بازاریابی سیاسی

آخرين مطالب

وزارت نفت

مشخصات افرادی را که با مجوز وزیر نفت استخدام شدند اعلام کنید

سیاست و بازاریابی - روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به اظهارنظر یکی از نمایندگان مجلس درباره استخدام افراد خاص در وزارت نفت، اعلام کرد: با توجه به اینکه تا کنون مجوز خاصی از سوی وزیر نفت برای استخدام صادر نشده، ضروری است نماینده محترم، نام و مشخصات فرد یا افرادی را که از نظر ایشان با مجوز خاص وزیر استخدام رسمی شده‌اند اعلام کند تا امکان بررسی دقیق و اعلام نظر کارشناسی فراهم شود.

86 درصد نیروهای پیمانکار نفت در خوزستان بومی هستند

سیاست و بازاریابی - از مجموع 22 هزار نفر نیروی پیمانکاری که در پیمان‌های سه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، نفت و گاز اروندان و ملی حفاری ایران در استان خوزستان به‌کار گرفته شده‌اند، 19 هزار نفر یعنی بالغ بر 86 درصد نیروها بومی هستند.

توضیحات وزارت نفت درباره «راز محرمانگی قراردادهای نفتی»

سیاست و بازاریابی - اداره کل روابط عمومی وزارت نفت برای روشن شدن مطلبی با عنوان «راز محرمانگی قراردادهای نفتی چیست؟» در خبرگزاری فارس، توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد.

توضیحات بهینه‌سازی مصرف سوخت درباره اظهارات اخیر رئیس شورای شهر تهران

سیاست و بازاریابی - شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت در پی اظهارات اخیر رئیس شورای شهر تهران مبنی بر طلب 700 میلیون دلاری مترو از دولت که در خبرگزاری فارس منتشر شده بود برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی ارائه کرد.

پاسخ وزارت نفت به ادعاهای جدید نماینده نجف‌آباد

سیاست و بازاریابی - اداره کل روابط عمومی وزارت نفت با صدور بیانیه‌ای ضمن رد ادعاهای جدید ابوالفضل ابوترابی، نماینده نجف‌آباد تاکید کرد: از مدت‌ها پیش، به دلیل اهمیت عملیات صادرات نفت، این وزارتخانه به صورت کتبی و شفاهی از عالی‌ترین نهادهای امنیتی کشور درخواست حفاظت از این عملیات را در برابر نفوذ و نشت اطلاعات داشته است.

پاسخ شرکت نفت‌وگاز پارس به یک شبهه خبری

سیاست و بازاریابی - شرکت نفت و گاز پارس در پی انتشار خبری در پایگاه خبری بولتن‌نیوز با عنوان «اجاره بارج مسکونی شرکت نفت و گاز پارس دارای شائبه است»، توضیحاتی را برای تنویر افکار عمومی ارائه کرد.

خبرهای خوب اکتشافی در راه است

سیاست و بازاریابی - شانا _گروه فیلم: سید صالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران می‌گوید: در یک‌سال اخیر ضریب موفقیت اکتشافی افزایش یافته است، به‌طوری که از زمستان پارسال تاکنون، هر فصل یک کشف داشته‌ایم.

سومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

سیاست و بازاریابی - شانا _ گروه فیلم: در روزگاری که زندگی می‌کنیم، میزان و جایگاه نقش و مسئولیت اجتماعی افراد جامعه، تاثیر بسزایی بر حرکت جمعی و همگرا به‌ سوی توسعه پایدار می‌گذارد. مردم صاحب تمدن در جهان معاصر پس از درک مفهوم دموکراسی، با تفویض بسیاری از وظایف به نهادها و سازمان‌ها و تعیین چشم‌اندازهای بلندمدت در مسیر توسعه یافتگی توسط دولت‌ها قدم در راه پر نشیب و فراز تعالی گذاشته‌اند. متنا مجله تصویری نفت و انرژی، آیینه‌ای برای انعکاس رخدادهای مهم این حوزه، فراهم می‌کند تا به سهم خود حرکت در مسیر توسعه را برای مخاطبان، هموار، دلپذیر و روشن سازد.

همکاری‌های نفت و گاز اروندان و جهاد دانشگاهی خوزستان توسعه می‌یابد

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از آمادگی این شرکت برای توسعه همکاری‌های مشترک با جهاد دانشگاهی خوزستان خبرداد و گفت: از پژوهشگران مجموعه جهاد دانشگاهی دعوت می‌شود بازدیدی از واحدهای نفت و گاز داشته باشند تا بتوانند برای رفع نیازها، بهتر برنامه‌ریزی کنند.

امضای قرارداد توسعه میدان گازی «بلال»

سیاست و بازاریابی - شانا _ گروه فیلم: قرارداد توسعه میدان گازی «بلال» امروز (شنبه،23شهریورماه) بین شرکت نفت و گاز پارس و گروه پتروپارس با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت امضا شد.

نفت گام به گام در مسیر توسعه پایدار

سیاست و بازاریابی - شاخص‌های پایداری و حفظ محیط زیست در دهه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. توجه به ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی توسعه جامعه و ایجاد هماهنگی و همسویی این ابعاد، بنیادی‎ترین رکن برنامه‌ریزی در رسیدن به توسعه پایدار است.

صنعت نفت شیل آمریکا کم رونق شد

سیاست و بازاریابی - تحلیل و برآورد تحلیلگر بازار رویترز حکایت از آن دارد که تولید نفت آمریکا با وجود کم رونق شدن صنعت نفت شیل و کند شدن روند افزایش تولید، همچنان نزدیک به رکوردهای بالاست.

خط انتقال گاز ششم سراسری زیر سایه پرچم ایران

سیاست و بازاریابی - خط انتقال گاز ششم سراسری زیر سایه پرچم ایران، با تکیه بر توان و دانش متخصصان ایرانی و بهره‌مندی از کالای ساخت داخل احداث و راه‌اندازی شد تا سبب پایداری تامین گاز غرب کشور و تداوم صادرات گاز به عراق شود. این خط به‌زودی با حضور رئیس‌جمهوری افتتاح می‌شود.

فرصت برای پیشگیری از افت تولید پارس جنوبی زیاد نیست

سیاست و بازاریابی - روایت‎های مختلفی درباره زمان آغاز روند افت «قابل‎توجه» تولید گاز در پارس جنوبی وجود دارد که همگی ناظر بر زمان‎هایی در بازه سال‎های 2021 تا 2025 است؛ یعنی در بدبینانه‎ترین حالت، تنها دو سال دیگر.

گزیده‌های «نفتی» هفته

سیاست و بازاریابی - هفته جاری برای نفت با اخباری از برکناری خالد الفاح، وزیر انرژی عربستان، تکذیب واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، توسعه میدان گازی بلال از سوی یک شرکت ایرانی، برگزاری نشست کمیته نظارتی اوپک و غیراوپک در ابوظبی و اخبار امیدبخش برای نیروی انسانی صنعت نفت پایان یافت.

قیمت سبدنفتی اوپک به مرز 67 دلار رسید

سیاست و بازاریابی - قیمت سبدنفتی اوپک روز دوشنبه (25 شهریورماه) پس از حمله به تاسیسات نفتی عربستان به مرز 67 دلار برای هر بشکه رسید.

معطلی نفتکش‌ها در پایانه‌های عربستان

سیاست و بازاریابی - معطلی نفتکش‌ها در پایانه‌های نفتی عربستان پس از حمله‌های اخیر به تأسیسات نفتی این کشور افزایش یافت.

ظرفیت برداشت گاز در شمال شرق کشور افزایش می‌یابد

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق با اشاره به روند مطلوب فعالیت‌های این شرکت در سه حوزه تعمیرات، تولید و تزریق گاز، گفت: در پاییز امسال دو چاه جدید در منطقه عملیاتی خانگیران عملیاتی می‌شود و بیش از 2.5 میلیون متر مکعب به ظرفیت برداشت روزانه گاز این شرکت اضافه خواهد شد.

رویکرد ستودنی وزارت نفت برای تعیین ‌تکلیف میدان‌های مشترک

سیاست و بازاریابی - نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تکیه بر توان داخلی را موضوعی ضروری در صنعت نفت دانست و گفت: تعیین ‌تکلیف میدان‌های مشترک نفت و گاز تا پایان دولت و با استفاده از توانمندی‌های داخلی ستودنی است.

طرح تهیه سند تحول شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب کلید خورد

سیاست و بازاریابی - طرح ایجاد سند تحول با مشارکت همه کارکنان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از طریق تغییر در باورها، نگرش‌ها و بهینه کردن فرآیندها، ساختار و روش‌های انجام کار با رویکردی جامع و یکپارچه و با هدف بهبود عملکرد سازمانی و افزایش کارایی و اثربخشی آغاز شد.

بخشی از جهش قیمت نفت خنثی شد

سیاست و بازاریابی - قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 4 و 21 دقیقه امروز (سه‌شنبه، 26 شهریورماه) به 68 دلار و 26 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به 62 دلار و 8 سنت رسید.

نشست خبری معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی

سیاست و بازاریابی - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز (دوشنبه، 25 شهریورماه) با رویکرد توسعه صنعت پتروشیمی در جمع اصحاب رسانه برگزار شد.

جهانگیری: جای قدردانی و حمایت، بیشترین هجمه‌ها علیه وزارت نفت است

سیاست و بازاریابی - معاون اول رئیس جمهوری اظهار کرد: جای تعجب است که وزارت نفت با وجود کارنامه درخشان خود باید به جای حمایت و قدردانی، بیشترین فشارها و هجمه‌ها را متحمل شود.

افزایش سهم سازندگان داخلی در پروژه‌های پتروشیمی

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی اظهار کرد: افزایش سهم تولیدکنندگان داخلی در تأمین تجهیزات مورد نیاز صنعت پتروشیمی ازسوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حال پیگیری است.

عدد و رقم‌ها درباره حجم همکاری با چین واقعیت ندارد

سیاست و بازاریابی - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اعداد و ارقام و موضوع‌هایی که در رسانه‌ها درباره سرمایه‌گذاری چین در صنایع نفت و گاز ایران مطرح شده واقعیت ندارد، اما موضوع سرمایه‌گذاری دو کشور همواره وجود داشته و جزئی از برنامه راهبردی ایران و چین است.

راه‌اندازی سامانه آشکارساز آتش و گاز در زاگرس جنوبی

سیاست و بازاریابی - با اجرای پروژه طراحی، نصب و راه‌اندازی سامانه آشکارساز آتش و گاز (F&G) ازسوی متخصصان اداره اچ‌اس‌یی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، ضمن افزایش ضریب ایمنی، حدود ١٠ میلیارد ریال صرفه جویی اقتصادی در این شرکت رقم خورد.

ایران از خریداران فعال نفت استقبال می‌کند

سیاست و بازاریابی - سخنگوی دولت با بیان اینکه تعهد ما در برجام در مقابل تعهد دیگر کشورهاست، گفت: هر کشوری بخواهد در قبال خرید نفت ایران فعال باشد ما استقبال خواهیم کرد.

سرمایه‌گذاری چین در صنایع نفت و گاز ایران واقعیت ندارد

سیاست و بازاریابی - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اعداد و ارقام و موضوع‌هایی که در رسانه‌ها درباره سرمایه‌گذاری چین در صنایع نفت و گاز ایران مطرح شده واقعیت ندارد، اما موضوع سرمایه‌گذاری دو کشور همواره وجود داشته و جزئی از برنامه راهبردی ایران و چین است.

افزایش رضایت شغلی سرمایه انسانی؛ اولویت نفت و گاز شرق

سیاست و بازاریابی - مدیر منابع انسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق از صدور مجوز ساخت 6 مدرسه و آمفی‌تئاتر در شهرک‌های نفتی سرخس خبرداد و گفت: افزایش رضایت شغلی کارکنان، اولویت نخست این شرکت در حوزه منابع انسانی است.

پیگیری 7.5 میلیارد دلار طرح حمل‌ونقل ریلی در بهینه‌سازی مصرف سوخت

سیاست و بازاریابی - شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت 15 میلیارد دلار پروژه ماده 12 (قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر) مصوب شورای اقتصاد در حال اجرا دارد که 7.5 میلیارد دلار آن مربوط به پروژه‌های حمل‌ونقل ریلی بار و مسافر است.

سرمایه‌گذاری 23 میلیارد دلاری در طرح‌های جهش سوم صنعت پتروشیمی

سیاست و بازاریابی - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به اینکه حجم سرمایه‌گذاری طرح‌های جهش سوم صنعت پتروشیمی 23 میلیارد دلار است، گفت: حجم سرمایه‌گذاری در دست اجرای کنونی صنعت پتروشیمی 40 میلیارد دلار است.

ساير مطالب

کاهش برآورد برای رشد تقاضای جهانی نفت در ٢٠١٩

مالکان خودروها مراقب پیامک و سایت‌های جعلی باشند

تداوم روند کاهشی تقاضا برای نفت خام اوپک

فرصت برای پیشگیری از افت تولید پارس جنوبی زیاد نیست

قیمت سبدنفتی اوپک به مرز 63 دلار رسید

اعلام عملکرد نفت مناطق مرکزی در بخش حفاری و تکمیل چاه‌

بورس انرژی میزبان عرضه انواع فرآورده‌‎های پالایشی و پتروشیمی می‎شود

بورس انرژی میزبان عرضه انواع فرآورده‌ پالایشی و پتروشیمی خواهد بود

پاسخ شرکت نفت‌وگاز پارس به یک شبهه خبری

عوامل مؤثر بر قیمت نفت در سال 2020 میلادی

***فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم شیعیان تسلیت باد.***

مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب شد

همکاری بخش‌های خصوصی ایران و روسیه در صنایع نفت و گاز

تولیدکنندگان نفت به توازن بازار متعهد هستند

واردات نفت چین در ماه اوت افزایش یافت

هدف‌گذاری برای ایجاد بزرگ‌ترین شبکه دانش صنعت پتروشیمی

تشکیل گروه ویژه حفاظت از خطوط لوله در شرکت آغاجاری

سازوکارهای نوین برای بهبود مدیریت منابع انسانی مارون

قرارداد توسعه میدان گازی بلال با شرکتی ایرانی امضا می‌شود

معرفی گوگرد بنتونیتی پالایشگاه خانگیران در نمایشگاه کشاورزی اردبیل

حمله مسلحانه به مقر شرکت ملی نفت لیبی

مجتمع پسماند صنعتی در پارس جنوبی راه‌اندازی می‌شود

عملیات گازرسانی به فازهای 6 و 7 بندرعباس آغاز شد

طرح بومی‌سازی 10 گروه کالاهای کاربردی صنعت نفت به نیمه راه رسید

بورس انرژی میزبان عرضه نفتای سبک می‌شود

الفالح برکنار و عبدالعزیز بن سلمان وزیر انرژی عربستان شد

پایش مستمر عملکرد پمپ درون چاهی یاران شمالی

190 طرح عمرانی با 190 میلیارد تومان اعتبار تا شهریور 99 به بهره‌برداری می‌رسد

وزیر نفت برای کارکنان صنعت نفت سنگ تمام گذاشت

شایعات درباره واگذاری سازمان بهداشت و درمان نفت کذب است

190 پروژه عمرانی با اعتبار 190 میلیارد تومان تا هفته دولت 99 به بهره‌برداری می‌رسد

تداوم پایبندی اوپک به توافق کاهش تولید نفت در ماه اوت

نخستین کارگاه «مدرسه تابستانی حقوق کودک» در پالایشگاه تبریز برگزار شد

یک جایگاه جدید عرضه سی‌ان‌جی در شهر ری افتتاح شد

مرکز توسعه نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت و شرکت پمکو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

قرارداد احداث واحد جدید گوگردسازی پالایشگاه تبریز امضا شد

تامین بودجه تفاهم‌نامه‎های مطالعاتی 20 میدان هیدروکربوری

تهدید شرکت‌های بزرگ نفتی برای اهداف سازمان ملل متحد

کاهش برآورد قیمت نفت به دلیل ترس از جنگ تجاری

خصوصی‌سازی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت صحت ندارد

طرح احیا و بازسازی زیست‌بوم‌های مرجانی جزیره خارک آغاز شد

نخستین مدرسه تابستانی حقوق کودک در پالایشگاه تبریز برگزار شد

نخستین پمپ درون‌چاهی شناور در یاران شمالی راه‌اندازی شد

عمل به وظیفه مسئولیت اجتماعی از اولویت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب است

کاهش بودجه و سرمایه انسانی در صنعت شیل آمریکا

2 میلیون بشکه میعانات گازی در بورس انرژی عرضه می‌شود

افزایش قیمت نفت به دلیل امیدواری به اقدام‌های تشویقی بانک‌ مرکزی آمریکا

عملیات اجرایی شبکه گازرسانی زابل و خاش به‌زودی آغاز می‌شود

هشتمین نشست کمیته حفاری کارگروه استانداردسازی برگزار شد

نفت گام به گام در مسیر توسعه پایدار

حذف قبوض کاغذی گاز از اوایل آذرماه امسال

مردم سیستان و بلوچستان با فروش سوخت مایع راه به جایی نمی‌برند

پیشرفت 50 درصدی احداث خط انتقال گاز زاهدان - دوراهی دشتک

عملیات اجرای شبکه گازرسانی زابل و خاش به زودی آغاز می‌شود

قیمت سبد نفتی اوپک از 60 دلار فراتر رفت

طرح توسعه شبکه گاز زاهدان با سرعت پیش می‌رود

اجرای 152 کیلومتر شبکه گاز فولادی و پلی‌اتیلن در زاهدان از سوی شرکت گاز خراسان رضوی

1120 کیلومتر خط انتقال گاز تا 2 سال آینده در سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

گزیده‌های «نفتی» هفته

سومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

25 هزار مشترک زاهدانی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند

زنگنه: صنعت نفت به فکر، تعقل و خلاقیت نیاز دارد

حمیدرضا بورد، مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت شد

مدیرعامل جدید شرکت نفت فلات قاره منصوب شد

خبرهای خوب اکتشافی در راه است

سرمایه‌گذاری 8 هزار میلیارد تومانی برای گازرسانی به سراسر سیستان و بلوچستان

رکوردشکنی واردات نفت آسیا از آمریکا دوام ندارد

پیشرفت طرح پتروشیمی آرتا انرژی به مرز 65 درصد رسید

صادرات نفت ونزوئلا به کمترین حد در 2019 رسید

تداوم کاهش قیمت سبد نفتی اوپک در بازار نفت

ثبت رکوردی تازه در بازار سرمایه از سوی هلدینگ خلیج فارس

ارزش محصولات پتروشیمی تا پایان 1404 به 37 میلیارد دلار می‌رسد

سخنگوی دولت: منتظر تحقق وعده‌ اروپا برای خرید نفت ایران هستیم

پروژه تقویت سازه پهلوگیری سکوی PLQ میدان بلال انجام شد

برگزاری دوره آموزشی سامانه مدیریت یکپارچه خطوط لوله

احداث و بازسازی بیش از 200 مدرسه و مرکز درمانی خوزستان در دستور کار نفت

قیمت نفت در بازه کنونی باقی خواهد ماند

همکاری‌های روسیه و عربستان آسیبی نمی‌بیند

طرح اویک برای توسعه چنگوله در کمیته مشاورین مدیریت مخازن بررسی شد

صیانت از کارکنان اقماری از وظایف اصلی حراست است

هزینه کرد 717 میلیارد تومانی شرکت ملی نفت ایران در خوزستان

صباح زنگنه: از همکاری با دنیا اِبا نداشته باشیم

وزارت نفت در جبران خسارت‌های سیل امسال حضور فعالی داشت

پایان تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‌آباد

بخشی از افت قیمت نفت جبران شد

ایران در صورت فروش نفت خود به اجرای کامل برجام برمی‌گردد

قیمت‌های نفت محدود می‌ماند

قیمت سبد نفتی اوپک بیش از یک دلار کاهش یافت

نخستین رشد تولید اوپک در 2019

صرفه‌جویی 300 میلیون یورویی در هزینه‌های سالانه نفت فلات قاره

افتتاح جایگاه جدید عرضه سوخت در مریوان

وزیر انرژی عربستان از سعودی آرامکو کنار گذاشته شد

شمار جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه ارومیه به 126 باب افزایش یافت

خط انتقال گاز ششم سراسری زیر سایه پرچم ایران

وعده روسیه برای پایبندی کامل به توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک

اعلام پیشرفت کار در 6 بسته نگهداشت و افزایش تولید مناطق نفت‌خیز جنوب

تولید نفت روسیه از توافق کاهش عرضه اوپک و غیراوپک فراتر رفت

پست برق پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی راه‌اندازی شد

فراخوان ثبت‌نام بانک اطلاعاتی متقاضیان دانشگاهی وزارت نفت تمدید شد

سردرگمی بازار نفت در انتظار آمارهای اقتصادی

راه‌اندازی دوباره یدک‌کش «هفت‌تیر» در جزیره خارک

روحانی: در صورت خرید نفت توسط اروپایی‌ها به برجام برمی‌گردیم

درخواست هند از روسیه برای اثرگذاری بر قیمت نفت

افتتاح 2 پروژه عام‌المنفعه در سرخس

مسجدسلیمان می‌تواند قطب گردشگری صنعتی ایران شود

نفت خود را به روش‌های مختلف و به اندازه نیاز می‌فروشیم

تزریق بیش از یک میلیارد مترمکعب گاز به مخزن سراجه قم

صادرات نفت عراق در ماه اوت افزایش یافت

تولید نفت آمریکا در سراشیبی

افت واردات نفت کره جنوبی در ماه اوت

خبرهای خوب اکتشافی در راه است

نگاهی بر رئوس و جزئیات قراردادهای پژوهشی مدیریت اکتشاف

افتتاح 2 جایگاه عرضه سوخت در منطقه کرمانشاه

افزایش درآمدهای نفت و گاز لیبی

پالایشگاه گاز ایلام عهده‌دار تامین پایدار گاز غرب کشور است

عملیات اجرایی حفاری 7 حلقه چاه در میدان نفتی گچساران آغاز شد

تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار پایان یافت

افزایش قیمت نفت به دلیل جنگ تعرفه‌های تجاری آمریکا و چین

ضرورت اجرای مانورهای منظم برای ارتقای پایداری پالایشگاه‌های کشور

مسیر انرژی جدید بین هند و روسیه باز می‌شود

بزمان، محمدان، زابل؛ در صف گازرسانی

2 خط لوله مهم انتقال فرآورده کشور عملیاتی شد

مقررات چگونگی اجرای پروژه‌های نفتی تصویب شد

اهم دستاوردهای معاونت مطالعات شیمیایی مناطق نفت‌خیزجنوب تشریح شد

توافق گازی آمریکا با لهستان و اوکراین

افزایش سوددهی بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت و گاز شرق آسیا

عملیات نصب تاسیسات سرچاهی و خطوط لوله چاه شماره ٧٧ خانگیران آغاز شد

کارگاه آموزش رایانه منطقه عملیاتی آغار و دالان آغاز به‌کار کرد

شرکت گاز خراسان رضوی ماهانه 60 کیلومتر در زاهدان شبکه‌گذاری می‌کند

مقررات زیست محیطی، قیمت نفت ترش در آمریکا را کاهش داد

تشریح روند مذاکرات قراردادی در شرکت ملی نفت ایران

ژاپن نخستین محموله ال‌ان‌جی را از چین وارد کرد

دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است

اعلام عملکرد شرکت ملی نفت ایران در حوزه آموزش سرمایه انسانی

وزیر نفت از کارکنان صنعت نفت قدردانی کرد

به‌کارگیری کاتالیست‌های بومی در دستورکار شرکت‌های پتروشیمی

تشریح روند مذاکرات قراردادها در شرکت ملی نفت ایران

2 انتصاب در معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت

فعالیت‌های اجرایی فاز 11 در هر شرایطی امسال آغاز می‌شود

چگونگی اجرای پروژه‌های نفتی تصویب شد

عملکرد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تشریح شد

تضعیف وزیر انرژی عربستان در اصلاحات داخلی جدید

تحلیلگران برآورد قیمت نفت را کاهش دادند

تلاش‌های شرکت انتقال گاز در گازرسانی پایدار به مناطق شمالی کارگشا بود

صنعت نفت و گاز از تولید داخلی حمایت می‌کند

نخستین افزایش تولید اوپک در 2019 محقق شد

افزایش تولید نفت روسیه در ماه اوت

علیخانی: برای بازگشت به تولید حداکثری نفت آماده‌ایم

منابع نفت و گاز دریای خزر ذخیره‌ای راهبردی برای آیندگان

70 درصد صرفه‌جویی ارزی در پتروشیمی شازند