سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

وبینار "نقش اندیشکده‌ها در سیاستگذاری کارآمد" برگزار می شود

سیاست و بازاریابی - وبینار "نقش اندیشکده‌ها درسیاستگذاری کارآمد" از سوی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی ، برگزار می شود.

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"

سیاست و بازاریابی - شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"معاون فقید وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی و از دانشمندان برجسته کشورمان را تسلیت گفت.

شریعتمداری در نامه به مقام معظم رهبری: برنامه ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی تقدیم رئیس جمهوری می‌شود

سیاست و بازاریابی - برنامه عمل به فرمایش حضرت عالی در خصوص " ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی برای آحاد مردم " با بهره گیری از دانش کارشناسان، متخصصین و شرکای اجتماعی و با استفاده از ظرفیت قانون ارزشمند ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی ، با جدیت پیگیری ، تدوین و به فوریت تقدیم رئیس محترم جمهوری خواهد شد .

قدردانی بازنشستگان فولاد کرمان از وزیر کار برای اجرای همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان

سیاست و بازاریابی - اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان با ارسال نامه ای خطاب به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از او برای تحقق همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان فولاد، تشکر و قدردانی کردند.

پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان چیست؟

سیاست و بازاریابی - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر را از جمله پیشنهادهای کارشناسان برای کاهش مشکلات مردم برشمردند. برای آشنائی بیشتر با این پایگاه ، این کلیپ را مشاهده کنید:

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: رفتار بسیجی، شیرازه زندگی یک مسلمان است

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تشکیل شورای عالی هماهنگی بسیج استانی، فرماندهان بسیج سازمان های تابعه و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می توانند با هم ارتباط داشته باشند و کارهای خود را به شکل مطلوب تری پیش ببرند.

افزایش خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید فارس در اوج شیوع کرونا

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و ضرورت کاهش ترددهای حضوری،زیرساخت ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید و تعاونگران این استان افزایش یافته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشور: نوبت هشتم وام ضروری بازنشستگان کشوری امروز پرداخت می شود

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس روابط عمومی وزارت کار درباره نحوه حمایت جبرانی خانوارها

سیاست و بازاریابی - حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ در گفتگوی زنده اینستاگرامی درباره شرایط و نحوه حمایت جبرانی خانوارها در محدودیت های شدید کرونایی سخن می گوید.

۷ تفاهم‌نامه کارآفرینی با بخش گردشگری چهارمحال و بختیاری منعقد شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته کارآفرینی و با هدف رونق اشتغالزایی در بخش گردشگری استان ۷ تفاهم‌نامه با بخش‌های مختلف گردشگری استان منعقد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: به دنبال تقویت اکوسیستم کارآفرینی در استان گیلان هستیم

سیاست و بازاریابی - به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی مراسم سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن الغدیر استانداری برگزار شد.

امسال ۳۵ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد شد

سیاست و بازاریابی - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در بیستمین نشست شورای اشتغال استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۳۵ هزار شغل در استان ایجاد شده است.

ثمره کارآفرینی ایجاد فرصتهای شغلی و تولید ارزشهای نو در جامعه است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در جمع کارآفرینان استان ثمره کارآفرینی را ایجاد فرصتهای شغلی پایدار و تولید ارزشهای نوین در عرصه ای اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد .

​پرداخت ۳۰ درصدی یارانه دستمزد به کارفرمایان هرمزگانی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در صورت جذب نیروی کار شغل اولی در بنگاههای اقتصادی استان، ۳۰ درصد مبلغ دستمزد نیروی کار به صورت یارانه از طرف دولت به مدت یک سال به کارفرمایان پرداخت می‌شود.

پایداری تولید در فارس مستلزم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است

سیاست و بازاریابی - در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با رییس کل دادگستری این استان بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط کار برای پایداری تولید و وجود امنیت در این حوزه علی‌رغم اوج گیری بیماری کرونا تاکید شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان این که کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند، گفت: با بهره‌برداری از فاز جدید شرکت قطعه‌بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

سیاست و بازاریابی - رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های تابعه برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگران

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امنیت امروز ما مدیون فداکاری‌هایی است که شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان و سلامتی خود فراهم کردند و امروز نیز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است .

خراسان شمالی در پوشش بیمه‌ روستاییان از کشور جلوتر است

سیاست و بازاریابی - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: بر اساس آمار ارایه شده صندوق مرکزی، این استان با پوشش ۳۲ درصدی جامعه هدف، ۱۱ درصد از میانگین کشوری این شاخص جلوتر است.

هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا

سیاست و بازاریابی - به همت مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا برگزار شد.

حمایت از بنگاه‌های اقتصادی البرز با مشوق بیمه‌ای در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ارائه مشوق بیمه ای برای صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد

نماینده ویژه وزیر کار در استان لرستان خبر داد: طرح‌های توسعه‌ای چهار شهرستان لرستان تا دو هفته آینده مشخص می‌شود

سیاست و بازاریابی - معاون روابط کار و نماینده ویژه وزیر تعاون در استان لرستان گفت: اجرای طرح های توسعه ای و ایجادی دارای اولویت در چهار شهرستان پلدختر، رومشکان،کوهدشت و چگنی استان لرستان ظرف دو هفته آینده مشخص می شود .

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد

سیاست و بازاریابی - اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" با مشارکت بیش از ۸۰ نفر از نمایندگان سازمان های تابعه و ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و با حضور کارشناسان ارشد سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.

با دستور شریعتمداری ؛ مرکز تلفن ۲۵۰۰ پاسخگوی سوالات حوزه روابط کار شد

سیاست و بازاریابی - هم زمان با آغاز تعطیلی دو هفته ای ستاد مقابله با کرونا، با دستور " محمدشریعتمداری" وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، زمینه استفاده ازمرکز تلفن ۲۵۰۰ صندوق بازنشستگی کشوری برای معاونت روابط کار با هدف پاسخگویی به سوالات جامعه هدف این معاونت تسریع شد .

شریعتمداری: برای زدودن چهره خشن فقر و بی عدالتی نیازمند همراهی بسیج هستیم

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج گفت : این وزارتخانه به عنوان متولی بزرگترین نهاد اجتماعی در دولت که به همراه نهادهای اقتصادی کشور در تامین معیشت،اشتغال و رفاه مردم این کشور نقش دارد ، برای زدودن چهره های خشن فقر و بی عدالتی و ارتقاء سطح رفاه اجتماعی، ایجاد فرصت های مکمل اشتغال، دستیابی سریع به اهداف خود و برداشتن موانع در این مسیر، نیازمند همکاری و همراهی بسیج این بزرگترین نهاد مردمی و انقلابی است.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد : عواید پروژه آزاد راه شرق اصفهان به جیب بازنشستگان می‌رود

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: آزادراه شرق اصفهان می تواند نقش مهمی در توسعه کشور داشته باشد و عواید اجرای چنین طرح های و سرمایه گذاری هایی به بازنشستگان و ذی نفعان صندوق خواهد رسید.

تحقق یک وعده دیگر؛ با اعمال همسان سازی و افزایش ۱۵ درصد سالانه،به طور متوسط۵۲درصد به حقوق بازنشستگان فولاد افزوده شد

سیاست و بازاریابی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از تحقق یک وعده دیگر مبنی بر عملیاتی شدن وعده همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد خبر داد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کار خبر داد؛ توقف دوهفته ای فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف در مناطق قرمز

سیاست و بازاریابی - در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر حضور یک سوم کارکنان در مناطق قرمز ، فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف کار از اول تا ۱۴ آذر ماه سال جاری به مدت دو هفته متوقف می شود.

فعالیت صندوق کارآفرینی امید البرز در راستای اهداف پروژه اشتغال مهارت محور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در دیدار با مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان از فعالیت های هدفمند فی مابین فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید البرز در جهت اهداف اشتغال مهارت محور خبر داد

۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از مجموع درخواست‌های جبران خسارت کرونا که به بانک‌های این استان ارائه شده، تاکنون ۹۹ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: باید به سمت مشاغل خُرد حرکت کنیم

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشستی صمیمانه در محل خبرگزاری ایسنا به برخی سوالات و چالش های حوزه کار و اشتغال استان پاسخ داد.

لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای افزایش کیفیت صدور آرا

سیاست و بازاریابی - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بر لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای بالابردن کیفیت صدور آرا تاکید کرد و گفت: باید از این طریق از تضییع حق و حقوق کارگر و کارفرما جلوگیری شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینی از محور های اصلی رشد و توسعه است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به این که کارآفرینی از محورهای اصلی رشد و توسعه است، از برگزاری بیش از ۳۰ برنامه و نشست تخصصی در حوزه کارآفرینی و اشتغال در هفته جهانی کارآفرینی در کرمانشاه به صورت برخط خبر داد.

طرح همسان‌سازی مستمری‌، مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر عملیاتی شد

سیاست و بازاریابی - برای اولین بار طرح همسان‌سازی مستمریها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اجرا شد که با اجرای این طرح به طور میانگین ۵۲ درصد مستمری، مستمری‌بگیران افزایش یافت.

عالی‌ترین نظارت، نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت است

سیاست و بازاریابی - ایجاد رضایتمندی در مردم، تحقق وعده ریاست‌جمهوری در ایجاد شفافیت و نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت از مهمترین ویژگی های سامانه ملی دیده بان سازمان بهزیستی کشور (۱۴۸۲ ) است.

رونمایی از سامانه الکترونیکی برگزاری انتخابات تشکل ها (سابا) در استان اصفهان

سیاست و بازاریابی - نشست رسانه ای رونمایی از سامانه الکترونیکی برگزاری انتخابات تشکل ها (سابا) در استان اصفهان با حضور کامران کلانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد.

اصل سه جانبه گرایی، وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال می کنیم

سیاست و بازاریابی - سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در دیدار با سید حسین رسولی دبیر اجرایی خانه کارگر استان گفت: اصل سه جانبه گرایی و وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است که با ایجاد تعاونی های جدید و اشتغال پایدار به رفاه مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و جامعه برسیم و این مهم، حمایت همه جانبه نمایندگان را می طلبد.

آغاز طرح معافیت ۲۳ درصدی کارفرمایان از حق بیمه سهم کارفرمایی در آذر بایجان شرقی

سیاست و بازاریابی - کارفرمایان واحدهای تولیدی صنعتی و خدماتی آذربایجان شرقی در صورت بکار گیری نیروی کار جدید از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی از دو سال معافیت ۲۳درصدی حق بیمه سهم کارفرما برخودار می شوند.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: عدم‌تناسب میان نظام آموزشی و نیاز بازارکار منجر به بیکاری می شود

حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: کارگران ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور هستند

هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ در جهت ترویج و توسعه کارآفرینی است

کردستان در حوزه کارآفرینی و مراکز شتاب دهنده، دارای جایگاه ویژه در کشور است

حدود 15 هزار واحد صنفی در ایلام برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک معرفی شدند

اختصاص 5 میلیارد ریال برای اجرای طرح الگوی نوین مشاغل خانگی و زنان سرپرست خانوار در چهارمحال و بختیاری

همکاری اتحادیه تعاونی‌های صادرکننده با اتاق تعاون باعث پیشرفت و رونق تعاونی‌ها می‌شود

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در استان البرز: ایجاد چرخه تولید در کارآفرینان از اهداف اصلی مان است

57 خانه فرهنگ کار و تلاش در هرمزگان افتتاح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رویکرد اشتغال باید مبتنی بر توسعه کسب و کارهای کارآفرینی باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بهره‌مندی از ظرفیت علمی نخبگان دانشگاهی در توسعه صنعت و اشتغال موثر است

مدیرکل،تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: کارگاه های اقتصادی خصوصی و تعاونی با مشوق های بیمه ای حمایت می شوند

تلاش می کنیم در تمامی بخش ها خدمات به بهترین نحو ممکن به مردم ارائه شود

2 سال معافیت بیمه‌ای کارفرمایان برای به کارگیری نیروی کار جدید

افزایش آگاهی در سطوح کارشناسی موجب ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف می شود

سرهنگی: ارتقا اکوسیستم کارآفرینی باعث ارتقای شاخص پیچیدگی اقتصاد می‌شود

اولین وبینار بررسی کارشناسی شاخص های عملکرد و برنامه اصلاح نظام اداری برگزار می شود

300 هزار مددجوی معلول و زن سرپرست خانوار روستایی و عشایری بیمه می‌شوند

خبر خوب شریعتمداری؛ همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عملیاتی شد

وبینار بررسی «قانون تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیر ایرانی»

شجاعی برهان در بوشهر: شفافیت و جوان گرایی، دو سیاست اصلی و راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

449 میلیارد تومان تسهیلات به آسیب دیدگان از کرونا در فارس پرداخت شد

طرح های حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت ایجاد اشتغال

14 هزار پرونده تسهیلات کرونا به بانک‌های ایلام معرفی شدند

نیاز ضروری جامعه ما تعامل،همکاری و مشارکت سازنده است

ایجاد اشتغال برای 715 نفر از جویندگان کار در لرستان

سهم اشتغال استان چهارمحال و بختیاری از محل مشوق‌های بیمه کارفرمایی ابلاغ شد

مدافعان سلامت همراه با کارگران نمونه اصفهان تجلیل می‌شوند

بهره‌مندی بیش از 10 هزار نفر در کرمانشاه از دریافت مقرری بیمه بیکاری

فرایند پرداخت کمک هزینه ازدواج در خراسان شمالی غیرحضوری شد

توسعه تعاونی ها منجر به پایداری اشتغال می شود

تشکیل قرارگاه محرومیت‌زدایی با محوریت اشتغال مهارت‌محور در البرز

60 درصد شکایات کارگری در اردبیل منجر به سازش شد

تسهیلات جدید به تعاونگران استان قزوین اختصاص یافت

بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

احراز هویت غیرحضوری کارگران و کارفرمایان در شعبات بانک رفاه

بیکاری، کرونا، بیمه بیکاری/ علی حیدری _ عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی

با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال ؛مراسم افتتاح هفته جهانی کارآفرینی به صورت مجازی برگزار می شود

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای

میرزایی در خراسان رضوی: رویکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، رفع مشکلات مردم و بهبود فضای کسب و کار است

تثبیت اشتغال هشت هزارو 108نفر درسمنان با پرداخت تسهیلات حمایتی

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: دولت از روستاییان به عنوان زحمتکش ترین و شریفترین قشر کشور حمایت می کند

بازنشستگان برای حذف و اضافه بیمه تکمیلی نیازی به مراجعه حضوری ندارند

جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها از اهداف مهم طرح اشتغال پایدار روستایی است

معاون امور اقتصادی وزارت کار در خراسان رضوی: شرکت پگاه، سرمایه ای بزرگ برای بازنشستگان است

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت حاج عمران علیمحمدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی

وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی منتشر کرد؛ گزارش " شاخص‌های توسعه استان خوزستان "

تامین صد درصدی زمین کارگران ثبت نام کننده در طرح اقدام ملی مسکن استان گلستان

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: تشکیل کمیته رفع موانع مالی و اعتباری تعاونی ها

مراکز درمانی تامین اجتماعی لرستان تقویت می شود

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت دومین سال درگذشت شهید راه خدمت «دکترسید تقی نوربخش»

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی منتشر کرد؛ گزارش " شاخص‌های توسعه استان لرستان "

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کمترین تعدیل نیرو در اثر کرونا را داشته ایم

18 درصد تماس با اورژانس اجتماعی البرز اختلافات خانوادگی است

آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تشریح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: کارورزی مهم ترین برنامه وزارت کار برای اشتغال فارغ التحصیلان است

دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی ها برای کسب فرصت های شغلی از ابزارهای جدید استفاده کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: حمایت از هنرمندان و محصولات هنری، بخشی از ​فرایند ثروت آفرینی است

شناسایی حدود 12 هزار کارگر فاقد مسکن در استان زنجان

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد

بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون ، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

نشست تخصصی کارگروه مشترک همکاری های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران و مکزیک برگزار شد

در دیدار معاونین وزارت کار با استاندار لرستان تاکید شد؛ تسریع در ساخت پروژه های ایجادی و بهره برداری از طرح های توسعه ای

پرداخت بیمه بیکاری به 20 هزار نفر در لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: مراجع حل اختلاف نقش اساسی در تثبیت اشتغال و صیانت از نیروی کار دارند

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: صیانت از نیروی کار با ارتقا سطح سلامت از اولویت های بنگاههای اقتصادی است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از کاهش نرخ بیکاری در استان خبر داد

معافیت 23 درصدی حق بیمه کارفرمایان هرمزگانی در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

طرح ملی باشگاه کارآفرینان نوجوان در قزوین اجرا می‌شود

بررسی پروپوزال های پژوهشی با موضوع تعاون در اتاق فکر بخش تعاون استان البرز

امضای تفاهم‌ نامه‌ برای افزایش سهم بخش تعاون از صادرات غیر نفتی

بهره مندی بیش از 11 هزار نفر از تسهیلات مشاغل خانگی در استان همدان

بهره مندی 13 هزار خانوار روستایی البرز از خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستاییان وعشایر

کاهش 34 درصدی مراجعه به واحدهای دندانپزشکی تامین اجتماعی در زنجان

اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی در بنگاه های اقتصادی سمنان رصد و نظارت می شود

دو هزار و 151 نفر در استان قزوین با معرفی کاریابی ها صاحب شغل شدند

پرداخت یارانه دستمزد به کارفرمایان واحدهای تولیدی در آذربایجان غربی

105 میلیارد تومان تسهیلات برای 65 طرح اشتغالزایی استان اردبیل اختصاص یافت

390 سهمیه اشتغال طرح مشوق بیمه‌ای به استان قزوین اختصاص یافت

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: نقش مشاغل خانگی در تولید و اشتغال کشور موثر است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: ایجاد اشتغال زنان نیازمند نگاه علمی همراه با برنامه است

544میلیارد ریال تسهیلات جبران خسارت کرونا در استان خراسان جنوبی پرداخت شد

پرداخت بیش از 677 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در کردستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان نحوه ثبت اطلاعات پرداخت های حمایتی را تشریح کرد

برای مطالبه گری صحیح و درست جامعه کارگری همه باید همگام،همراه و همصدا با یکدیگر حرکت کنیم

ایجاد اشتغال برای محرومین کارجو در 60 نقطه استان البرز

8 هزار زن سرپرست خانوار مددجوی بهزیستی زنجان هستند

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: استفاده از طرح مشاغل خانگی تا پایان آبان ماه تمدید شد

معرفی بیش از 5هزار و 400 طرح جهت اعطای تسهیلات حمایتی در سمنان

تشکیل «بانک ملی اطلاعات استادکاران مهارتی» در دستور کار قرار گرفت

تشکیل نخستین اتاق فکر مجازی بخش تعاونی در خوزستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: امروز بیش از هر زمان دیگر به تعامل و همفکری برای رفع مشکلات در جامعه نیاز است

نهاد انقلابی سپاه همیشه با نگاه علمی، تجربه و تخصص به مسائل ورود پیدا کرده است

هدف گذاری کاهش 3 درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه مطابق سند اشتغال در سال 98 محقق شد

اجرای طرح پیشگیری از آسیب های اجتماعی کرونا در استان البرز

برقراری هرچه سریعتر مقرری بیمه بیکاری افرادی که به دلیل شیوع ویروس کرونا بیکار شده اند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: ضرورت الگوسازی طرح های موفق اشتغال روستایی در مازندران

هرمزگان بالاترین نرخ مشارکت و نسبت اشتغال کشور را ثبت کرد

بیش از 26 هزار نفر در شرکت‌های تعاونی‌ ایلام فعالیت دارند

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی