سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

مبارزه با مواد مخدر، اولویت سازمان منطقه آزادکیش

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: یکی از اولویت های اصلی سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه آسیب های اجتماعی؛ مبارزه با مواد مخدر و اقدامات پیشگیرانه در سطح جامعه است.

پیشرفت چشمگیر کیش با عقلانیت و صداقت

سیاست و بازاریابی - امام جمعه شهر تهران، روند اقدامات صورت گرفته در جزیره کیش در دو سال اخیر را رضایت بخش و امیدوار کننده دانست.

چه کسانی مدافع حذف معافیت مالیاتی در مناطق آزاد هستند؟

سیاست و بازاریابی - مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می‌گوید: وجود معافیت مالیاتی جزو الزامات قانون مناطق آزاد است. کسی که می‌گوید منطقه آزاد معافیت مالیاتی نداشته باشد، اصلاً مفهوم منطقه آزاد را نمی‌داند.

لابی برای ایجاد مناطق آزاد اثربخش نیست

سیاست و بازاریابی - مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می‌گوید: مسیر قانونی طولانی که باید برای ایجاد مناطق آزاد طی شود، اجازه نمی‌دهد هر کسی با فشار سیاسی یا لابی‌های بی‌مورد بخواهد در این رابطه عمل کند.

اتهام قاچاق کالا از مناطق آزاد به صورت هدایت شده مطرح می‌شود

سیاست و بازاریابی - مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می‌گوید، این مناطق بیش از ۴۰ درصد صادرات کشور را انجام می‌دهند و قاچاق گسترده کالا از راه این مناطق حرفی بی‌اساس است. در واقع انتقال مطالب نادرست از سوی برخی دستگاه‌ها و رسانه‌ها، به‌صورت هدایت شده مطرح می‌شود.

قانون مناطق آزاد اصلاح می شود

سیاست و بازاریابی - رییس فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی گفت: قانون چگونگی اداره مناطق آزاد کشور اصلاح می شود

توسعه کیش با همدلی کم نظیرمردم و مسئولان جزیره

سیاست و بازاریابی - امام جمعه کیش گفت: با وحدت و همدلی کم نظیر موجود میان مسئولان کنونی سازمان منطقه آزاد کیش و مردم جزیره ؛ شاهد پیشرفت و توسعه قابل توجه در جزیره کیش هستیم.

گرامیداشت هفته سلامت زنان در کیش

سیاست و بازاریابی - بانوان علاوه بر این که وظیفه حفظ قداست خانواده را بر عهده دارند؛ نقش مهمی در سلامت جامعه ایفا می کنند.

لزوم تقویت امکانات اطلاع رسانی و تبلیغی در مناطق آزاد

سیاست و بازاریابی - رئیس فراکسیون مناطق آزاد و ویژه مجلس در سفر شماری از نمایندگان خانه ملت به کیش، با اشاره به روند امیدوار کننده رشد و توسعه کیش و سایر مناطق آزاد و ویژه گفت: به موازات آبادانی و توسعه زیادی که در مناطق آزاد به بویژه در جزیره کیش رخ داده، ظرفیت های اطلاع رسانی و تبلیغی این مناطق برای آگاهی ملی و بین المللی افزایش نیافته است.

لزوم افزایش مشوق ها در مناطق آزاد

سیاست و بازاریابی - رییس فراکسیون مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس فلسفه وجودی مناطق آزاد؛ باید مشوق های مالیاتی برای ایجاد انگیزه سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی در مناطق آزاد افزایش یابد.

انتصابات جدید در معاونت های سازمان منطقه آزاد کیش

سیاست و بازاریابی - طی حکمی از طرف غلامحسین مظفری؛ علی مقدس زاده معاون عمرانی و زیربنایی و مصطفی خانزادی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شدند

اجماع ملی برای پیشرفت مناطق آزاد

سیاست و بازاریابی - دستیابی به اجماع ملی در حمایت از فعالیت های اقتصادی و اجرای دقیق قانون چگونگی اداره مناطق آزاد، موجب جذب بیشتر سرمایه های داخلی و خارجی کشور در این مناطق خواهد شد

برنامه راهبردی شناسایی فرصت های کیش تدوین می شود

سیاست و بازاریابی - با تدوین برنامه راهبردی سازمان منطقه آزاد کیش جهت شناسایی فرصت های موجود؛ توسعه ساختار فعالیت های منطقه آزاد کیش در دستور کار قرار گرفته است

تعامل سازنده نیروی انتظامی کیش با ساکنین جزیره

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: نیروی انتظامی کیش در راستای حفظ امنیت، آرامش و سلامت اقشار مختلف جامعه؛ تعامل موثر و سازنده ای با ساکنین جزیره کیش برقرار کرده و این اقدام مهم ستودنی است

نوسازی مدارس کیش، سرعت می گیرد

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با افزایش آمار سرانه دانش آموزان جزیره کیش، فضاهای فیزیکی به منظور ارتقای فعالیت های کیفی آموزشی در این منطقه به روز رسانی می شود

ظرفیت های کیش در جذب گردشگر رو به افزایش است

سیاست و بازاریابی - فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: جزیره کیش با زیرساخت ها و ظرفیت هایی که در حوزه گردشگری دارد می تواند گردشگران زیادی را از نقاط مختلف دنیا به این منطقه جذب کند

آغاز عملیات اجرایی سه طرح عمرانی در کیش

سیاست و بازاریابی - علمیات اجرایی سه طرح عمرانی "دو باب مدرسه "۹کلاسه و ۱۸کلاسه"، مسجد و درمانگاه" با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این منطقه آغاز شد

اجرای طرح تدوین برنامه راهبردی جزیره هوشمند کیش

سیاست و بازاریابی - تفاهم نامه ایجاد و گسترش زمینه های همکاری مشترک میان سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه تهران به منظور استقرار شهر هوشمند در این منطقه به امضا رسید.

انتصاب جدید در بیمارستان کیش

سیاست و بازاریابی - سرپرست معاونت اجرایی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش منصوب شد.

پایان یک سمپوزیوم متفاوت در کیش

سیاست و بازاریابی - بهره گیری از ظرفیت های دنیای مدرن و سنتی؛ می تواند نقش موثری در فرایند ساخت کیش زیبا و کیشوندی فاخر در این منطقه ایفا کند.

کیش، شهر موزه ها

سیاست و بازاریابی - معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با استمرار برگزاری برنامه ها و سمپوزیوم های فرهنگی هنری در کیش، شاهد تحقق پذیری جزیره کیش به شهر موزه ها خواهیم بود.

انتصابات جدید و همدلی بیشتر در سازمان منطقه آزاد کیش

سیاست و بازاریابی - تغییرات مدیریتی در معاونت های "فرهنگی و اجتماعی، گردشگری" سازمان منطقه آزاد کیش موجب افزایش هم افزایی، همدلی و همراهی این دو مجموعه برای تحقق یافتن اهداف سازمانی خواهد شد.

انتصابات جدید و هم همدلی بیشتر در سازمان منطقه آزاد کیش

سیاست و بازاریابی - تغییرات مدیریتی در معاونت های "فرهنگی و اجتماعی، گردشگری" سازمان منطقه آزاد کیش موجب افزایش هم افزایی، همدلی و همراهی این دو مجموعه برای تحقق یافتن اهداف سازمانی خواهد شد.

میزبانی آنلاین کیش از یک نشست دانشگاهی بین المللی

سیاست و بازاریابی - برای نخستین بار نشست تخصصی روسای دانشگاه های عضو خاورمیانه و آسیای مرکزی با روسای دانشگاه های منطقه آزاد کیش، ماه آینده به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

سه انتصاب جدید در سازمان منطقه آزاد کیش

سیاست و بازاریابی - مشاورمدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در امور فرهنگی، سرپرست مدیریت بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان و سرپرست مدیریت امور هنری این مجموعه، با حکمی از سوی غلامحسین مظفری منصوب شدند.

سرعت بخشیدن به فعالیت های صنعت فولاد ایران در کیش

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: انعقاد تفاهمنامه همکاری میان مرکز نو آوری کیش و انجمن فولاد ایران موجب تکمیل زنجیره تولید و ایجاد ارزش افزوده قابل توجهی در این منطقه خواهد شد

طراحی و اجرای مسیر دوچرخه سواری داخل شهری در کیش

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از طراحی و اجرای مسیر دوچرخه سورای داخل شهری به منظور روان سازی ترافیک و ارتقای سلامت مردم این منطقه خبر داد

انعقاد تفاهم نامه همکاری مرکز نوآوری کیش و انجمن فولاد ایران

سیاست و بازاریابی - مرکز نوآوری کیش و انجمن فولاد ایران با انعقاد تفاهم نامه همکاری در آئین اختتامیه نمایشگاه فولاد ایران؛ این انجمن از تسهیلات صندوق نوآوری و امتیازاتی که برای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است بهره مند می شود

الزامات جدید برای موفقیت صنایع فولاد

سیاست و بازاریابی - رئیس هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران گفت: با مدیریت هوشمند در کل فرایند صنعت فولاد که سازگاری مناسبی با محیط زیست دارد؛ باید تولید مطابق با انتظار مشتری و بر اساس کیفیت باشد.

الزامات تازه برای موفقیت صنایع فولاد

سیاست و بازاریابی - رئیس هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران گفت: با مدیریت هوشمند در کل فرایند صنعت فولاد که سازگاری مناسبی با محیط زیست دارد؛ باید تولید مطابق با انتظار مشتری و بر اساس کیفیت باشد.

حمایت از فعالان اقتصادی؛ لازمه رونق و جهش تولید

سیاست و بازاریابی - به منظور حمایت از تولید کنندگان و بهره مندی آنان از تسهیلات قانونی مناطق آزاد، روند ارائه خدمات به فعالان عرصه تولید در کیش تسهیل می شود

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی فولاد ایران در کیش

سیاست و بازاریابی - بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی فولاد ایران (سمپوزیوم فولاد)با حضور ۲۵۴ شرکت داخلی و خارجی شامگاه دوشنبه ۱۴ مهر به مدت ۳ روز در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش گشایش یافت.

ایجاد دفاتر نمایندگی فعالان حوزه صنعت فولاد در کیش

سیاست و بازاریابی - سازمان منطقه آزاد کیش با حمایت و تسهیل امور اداری و بهره گیری از ظرفیت های قانونی، شرایط مناسبی برای فعالیت و ایجاد دفاتر صاحبان و متولیان حوزه صنعت فولاد در این منطقه  فراهم می کند.

تشریح رویکردهای جدید ایمیدرو در نمایشگاه فولاد کیش

سیاست و بازاریابی - با افزایش ۵۰درصدی فعالیت های پژوهشی با رویکرد تقاضا محور؛ ایمیدرو به عنوان یک سازمان توسعه ای در راستای رفع نیازهای واحدهای صنعتی گام های موثری برداشته است

برقراری مجدد پرواز های کیش - دبی

سیاست و بازاریابی - پرواز های شرکت هواپیمایی کیش به دبی که با شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود از ۱۴ مهر به صورت مجدد برقرار می شود.

ساير مطالب

زمان معرفی گوشی های سری میت 40 هواوی اعلام شد

گوشی ویوو Y73s 5G رسما معرفی شد

ویدئوی لپ تاپ لنووSlim 7i Carbon فاش شد

شرکت Dell از باریک‌ترین و سبک‌ترین ساندبار جهان رونمایی کرد

کیسه هوای هوشمند ویژه دوچرخه سواران

بازیابی تصاویر پاک شده با EaseUS Data Recovery Wizard

مرورگر مایکروسافت اج با انبوهی از قابلیت‌ها به‌روز می‌شود

نوبل فیزیک و شیمی 2020: سیاه‌چاله‌ها و قیچی ژنتیکی

قابلیت جدید اندروید صدای آژیر، زنگ در و گریه کودک را به کاربر اطلاع می‌دهد

IBM بخش سرویس‌های زیرساختی را با 90 هزار کارمند به شرکتی مستقل تبدیل می‌کند

AMD از پردازنده‌های رایزن 5000 با معماری Zen 3 رونمایی کرد

تصویر جعبه کنسول ایکس باکس سری ایکس منتشر شد

سامسونگ گلکسی F41 با باتری 6000 میلی آمپرساعتی معرفی شد

AMD قدرت پردازشی کارت گرافیک Radeon RX 6000 را به‌نمایش گذاشت

مشخصات فنی و زبان طراحی Galaxy M31 Prime توسط آمازون افشا شد!

نگاهی نزدیک به سخت‌افزار کنسول جدید سونی

اپل 22 مهر ماه از سری آیفون 12 رونمایی می‌کند

سرویس استریم موسیقی ساوندکلاود فیلتر شد

نوکیا از شش تلویزیون اندرویدی جدید با قیمت پایه 177 دلار در هند رونمایی کرد

انویدیا از بورد هوش مصنوعی «جتسون نانو 2GB» برای توسعه دهندگان رونمایی کرد

اپل در حال توسعه یک کنترلر و دو اپل‌ تی‌وی با چیپست A14 و A12X است

بهترین سوپر اتومبیل سال از نظر جرمی کلارکسون انتخاب شد

اسپیس‌اکس ماهواره‌هایی با قابلیت ردیابی موشک قاره‌پیما برای پنتاگون می‌سازد

انرژی منازل در بریتانیا تا 2030 به صورت کامل از باد تامین می‌شود

اسکوتر برقی مرسدس بنز EQ معرفی شد؛ محصول مشترک آلمان و سوئیس

ابزار جدید مایکروسافت آنتی ویروس دیفندر را از طریق ایمیج ویندوز آپدیت می‌کند

فسیل از ساعت‌های هوشمند «Gen 5E» با پردازنده کوالکام رونمایی کرد

انویدیا از پلتفرم Maxine برای حل مشکلات رایج تماس‌های تصویری رونمایی کرد

ترسناک‌ترین بازی‌های کل تاریخ برای کامپیوتر

گلکسی زد فولد 3 و احتمال حضور دوربین سلفی زیرنمایشگر

برنامه‌ای که آیفون و آیپد را به ترک‌پد واقعی تبدیل می‌کند

گوشی آینده سامسونگ دوربین زیر نمایشگر نخواهد داشت

دکمه پاور مجهزبه تاچ ID در آیپد ایر شاهکار مهندسی است

از گوشی های سری هواوی میت 40 چه می‌دانیم؟

ریاضیات رویای سفر در زمان را واقعی می‌کند

بیم و امیدها درباره سه خودروی چینیِ در راه ایران

تجارت با سرزمین اژدهای سرخ؛ محصولات جدید در راه بازار

درباره تکنولوژی که مصدق و میرزاخانی را زنده کرد

آپدیت جدید تلگرام؛ امکان کامنت‌گذاری هم فعال شد

قابلیت جدیدی به اپلیکیشن Messages گوگل اضافه خواهد شد

تجهیز گوگل مپس به یک حالت جدید

حالت تاریک گوگل مپ برای برخی از کاربران اندروید فعال شده است

گوشی ویوو X50e رونمایی شد

ویدئوی رسمی جعبه گشایی Mi 10T pro

شیائومی همزمان از چند محصول رونمایی کرد

سبک‌ترین لپ تاپ تاریخ لنوو رونمایی شد

شیائومی Mi 10T Lite معرفی شد

علیه تحریم؛ یک‌سوم استخراج بیت‌کوین دنیا در ایران؟

گوشی Gionee S12 Lite با مشخصات میان‌رده معرفی شد

وان پلاس برای Nord N10 یک تیزر ساده منتشر کرد

لنوو از سه لپ‌تاپ جدید سری تینک‌پد رونمایی کرد

ادوبی لایت روم به قابلیت درجه‌بندی رنگ مجهز می‌شود

استارتاپ چینی Xpeng از طرح اولیه خودروی پرنده رونمایی کرد

با جنجالی‌ترین محصولات ب‌ام‌و آشنا شوید؛ از سری 2 اکتیو تورر تا کفش دلقک!

بینگ و 3 موتور جستجوی دیگر به گوشی کاربران اندروید در اروپا می‌آ‌یند

همکاری سامسونگ و مایکروسافت برای ارائه راه‌حل‌های 5G مبتنی سامانه‌های ابری

تولید آزمایشی کوییک S؛ هاچ‌بک کراس جدید سایپا

گوشی پرچم‌دار نوکیا 9.3 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

17 اپلیکیشن آلوده‌به بدافزار جوکر از پلی استور حذف شدند

اسمارت فکتوری در لوازم خانگی

وسترن دیجیتال کارت حافظه یک ترابایتی میکرو SD معرفی کرد

اینستاگرام و سایت‌های قمار علیه جیب رویاپردازها

باخت‌های آنلاین را اینجا تجربه کنید!

لنوو هاب جدید خود را رونمایی کرد

کامپیوتر همه کاره MSI PRO 22XT 10M معرفی شد

ببینید | نخستین کشنده هیدروژنی مرسدس بنز چه ویژگی‌هایی دارد؟

اپل صاحب یک فناوری جدید پادکست شد

گلکسی تب S5e سامسونگ به روزرسانی One UI 2.5 دریافت می‌کند

گوگلِ عزیز؛ تولد 22سالگی‌ات مبارک

گوگلِ عزیز؛ تولد 22 سالگی‌ات مبارک

طراحی خاص پیکسل 5 لو رفت

7 نکته ضروری که باید قبل از بازی‌کردن PES بدانید

تاریخ احتمالی معرفی و عرضه سری آیفون 12 مشخص شد

مایکروسافت از پلتفرمی برای شناسایی تهدیدات بیولوژیکی رونمایی کرد

گوشی تاشو فلکس پای 2 معرفی شد

اندروید 11 با قابلیت‌های امنیتی و کاربردی جدید برای اندروید TV منتشر شد

پلت فرم جدید شرکت مک لارن برای سوپرخودروهای هیبریدی؛ عصری تازه برای انگلیسی جویای نام

127 ایموجی جدید برای سال 2021 منتشر می‌شود

رونمایی «رویول» از گوشی تاشوی FlexPai 2 [تماشا کنید]

iOS 14؛ نه آنقدر هیجان‌انگیز که تصور می‌کردید

گوگل قابلیت اسکن فایل‌‌های مشکوک را به برنامه محافظت پیشرفته اضافه کرد

گوشی تاشدنی شیائومی در پتنتی جدید ظاهر شد

چین با رونمایی از لیست سیاه شرکت‌های آمریکایی را به تحریم تهدید کرد

اولین عضو خانواده جدید سامسونگ را ببینید

مشخصات سخت‌افزاری گلکسی تب اکتیو 3 سامسونگ فاش شد

برمبو از دیسک‌های Greentive با ظاهری آینه‌ای و براق رونمایی کرد

نگاه نزدیک به گلکسی S20 FE پیش از رونمایی رسمی [تماشا کنید]

به مناسبت روز جهانی Batman؛ خفاش قهرمان

گوشی ال‌جی Q31 رسما معرفی شد

اولین گوشی آیفون با رم 6 گیگابایتی را بشناسید

کراس‌اوور‌های سوئست؛ برند جدید بازار ایران

کشف هیجانی نشانه‌های احتمالی حیات در زهره

گلکسی A02 سامسونگ با تراشه 8 هسته ای کوالکام ارایه می شود

قیمت پلی‌استیشن 5 و تاریخ عرضه آن مشخص شد

تولید لپ‌تاپ ارتقا پذیر توسط شرکت لنوو

تصاویر جدید سرفیس هاب 85 اینچی مایکروسافت فاش شد

سامسونگ بزرگترین نمایشگر LED دنیای ورزش را در استادیوم «SoFi» نصب کرد

تنها چند گام تا معرفی گوشی اوپو رینو 4 SE

گوشی گلکسی F41 سامسونگ با Exynos 9611 دیده شد

لاجیتک از یک کیبورد جدید برای آپید ایر رونمایی کرد

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی