سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل در استان سمنان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از بروز رسانی اطلاعات کودکان بازمانده از تحصیل در استان خبر داد و گفت: کودکان بازمانده از تحصیل در استان سمنان شناسایی می شوند.

خدمت رسانی به ارباب رجوع در دوران محدودیت‌های کرونایی در زنجان ادامه دارد

سیاست و بازاریابی - بازرس طرح تکریم ارباب رجوع اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:خدمت رسانی به ارباب رجوع در دوران محدودیت‌های کرونایی در اداره‌کل ادامه دارد.

با حمایت صندوق کارآفرنینی امید ۳۶۷۲ طرح اشتغال‌زا در استان اردبیل اجرا شد

سیاست و بازاریابی - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از اجرای ۲ هزار و ۳۶۷ طرح تولیدی و اشتغال‌زا در مناطق روستایی و شهرهای کوچک این استان در سال جاری با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه این صندوق خبر داد.

افتتاح مرکز مشاوره حقوقی به جامعه کارگری و کارفرمایی در استان چهارمحال و بختیاری

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از افتتاح مرکز مشاوره حقوقی به جامعه کارگری و کارفرمایی استان خبر داد و گفت: این مرکز در هفته دو روز به صورت رایگان خدمات را در اختیار کارگران و خانواده آنها قرار می‌دهد.

۳۲۴ شغل اولی در ایلام با حمایت دولت جذب و بکارگیری شدند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در نشست مجازی با خبرگزاری ایرنا گفت: ۳۲۴ شغل اولی در اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد در ایلام با حمایت دولت جذب و بکارگیری شدند.

افزایش ۵۵ درصدی دریافتی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر البرز

سیاست و بازاریابی - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز از افزایش ۵۵ درصدی میزان دریافتی مستمری‌بگیران این صندوق در استان خبر داد.

ایجاد بیش از ۵هزار فرصت شغلی در استان سمنان

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ گفت: براساس گزارش سامانه رصد سال جاری برای پنج هزار و ۵۷۷ نفر در استان سمنان اشتغالزایی شده است.

وبینار نقش سازمان‌های مردم نهاد در اکوسیستم کسب و کارهای نوین در اصفهان برگزار شد

سیاست و بازاریابی - در راستای سلسله نشست های چالش های پیش روی جوانان بصورت مجازی، وبینار نقش سازمان های مردم نهاد در اکوسیستم کسب و کارهای نوین با حضور کامران کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سیدمحمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.

حق بیمه سهم کارفرما توسط دولت پرداخت می شود

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح مشوق بیمه کارفرمایی، حق بیمه سهم کارفرما برای بکارگیری هر تعداد نیروی جدید دانش‌آموخته دانشگاهی، توسط ​دولت ( وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی) به مدت ۲ سال ​پرداخت می‌شود.

شمس خبر داد: فردا آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست تسهیلات یک میلیون تومانی

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: فردا سه شنبه ۱۱ آذر، آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست تسهیلات یک میلیون تومانی از سوی سرپرستان خانوار مشمول است.

برای معیشت طبقات ضعیف، همراه و همدل در کنار مجلس شورای اسلامی هستیم

سیاست و بازاریابی - شریعتمداری در بیانیه ای به مناسبت دهم آذر، «روز مجلس شورای اسلامی» تاکید کرد: وزرات تعاون کار ورفاه اجتماعی در مسیر "تلاش فکری و عملی در باب معیشت طبقات ضعیف،" به عنوان اولویت اصلی مجلس یازدهم ، همراه و همدل در کنار مجلس شورای اسلامی و دیگر ارکان و نهادهای مسئول خواهد بود.

سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان برگزار می شود

سیاست و بازاریابی - سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان با موضوع "آموزش مجازی و فقرا" توسط معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری مرکز توانمندسازی حاکمیت و جامعه جهاد دانشگاهی روز دوشنبه ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۹ (ساعت ۱۰ تا ۱۲) با حضور خبرنگاران و فعالان حوزه‌ی کودک​ و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وبینار "نقش اندیشکده‌ها در سیاستگذاری کارآمد" برگزار می شود

سیاست و بازاریابی - وبینار "نقش اندیشکده‌ها درسیاستگذاری کارآمد" از سوی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی ، برگزار می شود.

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"

سیاست و بازاریابی - شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"معاون فقید وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی و از دانشمندان برجسته کشورمان را تسلیت گفت.

شریعتمداری در نامه به مقام معظم رهبری: برنامه ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی تقدیم رئیس جمهوری می‌شود

سیاست و بازاریابی - برنامه عمل به فرمایش حضرت عالی در خصوص " ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی برای آحاد مردم " با بهره گیری از دانش کارشناسان، متخصصین و شرکای اجتماعی و با استفاده از ظرفیت قانون ارزشمند ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی ، با جدیت پیگیری ، تدوین و به فوریت تقدیم رئیس محترم جمهوری خواهد شد .

قدردانی بازنشستگان فولاد کرمان از وزیر کار برای اجرای همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان

سیاست و بازاریابی - اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان با ارسال نامه ای خطاب به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از او برای تحقق همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان فولاد، تشکر و قدردانی کردند.

پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان چیست؟

سیاست و بازاریابی - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر را از جمله پیشنهادهای کارشناسان برای کاهش مشکلات مردم برشمردند. برای آشنائی بیشتر با این پایگاه ، این کلیپ را مشاهده کنید:

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: رفتار بسیجی، شیرازه زندگی یک مسلمان است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تشکیل شورای عالی هماهنگی بسیج استانی، فرماندهان بسیج سازمان های تابعه و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می توانند با هم ارتباط داشته باشند و کارهای خود را به شکل مطلوب تری پیش ببرند.

افزایش خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید فارس در اوج شیوع کرونا

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و ضرورت کاهش ترددهای حضوری،زیرساخت ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید و تعاونگران این استان افزایش یافته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشور: نوبت هشتم وام ضروری بازنشستگان کشوری امروز پرداخت می شود

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس روابط عمومی وزارت کار درباره نحوه حمایت جبرانی خانوارها

سیاست و بازاریابی - حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ در گفتگوی زنده اینستاگرامی درباره شرایط و نحوه حمایت جبرانی خانوارها در محدودیت های شدید کرونایی سخن می گوید.

۷ تفاهم‌نامه کارآفرینی با بخش گردشگری چهارمحال و بختیاری منعقد شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته کارآفرینی و با هدف رونق اشتغالزایی در بخش گردشگری استان ۷ تفاهم‌نامه با بخش‌های مختلف گردشگری استان منعقد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: به دنبال تقویت اکوسیستم کارآفرینی در استان گیلان هستیم

سیاست و بازاریابی - به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی مراسم سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن الغدیر استانداری برگزار شد.

امسال ۳۵ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد شد

سیاست و بازاریابی - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در بیستمین نشست شورای اشتغال استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۳۵ هزار شغل در استان ایجاد شده است.

ثمره کارآفرینی ایجاد فرصتهای شغلی و تولید ارزشهای نو در جامعه است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در جمع کارآفرینان استان ثمره کارآفرینی را ایجاد فرصتهای شغلی پایدار و تولید ارزشهای نوین در عرصه ای اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد .

​پرداخت ۳۰ درصدی یارانه دستمزد به کارفرمایان هرمزگانی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در صورت جذب نیروی کار شغل اولی در بنگاههای اقتصادی استان، ۳۰ درصد مبلغ دستمزد نیروی کار به صورت یارانه از طرف دولت به مدت یک سال به کارفرمایان پرداخت می‌شود.

پایداری تولید در فارس مستلزم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است

سیاست و بازاریابی - در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با رییس کل دادگستری این استان بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط کار برای پایداری تولید و وجود امنیت در این حوزه علی‌رغم اوج گیری بیماری کرونا تاکید شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان این که کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند، گفت: با بهره‌برداری از فاز جدید شرکت قطعه‌بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

سیاست و بازاریابی - رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های تابعه برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگران

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امنیت امروز ما مدیون فداکاری‌هایی است که شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان و سلامتی خود فراهم کردند و امروز نیز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است .

خراسان شمالی در پوشش بیمه‌ روستاییان از کشور جلوتر است

سیاست و بازاریابی - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: بر اساس آمار ارایه شده صندوق مرکزی، این استان با پوشش ۳۲ درصدی جامعه هدف، ۱۱ درصد از میانگین کشوری این شاخص جلوتر است.

هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا

سیاست و بازاریابی - به همت مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا برگزار شد.

حمایت از بنگاه‌های اقتصادی البرز با مشوق بیمه‌ای در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ارائه مشوق بیمه ای برای صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد

نماینده ویژه وزیر کار در استان لرستان خبر داد: طرح‌های توسعه‌ای چهار شهرستان لرستان تا دو هفته آینده مشخص می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون روابط کار و نماینده ویژه وزیر تعاون در استان لرستان گفت: اجرای طرح های توسعه ای و ایجادی دارای اولویت در چهار شهرستان پلدختر، رومشکان،کوهدشت و چگنی استان لرستان ظرف دو هفته آینده مشخص می شود .

ساير مطالب

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد

با دستور شریعتمداری ؛ مرکز تلفن 2500 پاسخگوی سوالات حوزه روابط کار شد

شریعتمداری: برای زدودن چهره خشن فقر و بی عدالتی نیازمند همراهی بسیج هستیم

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد : عواید پروژه آزاد راه شرق اصفهان به جیب بازنشستگان می‌رود

تحقق یک وعده دیگر؛ با اعمال همسان سازی و افزایش 15 درصد سالانه،به طور متوسط52درصد به حقوق بازنشستگان فولاد افزوده شد

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کار خبر داد؛ توقف دوهفته ای فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف در مناطق قرمز

واریز حقوق آبان ماه بازنشستگان فولاد همراه با اجرای همسان سازی

فعالیت صندوق کارآفرینی امید البرز در راستای اهداف پروژه اشتغال مهارت محور

99میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: باید به سمت مشاغل خُرد حرکت کنیم

لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای افزایش کیفیت صدور آرا

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینی از محور های اصلی رشد و توسعه است

طرح همسان‌سازی مستمری‌، مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر عملیاتی شد

عالی‌ترین نظارت، نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت است

رونمایی از سامانه الکترونیکی برگزاری انتخابات تشکل ها (سابا) در استان اصفهان

اصل سه جانبه گرایی، وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال می کنیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است

آغاز طرح معافیت 23 درصدی کارفرمایان از حق بیمه سهم کارفرمایی در آذر بایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: عدم‌تناسب میان نظام آموزشی و نیاز بازارکار منجر به بیکاری می شود

حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: کارگران ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور هستند

هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ در جهت ترویج و توسعه کارآفرینی است

کردستان در حوزه کارآفرینی و مراکز شتاب دهنده، دارای جایگاه ویژه در کشور است

حدود 15 هزار واحد صنفی در ایلام برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک معرفی شدند

اختصاص 5 میلیارد ریال برای اجرای طرح الگوی نوین مشاغل خانگی و زنان سرپرست خانوار در چهارمحال و بختیاری

همکاری اتحادیه تعاونی‌های صادرکننده با اتاق تعاون باعث پیشرفت و رونق تعاونی‌ها می‌شود

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در استان البرز: ایجاد چرخه تولید در کارآفرینان از اهداف اصلی مان است

57 خانه فرهنگ کار و تلاش در هرمزگان افتتاح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رویکرد اشتغال باید مبتنی بر توسعه کسب و کارهای کارآفرینی باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بهره‌مندی از ظرفیت علمی نخبگان دانشگاهی در توسعه صنعت و اشتغال موثر است

مدیرکل،تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: کارگاه های اقتصادی خصوصی و تعاونی با مشوق های بیمه ای حمایت می شوند

تلاش می کنیم در تمامی بخش ها خدمات به بهترین نحو ممکن به مردم ارائه شود

افزایش آگاهی در سطوح کارشناسی موجب ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف می شود

2 سال معافیت بیمه‌ای کارفرمایان برای به کارگیری نیروی کار جدید

سرهنگی: ارتقا اکوسیستم کارآفرینی باعث ارتقای شاخص پیچیدگی اقتصاد می‌شود

اولین وبینار بررسی کارشناسی شاخص های عملکرد و برنامه اصلاح نظام اداری برگزار می شود

300 هزار مددجوی معلول و زن سرپرست خانوار روستایی و عشایری بیمه می‌شوند

خبر خوب شریعتمداری؛ همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عملیاتی شد

وبینار بررسی «قانون تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیر ایرانی»

شجاعی برهان در بوشهر: شفافیت و جوان گرایی، دو سیاست اصلی و راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

449 میلیارد تومان تسهیلات به آسیب دیدگان از کرونا در فارس پرداخت شد

طرح های حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت ایجاد اشتغال

نیاز ضروری جامعه ما تعامل،همکاری و مشارکت سازنده است

14 هزار پرونده تسهیلات کرونا به بانک‌های ایلام معرفی شدند

ایجاد اشتغال برای 715 نفر از جویندگان کار در لرستان

مدافعان سلامت همراه با کارگران نمونه اصفهان تجلیل می‌شوند

سهم اشتغال استان چهارمحال و بختیاری از محل مشوق‌های بیمه کارفرمایی ابلاغ شد

بهره‌مندی بیش از 10 هزار نفر در کرمانشاه از دریافت مقرری بیمه بیکاری

فرایند پرداخت کمک هزینه ازدواج در خراسان شمالی غیرحضوری شد

توسعه تعاونی ها منجر به پایداری اشتغال می شود

تشکیل قرارگاه محرومیت‌زدایی با محوریت اشتغال مهارت‌محور در البرز

تسهیلات جدید به تعاونگران استان قزوین اختصاص یافت

60 درصد شکایات کارگری در اردبیل منجر به سازش شد

بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

احراز هویت غیرحضوری کارگران و کارفرمایان در شعبات بانک رفاه

بیکاری، کرونا، بیمه بیکاری/ علی حیدری _ عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی

با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال ؛مراسم افتتاح هفته جهانی کارآفرینی به صورت مجازی برگزار می شود

میرزایی در خراسان رضوی: رویکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، رفع مشکلات مردم و بهبود فضای کسب و کار است

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای

تثبیت اشتغال هشت هزارو 108نفر درسمنان با پرداخت تسهیلات حمایتی

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: دولت از روستاییان به عنوان زحمتکش ترین و شریفترین قشر کشور حمایت می کند

بازنشستگان برای حذف و اضافه بیمه تکمیلی نیازی به مراجعه حضوری ندارند

جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها از اهداف مهم طرح اشتغال پایدار روستایی است

معاون امور اقتصادی وزارت کار در خراسان رضوی: شرکت پگاه، سرمایه ای بزرگ برای بازنشستگان است

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت حاج عمران علیمحمدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی

وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی منتشر کرد؛ گزارش " شاخص‌های توسعه استان خوزستان "

تامین صد درصدی زمین کارگران ثبت نام کننده در طرح اقدام ملی مسکن استان گلستان

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: تشکیل کمیته رفع موانع مالی و اعتباری تعاونی ها

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت دومین سال درگذشت شهید راه خدمت «دکترسید تقی نوربخش»

مراکز درمانی تامین اجتماعی لرستان تقویت می شود

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی منتشر کرد؛ گزارش " شاخص‌های توسعه استان لرستان "

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کمترین تعدیل نیرو در اثر کرونا را داشته ایم

18 درصد تماس با اورژانس اجتماعی البرز اختلافات خانوادگی است

آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تشریح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: کارورزی مهم ترین برنامه وزارت کار برای اشتغال فارغ التحصیلان است

دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی ها برای کسب فرصت های شغلی از ابزارهای جدید استفاده کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: حمایت از هنرمندان و محصولات هنری، بخشی از ​فرایند ثروت آفرینی است

شناسایی حدود 12 هزار کارگر فاقد مسکن در استان زنجان

بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون ، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد

نشست تخصصی کارگروه مشترک همکاری های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران و مکزیک برگزار شد

در دیدار معاونین وزارت کار با استاندار لرستان تاکید شد؛ تسریع در ساخت پروژه های ایجادی و بهره برداری از طرح های توسعه ای

پرداخت بیمه بیکاری به 20 هزار نفر در لرستان

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: صیانت از نیروی کار با ارتقا سطح سلامت از اولویت های بنگاههای اقتصادی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: مراجع حل اختلاف نقش اساسی در تثبیت اشتغال و صیانت از نیروی کار دارند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از کاهش نرخ بیکاری در استان خبر داد

معافیت 23 درصدی حق بیمه کارفرمایان هرمزگانی در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

طرح ملی باشگاه کارآفرینان نوجوان در قزوین اجرا می‌شود

بررسی پروپوزال های پژوهشی با موضوع تعاون در اتاق فکر بخش تعاون استان البرز

امضای تفاهم‌ نامه‌ برای افزایش سهم بخش تعاون از صادرات غیر نفتی

بهره مندی بیش از 11 هزار نفر از تسهیلات مشاغل خانگی در استان همدان

بهره مندی 13 هزار خانوار روستایی البرز از خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستاییان وعشایر

کاهش 34 درصدی مراجعه به واحدهای دندانپزشکی تامین اجتماعی در زنجان

اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی در بنگاه های اقتصادی سمنان رصد و نظارت می شود

دو هزار و 151 نفر در استان قزوین با معرفی کاریابی ها صاحب شغل شدند

پرداخت یارانه دستمزد به کارفرمایان واحدهای تولیدی در آذربایجان غربی

105 میلیارد تومان تسهیلات برای 65 طرح اشتغالزایی استان اردبیل اختصاص یافت

390 سهمیه اشتغال طرح مشوق بیمه‌ای به استان قزوین اختصاص یافت

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: نقش مشاغل خانگی در تولید و اشتغال کشور موثر است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: ایجاد اشتغال زنان نیازمند نگاه علمی همراه با برنامه است

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی