سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

شهردار در مراسم هفته تربیت بدنی

سیاست و بازاریابی - شهردار تهران به مناسبت روز و هفته تربیت بدنی از مجموعه تیراندازی بوستان پردیسان در منطقه ۲ و برخی ورزش های سنتی و محلی بازدید کرد.بخش هایی از این مراسم را ببینید.

تامین نظم و امنیت مهمترین عامل پیشرفت یک جامعه

سیاست و بازاریابی - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، با هدف گرامیداشت هفته ناجا با سردار محمد کریم بیات مشاور شهردار و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران دیدار کرد و از خدمات شایسته نیروهای خدمتگزار این حوزه تقدیر کرد.

نقض دادنامه ۹۳۰ میلیارد ریالی علیه شهرداری منطقه ۱۹ در محاکم قضایی

سیاست و بازاریابی - دادنامه ۹۳۰ میلیارد ریالی که علیه شهرداری منطقه ۱۹ در محاکم قضایی صادر شده بود، با پیگیری های حقوقی شهرداری این منطقه نقض و از تضییع حقوق شهروندان جلوگیری شد.

مرحله بازسازی و بازتوانی بعد از سوانح مغفول مانده است

سیاست و بازاریابی - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: مقوله بازسازی و بازتوانی به عنوان یکی از ارکان فرآیند مدیریت بحران به دلیل نبود برنامه های مدون مغفول مانده است.

لزوم تشدید کنترلهای یگان های حفاظت برای رفع سد معبر های صنفی در مناطق جنوبی

سیاست و بازاریابی - مشاور شهردار و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران گفت : مشارکت در تأمین امنیت اجتماعی شهروندان و برقراری عدالت میان آنها در استفاده از سرانه های شهری رویکرد مهم کاری در یگان حفاظت است.

۷۳۴ نفر از مجموعه شهرداری تهران به انسولین نیاز ضروری دارند

سیاست و بازاریابی - شهر: ۷۳۴ نفر از کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران نیاز ضروری به انسولین دارند. بنابراین وزارت بهداشت برای حل این مشکل در همه کشور، باید به فکر چاره باشد تا واردات انسولین بهتر صورت بگیرد.

بررسی مطالبات روستاهای صالح آباد و رسالت و حل گره ترافیکی این محدوده

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران با همراهی شهردار و مسئولان شهرداری این منطقه از روستاهای صالح آباد و رسالت بازدید و به بررسی مطالبات این روستاها پرداختند.

افزایش امنیت و نشاط از اهداف مشترک ناجا و مدیریت شهری است

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۲ گفت: ایجاد امید در بین شهروندان و افزایش ایمنی، امنیت انتظامی و اجتماعی مبحث بسیارقابل اهمیتی است که با تعامل و همکاری بین بخشی مدیریت شهری و نیروی انتظامی می توانیم درمسیر تحقق آن حرکت کنیم .

کمیسیون ماده ۵ با طرح بازآفرینی محور فدائیان اسلام موافقت کرد

سیاست و بازاریابی - جلسه کمیسیون ماده پنج شهر تهران به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران با حضور اعضاء، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شـــهر تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و علی اشراقی رئیس دبیرخانه کمیسیون مادهپنج تشکیل و با طرح بازآفرینی محور فدائیان اسلام موافقت شد.

سلسله وبینارهای تخصصی ویژه بانوان در هفته سلامت زنان برگزار می شود

سیاست و بازاریابی - همزمان با آغاز هفته ملی سلامت بانوان ایرانی (سبا) از سوی شهرداری منطقه ۱۱ وبینارهای تخصصی ویژه ی بانوان از روز سه شنبه ۲۹ مهرماه در فضای مجازی به صورت زنده برگزار می شود.

منطقه ۱۲ در پروژه‌های کوچک‌مقیاس پیشگام بوده است

سیاست و بازاریابی - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در خلال بازدید از این منطقه به همراه حبیب‌زاده رئیس کمیته نظارت این شورا از ضرورت تفویض اختیار به مناطق در مدیریت شهری سخن گفت و تأکید کرد: منطقه ۱۲ در پروژه‌های کوچک‌مقیاس محلی از پیشگامان بوده است.

موزه مخصوص در کاخ گلستان

سیاست و بازاریابی - نخستین موزه ایران به عنوان یادگار سفر ناصرالدین‌شاه از فرنگ بود که در یکی از سالن‌های کاخ اصلی گلستان به عنوان موزه مخصوص افتتاح شد.

اهدای داوطلبانه پلاسمای بهبودیافتگان کرونا برای نجات بیماران بدحال

سیاست و بازاریابی - شهر: کارکنان شهرداری تهران که از ویروس کرونا بهبود یافتند، به صورت داوطلبانه و به عنوان نخستین نهاد به صورت سازمانی پلاسمای خود را برای کمک به چرخه درمان مبتلایان به کرونا اهدا می‌کنند.

تحویل ۵۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس به شهرداری تهران تا اواسط آبان

سیاست و بازاریابی - شهر: طبق اعلام مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تا اواسط آبان امسال، ۲۰ دستگاه اتوبوس و ۳۰ دستگاه مینی بوس توسط شرکت ایران خودرو دیزل به شهرداری تهران تحویل داده می‌شود.

لزوم بازنگری ساختار بودجه با اولویت‌بندی پروژه‌ها و مدیریت هزینه‌ها

سیاست و بازاریابی - شهر: شهرداری باید ساختار بودجه ریزی خود را بازنگری کند و در این بازنگری مصارف را با منابع درآمدی که در امسال محقق نشد و احتمال تحققشان در سال آینده هم وجود ندارد، تعریف نکند.

ارسال ۲ پیامک صدور باربرگ برای رانندگان خطای نرم افزاری است

سیاست و بازاریابی - سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام می‌کند که ارسال دو پیامک برای رانندگان ناوگان حمل بار درون شهری، درباره پرداخت هزینه صدور باربرگ مشکل نرم‌افزاری است که بزودی برطرف می‌شود.

توسعه حمل و نقل عمومی «ضرورت ملی» است

سیاست و بازاریابی - امروزه بیش از پیش دریافتیم که توسعه حمل و نقل همگانی و غیرموتوری صرفاً یک راه‌حل حمل و نقلی و حتی شهرسازی نیست، بلکه یک «ضرورت ملی» است. حمل و نقل همگانی انبوه‌بری که ناکارآمدی‌اش امروزه سلامت جامعه و اقتصاد شهر (درآمد حاصل از طرح ترافیک) را به خطر انداخته است.

شلوغی ناوگان حمل و نقل تابع فعالیت در شهر است

سیاست و بازاریابی - شهر: سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه پیشنهاد رسمی شورای شهر برای تهران دو هفته تعطیلی کامل است، گفت: زمانی که فعالیت ها در جامعه جریان دارد، بار آن روی حمل و نقل است و نباید انتظار داشته باشیم ناوگان حمل و نقل عمومی خلوت باشد.

هوای ناسالم پایتخت

سیاست و بازاریابی - شهر: هوای شهر تهران، امروز، ۳۰ مهر، با شاخص کیفیت ۱۰۴، برای گروه های حساس ناسالم است.

به ما دروغ می‌گفتند خانه امام شبیه کاخ هست

سیاست و بازاریابی - فرهنگسرای امام(ره) در سال جاری، در یکی از اصلی ترین رویکردهایش در برنامه‌ای با عنوان «انعکاس» در گفتگوهایی تصویری به واکاوی «تاریخ شفاهی امام» می‌پردازد.

حضور سازمان نوسازی شهرداری تهران در کنفرانس بین‌المللی بازآفرینی شهری سئول ۲۰۲۰

سیاست و بازاریابی - کنفرانس بین‌المللی بازآفرینی شهری سئول ۲۰۲۰، به همت شهرداری این کلان‌شهر شرق آسیا طی روزهای پنجشنبه و جمعه یکم و دوم آبان برگزار می‌شود که رویدادی دوسالانه و مورد توجه متخصصان شهری در سراسر جهان است.

تور مجازی کاخ گلستان در روز سازمان ملل برگزار می شود

سیاست و بازاریابی - شهر: رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران درباره برگزاری تور مجازی کاخ گلستان در روز جهانی سازمان ملل، هفتمین جشنواره جایزه تهران، آخرین وضعیت سامانه گردشگری شهر تهران و تدوین فهرست آثار تمدنی موزه ها توضیحاتی ارائه کرد.

دورکاری واقعی به فرهنگ سازی و امکانات نیاز دارد

سیاست و بازاریابی - شهر: معاون شهردار تهران می‌گوید: بخشی از دورکاری که در ادارات ایران و حتی در جهان رخ داد به دلیل شیوع کرونا بود که آسیب پذیری را در برابر این ویروس کاهش داد اما دورکاری واقعی به فرهنگ سازی و امکانات نیاز دارد.

پیشرفت ۷۴ پروژه کوچک مقیاس رصد شد

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۲۰ در جلسه کنترل پروژه گفت: این منطقه با وجود دارابودن بالاترین اعتبار ابلاغی در بین مناطق ۲۲ گانه، تاکنون پیشرفت فیزیکی قابل قبولی را در اجرای پروژه های محله ای داشته است.

دریاچه خلیج فارس

سیاست و بازاریابی - دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس دریاچه‌ای مصنوعی است که در شمال غرب تهران و منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده است و یکی از پاتوق‌های تهرانی‌های مقیم غرب است.

طرح تفصیلی و غفلت از نگاه توسعه ری

سیاست و بازاریابی - شهر: تغییر اطلاعاتی که مبنای تصمیم گیری برای تصویب طرح تفصیلی هستند و پویایی شهر ضرورت بازنگری در طرح تفصیلی را بیشتر می کند. بازنگری و تجدید نظری که در منطقه ۲۰ می تواند برای حل مسائل شهری و نگاه توسعه ای به «ری»، راهگشا باشد.

پویش ملی ارتقا سلامت و نشاط زنان

سیاست و بازاریابی - همایش پویش بزرگ ارتقا سلامت و نشاط زنان با ورزش، به میزبانی آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در این همایش معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور در امور زنان و همچنین برخی از نواب رئیس بانوان فدراسیون‌های ورزشی حضور داشتند.

فرهنگسازی دوچرخه سواری در منطقه ۱۳

سیاست و بازاریابی - در راستای فرهنگسازی دوچرخه سواری بین شهروندان و همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، طرح آموزشی ویژه ۴ هزار نفر از سربازان و کادر نیروی هوایی توسط اداره آموزش های شهروندی منطقه۱۳ در پادگان شهید قدس آغاز شد.

با همسرم رکاب می زنم

سیاست و بازاریابی - محمدرضا زنوری ۵ سال است دوچرخه سواری را به صورت جدی دنبال می کند حتی در روزهای سرد و بارانی سال. او حالا مدت دو سال است با همسرش رکاب می زند.

اعلام ویژه برنامه های هفته سلامت بانوان در شمال تهران

سیاست و بازاریابی - شهرداری منطقه یک همگام با دیگر مناطق شهر تهران با هدف تحقق شعار «تهران شهری برای همه» و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ویژه برنامه های هفته سلامت بانوان را با همکاری مراکز درمانی و آموزش پزشکی شمال تهران اجرا می کند.

دیدار پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با کودکان‌ کار

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۵ گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی، پیشکسوتان تیم‌های استقلال و پرسپولیس در یک بازی دوستانه با تیم مجموعه توانای کودکان کار، پا به توپ شدند.

۲ پروژه کوچک مقیاس در آستانه بهره برداری

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، روند اجرا و پیشرفت دو پروژه کوچک مقیاس رو به اتمام در منطقه ۱۸ را تشریح کرد.

تامین روشنایی پل های عابر پیاده منطقه ۴

سیاست و بازاریابی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: از ابتدای فصل پاییز و تاریک شدن زود هنگام هوا ضمن نورپردازی، نظافت و شستشوی تجهیزات و امکانات شهری؛ رفع نواقص و مشکلات پل های عابر مکانیزه در دستور کار قرار گرفت.

آغاز فعالیت پلیس دوچرخه سوار در منطقه ۷

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۷ از آغاز فعالیت پلیس دوچرخه با حضور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ و جمعی از معاونین این منطقه در زیر پل سیدخندان خبر داد.

پیاده روسازی مشارکتی شهرداری و کسبه

سیاست و بازاریابی - شهر: پیاده روسازی با مشارکت شهروندان، کسبه و ادارات، انجام بازدیدها از وضعیت انهار و رصد مشکلات شهروندان با دوچرخه ،تعویض مخازن کهنه و اقدام به تعریف و اجرای پروژه های کوچک مقیاس از مهمترین اقدامات شهرداری در ناحیه یک منطقه ۶ است.

آیین افتتاح بوستان زندگی

سیاست و بازاریابی - بوستان زندگی با مساحت ۲۴ هکتار در محله شهید هرندی ساخته شده است. برای ساخت این فضای سبز، دیواری به مساحت دو کیلومتر پیرامون آن ساخته شده است. بخش هایی از مراسم افتتاحیه این بوستان را ببینید.

توسعه حمل و نقل عمومی تهران با وجوه اداره شده بانک‌ها

سیاست و بازاریابی - شهر: یکی از اقدامات اخیر شهرداری تهران برای ورود موتورسیکلت‌های برقی به شهر و توسعه دوچرخه سواری، همچنین نوسازی ناوگان تاکسیرانی، امضاء تفاهم‌نامه ۳۰۰ میلیارد تومانی با بانک مهر ایران است.

ساير مطالب

آغاز اتاف 38 پروژه محله ای در مرکز شهر

گزارش 6 ماهه نخست سال 1399 معاونت خدمات شهری منطقه 9

5 ابر چالش شهرداری تهران در حوزه مالی

هاشمی: نامزد نمی شوم

بلیت مترو و اتوبوس گران نمی شود

تاثیر دو لایحه مهم بر درآمدهای کلانشهرها

هاید پارک تهران

کلنگ زنی پروژه ای برای کاهش ترافیک تقاطع تندگویان و نواب

کاهش 4 درصدی درآمد پایدار شهری نسبت به سال 1398

ساماندهی نقاط حادثه خیز بزرگراه مدرس

خیالستان زندگی، پلی برای سبزینگی حیات شهر

شهر دسترس پذیر

پاتوق های تهران/ پل طبیعت

پر کردن گود میدان مقدم

بزرگراه شیخ فضل اله نوری مزین به تصویر شهید آوینی شد

ضد عفونی روزانه مخازن زباله شمال شرق پایتخت در روزهای کرونایی

بیست بیست/ قسمت ششم

تجلیل از پیشکسوتان، مدیران، مربیان و کارشناسان ورزش مناطق 22 گانه

تا پایان سال جاری، 3 بازار میوه و تره بار جدید راه اندازی می شود

مهمترین و زیربنایی ترین عامل پیشرفت یک جامعه، حفظ امنیت است

دسترسی آسان شهروندان به آموزش مجازی مدیریت بحران

استقرار مربی ورزشی در بوستان های پایتخت؛ به زودی

ضرورت تقویت کانون های محیط زیستی سراهای محلات و تعیین شاخص های محله سبز

ایجاد نشاط و امید، اساس تقویت رضایت شهروندی و مشارکت اجتماعی

آمادگی برای امضای سند همکاری در راستای ارتقاء سلامت روان شهروندان

بوستانی برای تداوم زندگی مناسب اجتماعی

راه اندازی مرکز فرآموز و آموزش های شهروندی در منطقه 7

بهسازی و مناسب سازی زمین های روباز شمال شرق تهران

توقف فعالیت ملک خطرساز با حکم قضایی در شهرک فجر

خیابان مهران به بوستان ولایت رسید

برنامه های شهرداری برای توسعه فضاهای سبز در مناطق محروم

لقانطه کافه اول تهران

اعلام آمادگی برای ساخت همراه سرا

شرایط هوای پایتخت در سال 99 هنوز به اضطرار نرسیده است

رفع خلاف از ساخت و ساز غیر مجاز در بزرگراه آزادگان

مانع هرگونه تخلف و ساخت و ساز غیرمجاز، در منطقه خواهیم شد

ارسال برآورد ریالی خسارت کرونا به کلانشهرها به وزارت کشور

زندگی به محله هرندی بازگشت

تاثیرگذاری مثبت 24 هکتار فضای سبز بر زندگی اهالی هرندی

ورودی جدید ایستگاه مترو نواب صفوی در خط 7 افتتاح شد

ضوابطی برای نور شهر

آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خیالستان زندگی، به زودی

اصلاحیه بودجه 1399 شهرداری تا پایان سال

افتتاح ایستگاه‌های جدید بر افزایش آمار مسافران مترو تاثیر دارد

تور عکاسی از برج آزادی برگزار شد

باغ موزه هنر ایرانی‎

حمام نواب‎

عمارت مسعودیه

اگر دولت کمک نکند، ناوگان اتوبوسرانی تهران فرو می پاشد

تور عکاسی از مجموعه فرهنگی برج آزادی

اهتزاز پرچم امام الرضا(ع) در میدان اسدآبادی

توزیع 26 هزار تُن محصولات تنظیم بازار در 250 میدان میوه

بهسازی معابر منطقه 15 با توزیع آسفالت مناسب

پایدارسازی میدان مقدم با 25 هزارنفر ساعت کار مداوم

سایت های برف روبی شمال تهران آماده سازی شد

طرح کاپ، یکی از محوری‌ترین طرح‌های این دوره مدیریت شهری است

آغاز ثبت نام پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران

بهره‌برداری از ورودی ایستگاه متروی نواب در خط 7

احیای 5 آرامستان تاریخی دولاب

انتشار فراخوان جشنواره «خوبی، زیباست» با موضوع اخلاق شهروندی

پایدارسازی میدان مقدم با 58 هزارنفر ساعت کار مداوم

راه‌های کاهش مصرف آب در خانه

بوستان زندگی افتتاح می شود

اینترنتی نوبت بگیرید

ورود بزرگترین اجاره‌دار به پروژه «مسکن استیجاری»

برنامه های شهرداری در هفته تربیت بدنی

اصلاح ساختار شهرداری تهران مصوب نشد

جلب رضایت کارکنان شهرداری ؛ اولویت سال آخر شورایی ها

ورود نخستین گروه از 250 دستگاه اتوبوس و مینی بوس؛ 24 روز آینده

تهران به فوت روزانه 150 نفر نزدیک می شود

پیگیری و نظارت مستمر بر رفع خطر از ساختمان های ناایمن

کارکردهای یک خانه موزه چیست

خانه 150 ساله در قلب تهران

تهران با مشکلات عمده ساختارسازمانی دستگاه های اجرایی رو بروست

عملیات احداث پارک ترافیک در شمال تهران آغاز شد

پخش 300 تن آسفالت برای بهسازی بزرگراه شهید رسولی در منطقه 19

نصب دوربین‌های کنترل معاینه فنی و برخورد جدی با وسایل نقلیه دودزا

تعلل وزارت صمت در صدور گواهی سلامت خودروهای دوگانه سوز کارگاهی

بیمارستان‌های پایتخت یک‌به‌یک اختصاصی کرونا می‌شوند

بارگذاری مجدد اطلاعات ساختمان های ناایمن تهران

ساماندهی دستفروشان مترو در روزهای کرونایی با کمک مردم

کلانشهری که مدیر ندارد

تهران در محاصره ذرات معلق و کرونا

وجود 100 سوله مدیریت بحران فعال در پایتخت

ابزارهای تولید خبر چیست؟

آخرین وضعیت گود رها شده خیابان فلاح منطقه 17

نخستین عزاداری رسمی در تهران را شاهزاده صفوی اجرا کرد

یک لقمه احترام

پایداری آلودگی هوا در شهر تهران

ضرورت اتخاذ سیاست دورکاری حداکثری برای مهار شیوع کرونا

افزایش تاب آوری شهر در برابر سیلاب با پروژه‌های هدایت آب‌های سطحی

نخستین بانک ایرانی را انگلیسی ها ساختند

تجهیز کارگاه خط 10 مترو در منطقه 22‌ تهران آغاز شد

مهریه ای به وسعت یک محله

محل آرامستان جدید پایتخت تا سال آینده مشخص می شود

تکریم کودکان بی سرپرست و بدسرپرست به همت شهرداری منطقه 16

رسانه ها در حق معلولان کم کاری می‌کنند

انعقاد تفاهمنامه میان شورای عالی استان ها و پدافند غیرعامل

موزه فرش در گذرگاه‌ فرهنگی مترو خیام برپا می‌شود

بهبود حکمروایی شهری و افزایش صرفه‌جویی‌های مالی؛ ازمزایای اجرای تفاهمنامه عملکردی

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی