انبوه ربات انسان نما منجر شد

آنر فست پاور بانک 12000 با توان شارژ سریع 66 وات معرفی شد

تراشه‌های اگزینوس دارای پردازنده گرافیکی AMD زودتر از انتظار عرضه می‌شوند

اپل: آیفون 12 و لوازم جانبی مگ‌سیف را بیش از حد به لوازم پزشکی نزدیک نکنید

نسل جدید اکسپریا کامپکت سونی با نمایشگر 5.5 اینچی از راه می‌رسد

راهکار خلاقانه اپل برای آیفون تاشو گرفتن عکس‌های پانوراما را آسان‌تر می‌کند

گوشی‌های سری گلکسی S21 از قابلیت بروزرسانی یکپارچه اندروید پشتیبانی نمی‌کنند

تکنیک جدید تولید گوشت مصنوعی با مزه و ظاهر طبیعی‌تر را ممکن می‌کند

واتس‌اپ تنها در چندین هفته میلیون‌ها کاربر خود را از دست داد

سخنگوی دولت: محدودسازی اینستاگرام منجر به بیکاری یک میلیون ایرانی می‌شود

بنیانگذار هواوی خواستار تمرکز روی سوددهی برای عبور از تحریم‌های آمریکا شد

تهران، ترامپ و بودجه 1400

پارکی که خاک شد

لوله‌گذاری نورد استریم 2 ازسر گرفته شد

یک تغییر راهگشا

اولین بودجه پایتخت در قرن جدید

وزیر نفت با سازندگان تجهیزات صنعت نفت دیدار کرد

کاهش مصرف 90 هزار لیتر سوخت مایع با گازرسانی به 100 واحد صنعتی

ضرورت توجه بودجه به صنعت پالایش نفت

رویداد تهران 1400 در ذره بین نگاه مدیران شهری منطقه 18

تضمین توسعه پایدار همگام با تاب‌آوری تولید گاز

375 روستای دیگر آذربایجان غربی گازرسانی می‌شود

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی