بازاریابی سیاسی

آخرين مطالب

وزارت نفت

توزیع اقلام بهداشتی در جایگاه‌های سوخت میاندوآب و خراسان شمالی

سیاست و بازاریابی - مدیران مناطق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی میاندوآب و خراسان شمالی از توزیع برخی اقلام بهداشتی از جمله ماسک و دستکش لاتکس در میان کارکنان جایگاه‌ها خبر دادند.

آینده بازار گاز؛ چالشی به نام آمریکا

سیاست و بازاریابی - بازار انرژی در سال‌های اخیر به واسطه حضور بازیگران جدید دستخوش تحولات جدی شده است. یکی از این بازیگران جدید، ایالات متحده آمریکا است که با تولید نفت شیل، بازارهای جهانی را تحت تأثیر قرار داده است. با این حال حضور آمریکا در عرصه انرژی تنها به نفت شیل محدود نمی‌شود و این کشور سعی دارد به‌تدریج خود را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان گاز طبیعی مایع شده (ال‌ان‌جی) تثبیت کند.

صف نفتکش‌ها برای ذخیره‌سازی نفت خام روی آب

سیاست و بازاریابی - برخی منابع اعلام کردند که مازاد عرضه جهانی نفت خام سبب شده است که معامله‌گران نفتکش‌های بیشتری را برای ذخیره‌سازی روی دریا رزرو کنند.

تولید آب ژاول در پالایشگاه تهران

سیاست و بازاریابی - پالایشگاه تهران همسو با اهداف مسئولیت اجتماعی خود در کنار تولید دیگر فرآورده‌های نفتی و تامین سوخت کشور با تولید موادضدعفونی کننده به کمک دیگر جهادگران شتافت.

عملیات توزیع سوخت بدون وقفه و شبانه روزی انجام می شود

سیاست و بازاریابی - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: جایگاههای عرضه سوخت طبق دستورالعمل های ابلاغی می بایست عملیات توزیع سوخت را بصورت ایمن ‌، پایدار وشبانه روزی (24ساعته) وبدون وقفه به انجام رسانند .

پالایشگاه‌های نفت جهان تعطیل می‌شوند

سیاست و بازاریابی - سقوط تقاضای جهانی نفت در پی شیوع ویروس کرونا بسیاری از پالایشگاه‌های نفتی جهان را به تعطیلی می‌کشاند.

سقوط آزاد تقاضای جهانی نفت خام

سیاست و بازاریابی - رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اعلام کرد که رشد تقاضای جهانی نفت در پی همه‌گیری جهانی ویروس کرونا در حال سقوط آزاد است.

ریاض مذاکره با مسکو درباره توافق جدید اوپک پلاس را رد کرد

سیاست و بازاریابی - عربستان اعلام کرد که هیچ مذاکره‌ای درباره توافق جدید نفتی با روسیه نداشته است، این در حالی است که مقام‌های روس از مذاکرات برای پیوستن کشورهای بیشتر به توافقی جدید در قالب اوپک پلاس سخن گفته‌اند.

برنامه‌ای برای تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت وجود ندارد

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از رسیدن میانگین روزانه مصرف بنزین کشور به روزانه 49 میلیون لیتر خبرداد و تاکید کرد: هیچ برنامه‌ای برای تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت کشور وجود ندارد.

روحانی: خللی در تأمین بنزین مورد نیاز مسافران ایجاد نشود

سیاست و بازاریابی - رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی با وزیر نفت دستورهای لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر و تأکید کرد: به مردم اطمینان داده شود که هیچ خللی در همه ساعات روز برای تأمین بنزین مورد نیاز ایجاد نمی‌شود

اجرای ضربتی گازرسانی به بیمارستان امام حسین (ع) تربت حیدریه

سیاست و بازاریابی - مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با هدف تقویت امکانات درمانی جامعه پزشکی و ارتقای سلامت عمومی شهروندان در مقابله با ویروس کرونا، اجرای پروژه گازرسانی به بیمارستان امام حسین (ع) تربت حیدریه به‌صورت ضربتی و به جای 45 روز پس از تعطیلات، در مدت زمان 15 روزه تعطیلات نوروزی در حال اجراست.

نفت در نودوهشت

سیاست و بازاریابی - فکر می‌کنید مهم‌ترین رویداد نفتی سال 98 چه بوده است؟ کشف مخازن هیدروکربوری جدید؟ پیشرفت قابل توجه در توسعه پارس جنوبی؟ اجرای پروژه‌های نگهداشت و افزایش توان تولید نفت؟ یا تداوم تولید و صادرات در تحریم، سیل و کرونا؟ اگر از اکتفای صرف به سرتیترها بگذریم و کمتر به عناوین نشست‌های مدیریتی و همایش‌ها و کنگره‌ها پرداخته و بیشتر از عملکردهای صورت گرفته در بطن نفت صحبت کنیم، به وضوح می‌بینیم هر روز رویدادهای مهم و بزرگی به همت کارکنان تلاشگر نفت رقم خورده است.

روسیه خواستار پیوستن کشورهای بیشتر به توافق اوپک پلاس شد

سیاست و بازاریابی - صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه اعلام کرد توافق جدید سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش موسوم به «اوپک پلاس» ،در صورت پیوستن دیگر کشورها برای رفع مشکل تقاضا، امکان‌پذیر است.

روحانی: خللی در تامین بنزین مورد نیاز مسافران ایجاد نشود

سیاست و بازاریابی - رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی با وزیر نفت دستورهای لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر و تاکید کرد: به مردم اطمینان داده شود که هیچ خللی در همه ساعات روز برای تامین بنزین مورد نیاز ایجاد نمی‌شود

ریاض مذاکرات با مسکو برای توافق جدید اوپک پلاس را رد کرد

سیاست و بازاریابی - عربستان اعلام کرد که هیچ مذاکره‌ای درباره توافق جدید نفتی با روسیه نداشته است، این در حالی است که مقام‌های روس از مذاکرات برای پیوستن کشورهای بیشتر به توافقی جدید در قالب اوپک پلاس سخن گفته‌اند.

نفت در نود و هشت

سیاست و بازاریابی - فکر می‌کنید مهمترین رویداد نفتی سال 98 چه بوده است؟ کشف مخازن هیدروکربوری جدید؟ پیشرفت قابل توجه در توسعه پارس جنوبی؟ اجرای پروژه‌های نگهداشت و افزایش توان تولید؟ یا تداوم تولید و صادرات در تحریم، سیل و کرونا؟ اگر از اکتفای صرف به سرتیترها بگذریم و کمتر به عناوین نشست‌های مدیریتی و همایش‌ها و کنگره‌ها پرداخته و بیشتر از عملکردهای صورت گرفته در بطن نفت صحبت کنیم، به وضوح می‌بینیم هر روز رویدادهای مهم و بزرگی به همت کارکنان تلاشگر نفت رقم خورده است.

حضور پررنگ متخصصان داخلی

سیاست و بازاریابی - سالی که گذشت، صنعت پالایش نفت کشور در مسیر توسعه و خودکفایی گام‌های مهمی برداشته و در این زمینه افزون بر وزارت نفت با سازمان‌ها و وزارتخانه‌های دیگر نیز تفاهمنامه همکاری امضا کرده است، یکی از این تفاهم‌نامه‌ها تولید کک اسفنجی و سوزنی در پالایشگاه‌های بندرعباس و امام خمینی (ره) است که میان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و سازمـان توسعـه و نوسـازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) بسته شد و کشور را از واردات این دو محصول ارزشمند بی‌نیاز می‌کند.

تحویل 61 میلیارد متر مکعب گاز به نیروگاه‌ها در سال 98

سیاست و بازاریابی - مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از تحویل 61 میلیارد متر مکعب گاز به نیروگاه‌ها در سال 98 خبر داد و گفت: شرکت ملی گاز پروژه‌هایی تعریف کرده است تا گاز را از مبادی تولید به نقاط مختلف کشور برساند.

جایگاه‌های عرضه سوخت تعطیل نمی‌شوند

سیاست و بازاریابی - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ برنامه‌ای برای تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت در کشور وجود ندارد.

سی‌ان‌جی، سوختی ایمن برای استفاده در خودروهای عمومی و شخصی

سیاست و بازاریابی - ‌مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، سی‌ان‌جی را نسبت به دیگر سوخت‌های مایع از جمله بنزین در هنگام وقوع سانحه، ایمن‌تر دانست و تاکید کرد: تدابیری برای افزایش ضریب ایمنی سی‌ان‌جی اندیشیده شده است، اما این موضوع مستلزم این است که بازار مصرف در تهیه مخازن به مراکز زیرزمینی مراجعه نکنند.

استفاده از ظرفیت‌های مناطق عملیاتی نفت فلات قاره برای مقابله با کرونا

سیاست و بازاریابی - آخرین شرایط و اقدام‌های مناطق و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در نشست کمیته راهبردی سلامت شرکت نفت فلات قاره ایران که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مسئولان 6 منطقه عملیاتی برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت و بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود تاکید شد.

تامین سوخت رایگان آمبولانس‌های خدمت‌رسان در منطقه چالوس

سیاست و بازاریابی - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از تامین 10 هزار لیتر سوخت رایگان برای استفاده آمبولانس‌های خدمت‌رسان برای مقابله با ویروس کرونا در سطح منطقه خبر داد.

شرکت‌ها دستورعمل‌های وزیر نفت برای مقابله با کرونا را جدی بگیرند

سیاست و بازاریابی - مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خواستار توجه جدی شرکت‌های نفتی به اجرای دستورعمل‌های وزیر نفت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در پارس جنوبی شد.

صنعت نفت آمریکا خواستار کمک ترامپ شد

سیاست و بازاریابی - درخواست صنایع نفتی آمریکا برای کاهش مقررات سختگیرانه در زمان شیوع ویروس کرونا و انتصاب نماینده ویژه انرژی واشینگتن در عربستان از تلاش‌های ایالات متحده برای رهایی از شر قیمت‌های پایین نفت به شمار می‌آید.

تداوم تولید و توزیع مواد ضدعفونی‌کننده در ایام نوروز

سیاست و بازاریابی - مدیر واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) و دبیر کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تولید و توزیع مواد ضدعفونی‌کننده با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا با جدیت ادامه دارد.

چاه 474 میدان نفتی مارون تکمیل شد

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از تکمیل عملیات حفاری چاه شماره 474 در میدان نفتی مارون با به‌کارگیری دستگاه حفاری 93 فتح خبر داد.

تقلای قیمت نفت برای افزایش

سیاست و بازاریابی - قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 7 و 6 دقیقه امروز (سه‌شنبه، پنجم فروردین‌ماه) به 27 دلار و 65 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به 24 دلار و 12 سنت رسید.

بلوف نفتی سعودی‌ها محقق نشد

سیاست و بازاریابی - برخی منابع اعلام کردند که با وجود شکست توافق اوپک و متحدانش موسوم به «اوپک پلاس»، صادرات نفت عربستان هنوز افزایش نیافته‌ است.

تولید پایدار، کارنامه صنعت گاز در شرایط تحریم است

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در تشریح عملکرد پارسال این شرکت گفت: تحریم‌ها اثر چندانی بر تولید پایدار گاز نداشت و توانستیم شرایط خوبی را در تامین گاز داشته باشیم.

با عشق پای کار هستیم

سیاست و بازاریابی - تیم حدود 70 نفری تأسیسات بهره‌برداری خشکی منطقه عملیاتی لاوان عهده‌دار فعالیت مهمی در آماده‌سازی نفت خام خلیج فارس هستند. آنان که سختی کار را ناشی از عشق به کار می‌دانند و می‌گویند: با افتخار اعلام می‌کنیم، زیرا کارمان را دوست داریم.

قیمت نفت در حال تقلا برای افزایش

سیاست و بازاریابی - قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 7 و 6 دقیقه امروز (سه‌شنبه، پنجم فروردین ماه) به 27 دلار و 65 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به 24 دلار و 12 سنت رسید.

سیل، خللی در روند فعالیت تاسیسات منطقه ویژه پارس ایجاد نکرده است

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ضمن تاکید بر اجرای دستورعمل‌های وزیر نفت برای مقابله با بارندگی‌های سیل‌آسا در استان بوشهر گفت: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده تاکنون خللی در روند فعالیت تاسیسات گازی و پتروشیمی ایجاد نشده است.

ساير مطالب

سیل به شبکه گازرسانی جنوب بوشهر آسیبی نزده است

پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی با ظرفیت کامل در مدار تولید است

دیدار عیدانه مناطق نفت‌خیز جنوب به‌صورت تله‌کنفرانس برگزار شد

توصیه‌های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز/ قسمت چهارم

عملیات هیدروتست مخازن ذخیره‌سازی پایانه نفتی خارک آغاز شد

آمریکا برای کمک به شرایط بازار نفت با اوپکی‌ها مذاکره می‌کند

گزیده‌های نفتی هفته

توصیه‌های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز/ قسمت سوم

سازه‌های جانبی آخرین سکوی فاز 13 پارس جنوبی نصب شد

حماسه اداره اقتصاد کشور بدون نفت در سال 98 تحقق یافت

جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند

*سال 99، سال «جهش تولید» بر همه ایرانیان و فارسی‌زبانان جهان خجسته باد*

60 لیتر سهمیه بنزین فروردین 99 ساعت 24 امشب شارژ می‌شود

متراژ حفاری در اجرای 2 پروژه به 26 هزار و 400 متر رسید

آخرین سکوی فاز 14 پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید

قدردانی استاندار بوشهر از وزیر نفت برای مبارزه با کرونا در پارس جنوبی

پیام مدیرعامل شرکت ملی نفت به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی گاز به مناسبت نوروز 99

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت

پیام معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش به مناسبت فرارسیدن سال نو

*29 اسفندماه، سالروز ملی شدن صنعت نفت بر همه ایرانیان خجسته باد*

نفت ما برای ملت ما

مردم نگران نباشند، سهمیه سوخت خودروها تا 360 لیتر قابل ذخیره است

پیام معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت

رتبه سازمانی کارکنان سکوهای دریایی فلات قاره ارتقا یافت

اقدام‌های پالایشگاه گاز ایلام در حوزه مدیریت انرژی

کندی بی‌سابقه سرعت رشد تقاضای جهانی نفت در سال 2020

ممنوعیت ورود کارکنان نفتی ساکن 6 استان کشور به عسلویه

مسئولیت‌های اجتماعی؛ در کانون توجه نفت و گاز مارون

قیمت سبد نفتی اوپک همچنان بالای 30 دلار

توزیع دومین مرحله مایع ضدعفونی کننده آب‌ ژاول در عسلویه

سقوط قیمت نفت و کاهش بودجه در شرکت‌های نفتی آمریکا

دور درآمدهای نفتی ٩٩ را خط بکشید!

اقدام‌های نفت‌خیز جنوب برای پیشگیری از کرونا

وزیر نفت دستورعمل دورکاری را ابلاغ کرد

میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به 68 میلیون لیتر رسید

پیام وزیر نفت به مناسبت گرامیداشت ملی شدن صنعت نفت و نوروز 99

افزایش مصرف سی‌ان‌جی و کاهش مصرف سوخت مایع در استان همدان

تداوم تولید آب‌ ژاول پتروشیمی کارون در تعطیلات نوروزی

تولید روزانه نفت شیل آمریکا به 9.08 میلیون بشکه می‌رسد

شتاب گازرسانی به بخش کشاورزی البرز با صرفه‌جویی سوخت مایع

قراردادهای ژئوفیزیکی و حفاری‌های اکتشافی در حال اجراست

اقدام‌های فلات قاره برای مقابله با کرونا روزانه رصد می‌شود

کارهای بسیار بزرگی در صنایع نفت و گاز در سال 98 انجام شد

تمهیدات شرکت گاز البرز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

تداوم بازرسی و نشت‌یابی شبکه‌های گاز آذربایجان‌غربی در سال 98

صادرات روزانه نفت عربستان از 10 میلیون بشکه فراتر می‌رود

غول خدمات حفاری آمریکا هزاران کارمند را به مرخصی می‌فرستد

افت قیمت نفت بودجه فعالیت‌های اکتشافی برزیل را کاهش دهد

عسلویه و نخل تقی ضدعفونی می‌شوند

توصیه‌های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز/ قسمت اول

توصیه‌های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز / قسمت دوم

قیمت نفت برنت وارد محدوده 28 دلار شد

عراق خواستار نشست اضطراری اوپک و غیراوپک شد

مشترکان برای پرداخت گازبها سه ماه فرصت دارند

کاهش بودجه تولیدکنندگان نفت شیل آمریکا یکی پس از دیگری

هدیه 25 میلیارد ریالی پتروشیمی‌های ماهشهر به خانواده‌های محروم

نشست کمیته مشترک فنی اوپک و غیراوپک برگزار نمی‌شود

ضرورت بسیج همه ظرفیت‌های صنعت پتروشیمی برای مقابله با کرونا

احتمال تمدید افزایش عرضه ماه آوریل آرامکو تا ماه مه

سقوط سود پالایش بنزین در آمریکا

افتتاح 4 جایگاه عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی در منطقه سبزوار

پرداخت قیمت سوخت در جایگاه‌های مناطق قم و هرمزگان تنها با کارت بانکی

مقابله با کرونا در منطقه عملیاتی خزر و سکوی امیرکبیر

سایه شوم مازاد عرضه برآورد قیمت نفت را باز هم کاهش داد

آماده‌باش کمیته شرایط اضطراری نفت مرکزی تا مهار کامل کرونا

طرح شیرین‌سازی گازهای ترش آسماری در مارون راه‎اندازی شد

بهره‌برداری از قطعات 2 و 3 آزادراه شهید همت - کرج از مصرف سوخت می‌کاهد

جهش یک دلاری قیمت نفت به دلیل فرصت‌طلبی خریداران

محموله دریایی بنزین شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در بورس انرژی عرضه می‌شود

امنیت شغلی کارکنان قرارداد مدت‌موقت وزارت نفت افزایش می‌یابد

درآمد نفتی کشورهای در حال توسعه 85 درصد کاهش می‌یابد

استقرار 5 خودرو سوخت‌رسان سیار در مشهد مقدس

تمرکز بر 4 گام مقابله با کرونا در پایانه‌های نفتی

اروندان ملزومات بهداشتی مجاوران تأسیسات نفتی را تأمین می‌کند

نخستین اتوبوس اورژانس پارس جنوبی رونمایی شد

نوبت‌کاری‌ها در مناطق عملیاتی متن یک ماهه شد

کرونا غول نفتی عربستان را به کاهش سرمایه‌گذاری واداشت

مقابله با شیوع ویروس کرونا در خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه مرکزی

تشریح ‫اقدام‌های بسیج شهید تندگویان در مقابله با کرونا‬

معاملات در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب الکترونیکی شد‬

‫7 بسته طرح نگهداشت تولید مناطق نفت‌خیز جنوب در آستانه اجرا

قیمت سبد نفتی اوپک؛ 34 دلار و 13 سنت

رکوردی تازه‌ در کاهش مصرف جهانی نفت ثبت می‌شود

پتروشیمی‌ها به تأمین نیاز کشور برای مقابله با کرونا ادامه می‌دهند

نحوه بهبود وضعیت و توانمندسازی کارکنان قراردادی مدت موقت ابلاغ شد

اتصال ایستگاه فیروزبهرام خطوط لوله منطقه تهران به خطوط 14 و 16 اینچ ری – تبریز

افزایش تولید فرآورده‌های پالایشگاه گاز ایلام در سال رونق تولید

کاهش فرآوری نفت در پالایشگاه‌های چین

درخواست اولیه 117 متقاضی پتروپالایشگاه دریافت و بررسی شد

وزیر نفت درگذشت حاج حسینعلی عظیمی را تسلیت گفت

اقدامات شرکت‌های نفتی آمریکا برای مقابله با کرونا

بازی باخت – باخت عربستان و روسیه در زمین اوپک

بورس انرژی میزبان انواع فرآورده هیدروکربوری می‌شود

دکل‌های حفاری به‌طور مستمر پایش می‌شوند

٢٠ هزار قلم لوازم بهداشتی در مراکز درمانی بوشهر توزیع شد

سقوط دوباره قیمت نفت زیر فشار ویروس کرونا و جنگ قیمت

کمک 2 میلیارد ریالی پتروشیمی کرمانشاه برای تأمین تجهیزات بهداشتی و پزشکی

توزیع حدود 19 میلیون لیتر آب ژاول پتروشیمی کارون در کشور

آمریکا بخش دیگری از روسنفت را تحریم کرد