سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تقدیر نماینده ولی فقیه در لرستان از کمک شریعتمداری به سیل زدگان استان

سیاست و بازاریابی - نماینده ولی فقیه در لرستان در دیدار با محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تلاش ها و مساعدت های وی در یاری رساندن به سیل زدگان استان قدردانی کرد.

معاون اشتغال وزارت کار از دو واحد تولیدی استان تهران بازدید کرد

سیاست و بازاریابی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی وضع موجود، رفع موانع تولید و نظارت بر نحوه انجام مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا در محیط ‌های کارگری در شهرستان اسلامشهر حضور یافت و از دو واحد تولیدی بازدید کرد.

ثبت نام ۴۲۲۴ مسکن کارگری در ایلام

سیاست و بازاریابی - در دومین جلسه طرح اقدام ملی مسکن کارگری استان ایلام با حضور نمایندگان ادارات کل مسکن و شهرسازی، تامین اجتماعی و بهزیستی، ثبت نام ۴۲۲۴مسکن کارگری اعلام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نظام پاسخگویی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با راه اندازی سامانه شفافیت ارتقا یافت

سیاست و بازاریابی - رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: به دستور وزیر و در راستای ارتقا نظام پاسخگویی سامانه شفافیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاونی ها همپای دولت و بخش خصوصی می توانند به جهش تولید کمک کنند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در همایش تجلیل از تعاونی های برتر استان گیلان، رایج ترین و قدیمی ترین اقتصاد جهان را اقتصاد تعاون دانست و افزود: با توجه به شرایط سخت اقتصادی، تعاونی ها همپای بخش خصوصی و دولتی می توانند به "جهش تولید" و اقتصاد مقاومتی کمک کنند.

۱۸۰ پرونده اشتغال خانگی در استان قزوین تشکیل شد

سیاست و بازاریابی - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸۰ طرح اشتغال خانگی برای دریافت سه میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان تشکیل و به بانک‌های قزوین معرفی شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: نیاز کشور تقویت تعاونی‌ها است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، نیاز کشور را تقویت تعاونی‌ها دانست و گفت: شورای عالی تعاون در خوزستان به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است.

بیش از ۳ هزار طرح در یزد تسهیلات کرونا دریافت کردند

سیاست و بازاریابی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: از ابتدای خرداد ماه تاکنون ۷ هزار و ۳۰۸ طرح از مشاغل آسیب دیده کرونا در سامانه کارا ثبت نام کردند که ۳ هزار و ۷۱۰ طرح، تسهیلات خود را دریافت کردند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی این شهرستان که در راستای هم اندیشی و پیگیری درخواست های بازنشستگان شهرستان مشهد برگزار شد گفت: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است و همه می بایست در این مسیر حرکت کنیم.

انعقاد تفاهم نامه همکاری با هدف ایجاد شرکت‌های استارتاپی در البرز از طریق پروژه اشتغال مهارت محور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل فنی وحرفه ای استان البرز گفت : تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و یکی از مراکز تخصصی استارت آپی البرز با هدف فراهم شدن امکان توسعه شرکت های استارتاپی از طریق مسیر پروژه اشتغال مهارت محور با محوریت مرکز تخصصی کارآفرینی و کسب و کار این اداره کل منعقد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری:گام برداشتن در مسیر شفافیت و اعتمادسازی وظیفه همه دستگاهها است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاونر، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری شفافیت و اعتمادسازی را دو بخش مهم دانست که همه دستگاه ها زیر مجموعه موظف به اجرای آن هستند .

با حضور انصاری و شریعتمداری؛ تصویب شد؛ بودجه ۵۱۵ میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

سیاست و بازاریابی - اولین جلسه هیات امنای صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز با حضور جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور،محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،برگزار شد و بودجه ۵۱۵ میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز به تصویب رسید.

تمرکز الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی بر اولویت ها و مزیت‌های منطقه‌ای است

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی مبتنی بر توانمندسازی متقاضیان و با تمرکز بر اولویت ها و مزیت های مناطق تدوین و پیاده‌سازی شده است.

تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج کارگران خوزستان امضا شد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از امضای تفاهم نامه همکاری میان این اداره کل و سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان خبر داد.

پرداخت بیش از ٢۶٠ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در نیشابور

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از پرداخت بیش از ٢۶٠ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی ظرف پنج ماه اخیر به متصدیان مشاغل بیشتر آسیب‌دیده از شیوع ویروس همه‌گیر کرونا در شهرستان نیشابور خبر داد.

۳ پروژه تعاونی در گلستان به بهره برداری رسید

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در پانزدهمین دوره معرفی تعاونی های برتر سه پروژه تعاونی در گلستان به بهره برداری رسید.

میزان تسهیلات مشاغل خانگی در اردبیل اعلام شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل حداکثر پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی بر اساس رشته فعالیت تا ۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

ساخت ۴۲۲۴ مسکن کارگری در مازندران

سیاست و بازاریابی - ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، اصغری مدیر کل و رییس شورا، مدیران عضو، تشکل های کارگری، رییس اتاق تعاون به میزبانی بهزیستی مازندران برگزار شد.

۱۷ هزار خانوار پشت نوبتی در بهزیستی سیستان و بلوچستان وجود دارد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۷ هزار خانوار پشت نوبتی در بهزیستی استان داریم که در جریان سیل در پنج شهرستان جنوبی استان اکثرا زیرپوشش قرار گرفتند و در نیمه دوم سال ۹۸ کمک ها به یک صورت انجام شد اما از نیمه دوم به پنج مجموعه تقسیم و امسال ۱۵ درصد همه کمک ها افزایش یافته است.

امضای تفاهمنامه همکاری سه جانبه در زمینه توانمندسازی بانوان و اشتغال پایدار در گلستان

سیاست و بازاریابی - تفاهمنامه همکاری ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان اوقاف و امور خیریه گلستان و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: شورای هماهنگی مدیران زیباترین کار جمعی برای توسعه است

سیاست و بازاریابی - مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام با شیرخانی رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام و کارکنان حوزه تعاون این اداره کل دیدار کردند.

ثبت اطلاعات پرداخت‌های حمایتی، مبنای معافیت مالیاتی خیریه‌ها

سیاست و بازاریابی - بر اساس بند ح تبصره ۱۷ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کشور، تمامی دستگاه‌های موضوع ماده(۲۹) قانون برنامه ششم توسعه از جمله نهادهای عمومی غیردولتی و بنیادها که به هر شکل از اقشار آسیب‌پذیر حمایت می‌کنند، مکلفند همه حمایت‌ها و کمک‌های خود را به افراد حقیقی صرفاً از طریق حواله‌های الکترونیک ساتنا و پایا انجام دهند.

با اجرای طرح اشتغال روستایی در اردبیل ۳ هزار نفر مشغول به کار شدند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان اردبیل بیش از ۳ هزار نفر در مناطق روستایی مشغول به کار شدند.

بخش تعاون ظرفیت ایجاد ۱۰ هزار شغل در کرمانشاه دارد

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در جمع تعاونگران و تشکل های تعاونی عنوان کرد: بخش تعاون ظرفیت ایجاد ۱۰ هزار شغل در کرمانشاه را دارد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارائه خدمات صحیح و به موقع دستگاههای دولتی موجب افزایش اعتماد عمومی می شود

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در رابطه با ملاقات ها و دیدارهای حضوری و عمومی خود با مردم و مراجعه کنندگان گفت: ارائه خدمات صحیح و به موقع دستگاههای دولتی، افزایش اعتماد عمومی مردم که بزرگترین سرمایه و تکیه گاه نظام اداری هستند را فراهم می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: طرح اشتغال پایدار روستایی با محوریت بخش تعاون دستاوردهای مثبتی داشته است ​

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در بازدید از طرح های اشتغال روستایی بستک گفت: شرکت تعاونی تولیدی زرین بال کوخرد بعنوان تنها کشتارگاه صنعتی استان توانسته با توسعه خط تولید و احداث یک سالن جدید مکانیزه و همچنین توسعه ظرفیت سردخانه، زمینه اشتغال ۷۳ نفر را به صورت مستقیم فراهم کرده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: مهمترین اصل در تعاون، مردم محوری به جای سرمایه محوری است

سیاست و بازاریابی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آیین افتتاح ۶۸ طرح تعاونی و تجلیل از تعاونی های برتر گفت: مهمترین اصل در تعاون، مردم محوری به جای سرمایه محوری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: شرکت های تعاونی از نقش برجسته ای در اقتصاد جهان برخوردارند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در همایش تجلیل از تعاونی های برتر استان گیلان به اهمیت نقش تعاونی ها در اقتصاد دنیا اشاره و اظهارکرد: ۱۲ درصد از مردم جهان در عضویت تعاونی ها هستند.

۹ طرح تعاونی در استان زنجان به بهره برداری رسید

سیاست و بازاریابی - به مناسبت هفته تعاون ۹ طرح تعاونی استان زنجان در زمینه‌های ورزشی، تولیدی و کشاورزی همزمان با ۳۸۳ طرح تعاونی در سراسر کشور افتتاح شد.

متقاضیان راه اندازی کسب وکارهای خانگی در خوزستان دو هفته مهلت دارند

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان زمان ثبت نام در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی رو به اتمام برشمرد و باردیگر از متقاضیان راه اندازی کسب و کارهای خانگی در استان خواست تا پیش از ۶ مهر ماه در سامانه ثبت نام کنند.

پانزدهمین جلسه تجلیل از تعاونی ها برتر استان خراسان جنوبی برگزار شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال ۱۶ تعاونی با هزینه‌کرد ۱۵ میلیارد و ۲۲۲ میلیون تومان اعتبار با گرایش‌های مختلف در استان خراسان جنوبی تشکیل شده و این تعداد تعاونی با ۷۵۲ نفر عضو، ۲۹۱ فرصت شغلی را ایجاد کرده است.

۶ طرح تعاونی در قزوین افتتاح شد

سیاست و بازاریابی - ۶ طرح تعاونی استان قزوین همزمان با هفته تعاون در یک واحد تولیدی شهرک صنعتی لیا افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: تعاون حس مسئولیت پذیری اجتماعی و اقتصادی را تقویت می کند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با همراهی غیاث الدین معاون تعاون این اداره کل و مستخدمین حسینی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهدیشهر از شرکت تعاونیهای کشاورزی مهر۲۶ درجزین، هنر ستاره سازان قومس و کشت و صنعت ویاندر شهمیرزاد بازدید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: ۵۴۳ فرصت شغلی از محل پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی ایجاد شده است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون درمجموع ۳۱۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی با پیش بینی ۵۴۳ فرصت شغلی پرداخت شده است.

۲۰ تعاونی برتر استان اردبیل تجلیل شدند

سیاست و بازاریابی - ۲۰ تعاونی برتر و برگزیده استان اردبیل در ۲۰ گرایش تولیدی، صنعتی و خدماتی طی آیینی با حضور تعاونگران، کارآفرینان و فعالان اقتصادی و تولیدی این استان تجلیل شدند.

ساير مطالب

تعاونی های برتر خوزستان معرفی شدند

افتتاح نخستین مرکز نوآوری توسعه تعاون مازندران

آذربایجان‌شرقی با بیش از 4هزار تعاونی 5 درصد سهم کشور را به خود اختصاص داده است

تعیین مرکز "فابای" البرز به عنوان شتاب‌دهنده طرح اشتغال مهارت محور

برای نخستین بار 22 تعاونی در کردستان به مرحله تعاونی های برتر راه یافتند

کارخانه آرد در شمال سیستان و بلوچستان پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید باز می گردد

با حضور معاون امور اقتصادی وزارت تعاون و مدیرعامل صندوق بازنشستگی انجام شد: بهره برداری از پروژه «نهال، آب، اشتغال» در سیستان و بلوچستان

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ضرورت شکوفایی ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شستا در سیستان و بلوچستان خبر داد: ایجاد شغل برای یکهزار نفر در صنایع مس استان

خانه امید بازنشستگان در زاهدان احداث می شود

ساخت دومین کارخانه لیچینگ مس کشور در سیستان و بلوچستان با مشارکت بانک توسعه تعاون

افتتاح اولین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان

عیسی منصوری در سیستان و بلوچستان: رسیدن به توافق تجارت آزاد با ولایت‌های همجوار استان تحولی عظیم در توسعه اقتصادی و اشتغالزایی منطقه دارد

نماینده زابل در سیستان و بلوچستان خبر داد: تأمین مالی واحدهای تولید استان با اولویت وِیژه در دستور کار بانک توسعه تعاون

ویژه هفته تعاون - شریعتمداری عنوان کرد:زمینه مشارکت ، عضویت و مالکیت کارگران در بخش تعاون را فراهم می کنیم

افتتاح 383 طرح تعاونی در کشور با اشتغالزایی بیش از 26 هزار نفر

​ویژه هفته تعاون-جهانگیری: بخش تعاون ، علاوه بر تولید و ایجاد اشتغال،کشور را به آرمان ها و درآمدهای پایدار می رساند

ویژه هفته تعاون - با حضور معاون اول رئیس جمهوری از تعاونی های برتر ملی تقدیر شد

ویژه هفته تعاون - معاون امور تعاون: توسعه بخش تعاون می ‌تواند بهترین الگوی درمان امروز اقتصاد کشور باشد

دلبری در جلسه شورای هماهنگی استان البرز: تعامل دستگاههای زیرمجموعه استان در جهت توسعه شفافیت خدمات ضروری است

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون زنجان 200 درصد رشد یافت

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: تعاونی‌های مسکن قزوین موفق در رفع نیاز مسکن شهری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی زنجان: جهاددانشگاهی نقش ارزنده‌ای در توسعه مشاغل خانگی استان دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بستر الکترونیکی تشکیل تعاونی‌ها فرصتی برای ایجاد برنامه‌ای منظم و شروع کسب و کاری قوی است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: افزایش بهره وری و استفاده از منابع تولید راهکارهای تحقق جهش تولید است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از کلنگ زنی پروژه 220 واحدی شرکت تعاونی مسکن در هفته تعاون خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعاون نسخه بی بدیل ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی: قطعاً همه مردم قدردان زحمات و تلاش های شهیدان و مدافعان سلامت خواهند بود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: تعاون حلقه اتصال اقتصاد به عدالت اجتماعی است

ثبت نام الگوی نوین طرح توسعه مشاغل خانگی در استان ایلام آغاز شد

تجلیل از 11 شرکت تعاونی برتر در پانزدهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر آذربایجان غربی

افتتاح 383 طرح تعاونی در کشور با اشتغال زائی بیش از 26 هزار نفر

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: بخش تعاون به عنوان یک رویکرد اقتصادی نقش مهمی در توسعه و اشتغال دارد

امامدادی در خراسان شمالی: تجربه جهاددانشگاهی در ایجاد شغل‌های نوآورانه، در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی پیاده‌سازی شود

ایجاد 402 فرصت شغلی برای جوانان با افتتاح هفت تعاونی در استان سمنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: بیش از 26 هزار نفر در شرکت‌های تعاونی‌ ایلام فعالیت دارند

پروژه 70 واحدی شرکت تعاونی مسکن کارکنان آب منطقه ای مرکزی افتتاح شد

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی زنجان: کارآفرینان نقش مهمی در رشد و توسعه کشور دارند

همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی البرز در توسعه مشاغل خانگی و خوداشتغالی

امسال 30 تعاونی راکد لرستان احیا می‌شوند

تشکیل 96 تعاونی و ایجاد فرصت اشتغال برای 1523 نفر در استان یزد

آغاز ثبت‌نام متقاضیان راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی در چهارمحال‌وبختیاری

ارائه بیش از 6 هزار نفر دوره آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی

منصوری: تعاونی‌ها مشمول معافیت بیمه‌ای می شوند

​شورای عالی کار با افزایش 100 درصدی تعرفه ارزیابی طرح های طبقه بندی مشاغل موافقت کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: مهمترین ویژگی تعاون، شفافیت است

پناه در مراسم افتتاح بخش اطفال بیمارستان آتیه همدان: حمایت از جامعه کارگری در دوران کرونا ادامه می‌یابد

مجید انصاری: از ظرفیت بخش تعاون باید برای حل مشکلات مردم بهره گرفت

زنان، جوانان و توان‌یابان تسهیلات تعاونی دریافت می کنند

در هفته تعاون صورت گرفت: تسهیلات 5 هزار میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون برای تکمیل مسکن کارگری

1600 صندوق قرض الحسنه به تعاونی تبدیل می شوند

کبیری در مراسم انعقاد 4 تفاهم‌نامه برای تقویت بخش تعاون: حمایت سیاست‌گذار از تعاونی‌ها به افزایش تاب‌آوری اقتصاد کشور منجر می شود

همایش یاران روستا 15 مهر در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: از تعاونی‌های جوانان و زنان حمایت می کنیم

افتتاح سومین خانه امید بازنشستگان در استان همدان

بیش از 21 هزار شغل در بخش تعاون استان مرکزی ایجاد شد

بیش از 80 درصد جمعیت دو میلیون نفری کرمانشاه عضو تعاونی‌ها هستند

رشد 176 درصدی پوشش بیمه‌ای روستاییان در خراسان شمالی

تعاونیها برای بیش از 17 هزار کردستانی شغل ایجاد کرده اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: آموزش و ارتقای دانش تعاون‌گران یکی از مهمترین اقدامات در بخش تعاون است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ تعاون تاثیرگذار است

معاون روابط کار: مواجهه مسیر حفر تونل با سفره گازی پنهان دلیل اصلی حادثه بوده است

شریعتمداری خبر داد: افزایش صد و‌‌ پنجاه درصدی ضریب پوشش بیمه ‌در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

شریعتمداری تاکید کرد: ضرورت به کارگیری استارتاپ‌ها برای حل مسائل اجتماعی

بیش از 110 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

افزایش 5.7 درصدی تعداد تعاونی ها در استان البرز

پناه: توسعه تعاونی‌ها راهگشای مبارزه با تحریم‌ها است

شریعتمداری خبر داد: تحقق پوشش بیمه‌ اجتماعی رایگان‌ برای بیش از یک میلیون خانوار روستایی

پرداخت 30 درصد مزد شغل اولی ها ی هرمزگان توسط دولت

3800 خانوار از صندوق بیمه روستایی استان زنجان مستمری دریافت می‌کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تعاونی، بهترین شیوه توزیع ثروت و برقراری عدالت اجتماعی است

60 درصد جمعیت سیستان و بلوچستان عضو تعاونی هستند

فرهنگ حقوق جمعی کار در گفت‌وگوی «ایران» با معاون روابط کار تبیین شد/افزایش 71 درصدی تشکل‌های کارگری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: شفاف سازی تعاونی‌ها در دستور کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارد

اسامی تعاونی های برتر استان اصفهان در سال 99 اعلام شد

فعالیت بیش از 3 هزار تعاونی فعال در استان بوشهر

راه اندازی دبیرخانه طرح ملی مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان

شاکرمی در گفت و گو با ایرنا: حوادث کار منجر به فوت در ایران، نصف میانگین جهانی است

سامانه ارتباطات مردمی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر راه‌اندازی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: استخدام نیروی غیر بومی در خوزستان ممنوع است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: یکی از جلوه های تعاون مشارکت در امور خیریه و مردمی است

در آیین تجلیل از تعاونی های برتر استان البرز عنوان شد: جهش تولید در گرو تقویت و توانمندسازی تعاونی ها میسر است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: سهم 11 درصدی تعاون از اشتغال استان

تعاونی ها بستر ساز توسعه اقتصادی و اشتغال

ثبت‌نام 75 درصد آموزشگاه‌های فنی‌ و حرفه‌ای برای دریافت تسهیلات کرونایی

24 طرح تعاونی در چهارمحال و بختیاری آماده افتتاح شد

اشتغال 15 هزار نفر در بخش تعاون استان اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: شفافیت عملکرد تعاون هدف اصلی ماست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: خبر داد: تعهد ایجاد بیش از 47 هزار فرصت شغلی ناخالص در کرمانشاه 9

برگزاری انتخابات کانون انجمن‌های صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی استان فارس

شریعتمداری خبر داد: خط اعتباری برای ‎تعاونی های جوانان ایجاد می شود

در سیزدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران عنوان شد: کارآفرینان سرچشمه ارزش آفرینی برای کشور هستند

مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون خبرداد: عملیاتی شدن «طرح تامین مالی خرد تضمین شده »

مدیر عامل بانک توسعه تعاون از اعطای تسهیلات 10 میلیارد ریالی این بانک به برگزیدگان جشنواره تعاونی های برتر سال 99 خبر داد

کبیری اعلام کرد: ایجاد 26 هزار شغل با 383 طرح تعاونی

اهمیت آموزش ایمنی در صیانت از کارگران |حاتم شاکرمی- ‌معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

کرونا و بازماندگی از تحصیل کودکان | محمد شریعتمداری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

تشکیل 1821 تعاونی با اشتغالزایی بیش از 17 هزار نفر در کردستان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشگام شفاف سازی و مبارزه با فساد شد

تمامی معلولان مراکز نگهداری بهزیستی زنجان عاری از کرونا هستند

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی