سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

7 اپلیکیشن برتر آیفون برای ارتقای سطح ریاضی اخبار

7 اپلیکیشن برتر آیفون برای ارتقای سطح ریاضی
  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - آیا در زمینه‌ی ریاضیات به راهنمایی نیاز دارید؟ در این مقاله، بهترین اپلیکیشن‌های آیفون را معرفی می‌کنیم که یادگیری ریاضی را برایتان سرگرم‌کننده می‌کنند.

ریاضی می‌تواند بسیار دشوار باشد. اگر با یادگیری این علم دست‌وپنجه نرم می‌کنید و می‌خواهید مهارت‌های خود را افزایش دهید، تنها نیستید. خوشبختانه اپلیکیشن‌های متعددی برای آیفون و اندروید وجود دارند که می‌توانید برای بهبود مهارت‌های ریاضی و درک بهتر مباحث از آن‌ها استفاده کنید. در این مقاله، بهترین اپلیکیشن‌های آیفون برای ارتقای مهارت ریاضی را معرفی می‌کنیم. Mental Math Learning Game
Mental Math Learning Game اپلیکیشنی جذاب و سرگرم‌کننده است که مهارت‌های ریاضی‌ را به بازی تبدیل کرده است. با این اپلیکیشن کنترل کاملی روی نوع مسئله‌ها خواهید داشت: جمع، تفریق، ضرب یا تقسیم. امکانات بیشتری در نسخه‌ی پولی این اپلیکیشن ارائه شده‌اند. همچنین، می‌توانید سطح دشواری هر مسئله را تغییر دهید. بخش آمار (Statistics) داده‌های سودمندی مثل مجموع تمرین‌ها و نمره‌ی میانگین را دراختیارتان قرار می‌دهد که می‌تواند چشم‌اندازی جالب از پیشرفت شما را در طول هفته‌ها یا ماه‌ها نمایش دهد. افزون‌براین، می‌توانید Reminder یا یادآورهایی در این اپلیکیشن تنظیم کنید تا از پیوستگی کارتان مطمئن شوید. این اپلیکیشن از قابلیت چندکاربره نیز برخوردار است و دوستان و خانواده‌تان هم می‌توانند از آن استفاده کنند. دانلود Mental Math Learning Game (رایگان با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای)

سیاست و بازاریابی

Photomath دارای رابط کاربری ساده و زیبایی است و راه‌حل‌هایی برای مسائل ریاضی دراختیارتان قرار می‌دهد. این اپلیکیشن راهنمایی گام‌به‌گام برای حل مسائل دارد. همچنین درصورت برخورد به مشکل، می‌توانید به‌عنوان ابزاری برای ارتقای مهارت ریاضی از آن استفاده کنید. فتومت از پایگاه‌ داده‌ی تعبیه‌شده‌ای از کتاب‌های ریاضی همراه با راه‌حل‌هایی برای تمام مسائل منتخب برخوردار است. به‌سادگی با تایپ عنوان یا مؤلف یا ISBN کتاب می‌توانید در فتومت جست‌وجو کنید. دانلود Photomath (رایگان و دسترسی اشتراکی)

سیاست و بازاریابی

MathLearner برای کودکان و دانش‌آموزان طراحی شده است و به یادگیری و تست ریاضی در مجموعه‌ای از مباحث کمک می‌کند. افزایش سطح دشواری درس‌ها سبب افزایش مهارت و حفظ سطح رقابت می‌شود. ازطریق Settings می‌توانید یکی از سطوح دشواری Beginner و Average و Expert را انتخاب کنید. این اپلیکیشن تب Statistics نیز دارد که خلاصه‌ای فوری از تست‌های تکمیلی Accuracy و Average Time را می‌دهد و بخش Breakdown نمره‌ی کل پرسش‌های پاسخ‌داده‌شده و پاسخ‌های صحیح و غلط را نمایش می‌دهد. با اینکه MathLearner ساده‌تر از دیگر اپلیکیشن‌های ریاضی موجود در این فهرست است، می‌تواند به شما در تست مهارت ریاضی و ذهنی کمک کند. دانلود رایگان MathLearner

سیاست و بازاریابی

با اینکه اپلیکیشن Impulse فقط به ریاضی اختصاص ندارد، می‌تواند به ارتقای مهارت ریاضی کمک کند و به‌صورت غیرمستقیم سازگاری شما با ریاضی را افزایش دهد. وقتی اپلیکیشن را باز می‌کنید، از شما می‌خواهد مهارت‌های دلخواهتان را انتخاب کنید. برای مثال، می‌توانید مهارت‌هایی مثل memory (حافظه)، mental math (ریاضی ذهنی) و problem solving (حل مسئله) را انتخاب کنید که تمام این حوزه‌ها به ارتقای ریاضیات کمک می‌کنند. همچنین، Impulse تب‌های متعددی دارد که مغزتان را به روش‌های مختلف آموزش می‌دهند: Workouts ،Games ،Puzzles و IQ Tests. عملکرد خود را در تمام این مهارت‌ها می‌توانید در تب‌های مرتبط به آن‌ها ردیابی کنید. هر تمرین دَه سطح دشواری دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. با پیش‌رفتن در سطح دشواری، به هدف این اپلیکیشن پی خواهید برد. Impulse اپلیکیشن بسیار معروفی است که مغز را بر‌‌‌اساس سوژه‌های مختلف آموزش می‌دهد. دانلود Impulse (رایگان، دسترسی اشتراکی)

سیاست و بازاریابی

Sumaze! اپلیکیشن حل مسئله‌ای است که ریاضی را به بازی تبدیل می‌کند. سطح ریاضیات این اپلیکیشن از اپلیکیشن‌های دیگر این مقاله دشوارتر است. Sumaze! بازی‌هایی در حوزه‌های حساب، اعداد، لگاریتم‌ها، نامعادله‌ها و پیمانه‌ها دارد و سطوح زیادی برای هر بازی کوچک (mini agme) به‌چشم می‌خورد. متأسفانه هیچ بخش آمار یا عملکردی در این اپلیکیشن وجود ندارد؛ در‌نتیجه باید به‌صورت دستی پیشرفت ریاضی خود را ارزیابی کنید. همچنین قبل از بخش‌های دیگر، باید مراحل بخش Arithmetic (حساب) را طی کنید؛ ازاین‌رو، کاربر کنترل کاملی روی این اپلیکیشن ندارد. دانلود رایگان !Sumaze

سیاست و بازاریابی

Khan Academy سرویس بسیاری محبوبی است که به یادگیری در انواع زمینه‌ها، به‌ویژه ریاضی به شما کمک می‌کند. هدف این سرویس ارائه‌ی آموزش در سطح جهانی برای تمام افراد در هر نقطه از دنیا است. با راه‌اندازی این اپلیکیشن، می‌توانید موضوع‌های دلخواهتان را انتخاب کنید و دوره‌ها بر‌‌اساس انتخاب‌هایتان ارائه می‌شوند. به‌یاد داشته باشید که همیشه می‌توانید به عقب برگردید و موضوع‌های بیشتری اضافه کنید. هر دوره مباحثی به‌صورت نوشتاری یا ویدئویی و پاداش‌هایی به‌صورت Mastery Points دارد. در یک تست بر‌‌اساس بحث مدنظر خود می‌توانید شرکت کنید تا دانش و آموخته‌هایتان را در طول یادگیری ارزیابی کنید. همچنین، اپلیکیشنی به نام Khan Academy Kids برای کودکان دو تا هشت سال وجود دارد که برای اعضای کوچک‌تر خانواده بسیار نتیجه‌بخش است. دانلود رایگان Khan Academy

سیاست و بازاریابی

Mathway اپلیکیشنی پرطرفدار است که می‌تواند در زمینه‌ی ریاضی مانند معلمی خصوصی عمل کند. این اپلیکیشن که تمام مباحث ریاضی ازجمله جبر، مثلثات، حساب و آمار را پوشش می‌دهد، برای تمام مسائل ریاضی پاسخ‌هایی ارائه می‌کند. البته باید بدانید که لزوما دانستن پاسخ‌ها به مهارت‌ شما کمکی نمی‌کند و گاهی لازم است پاسخ معادله یا مسئله‌ای را ببینید تا بتوانید از روش حل آن آگاه شوید. مقاله‌های مرتبط:
بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا حرفه‌ای معرفی بهترین اپلیکیشن های اندروید (به‌روزرسانی اردیبهشت 1400)
اپلیکیشن mathway واکنش‌گرا و استفاده از آن آسان است و در آن، به‌راحتی می‌توانید پاسخ مسئله‌ها را پیدا کنید. همچنین، می‌توانید از معادله‌ای عکس بگیرید و آن را در میکروفون بخوانید یا خیلی ساده برای رسیدن به پاسخ فوری مسئله را تایپ کنید. mathway اپلیکیشنی تعبیه‌شده نیز دارد که به شما در یادآوری اصطلاحات ریاضی کمک می‌کند. با ارتقای حساب به حالت پولی، می‌توانید از راهنمای گام‌به‌گام همراه با معادله‌ها استفاده کنید. با اینکه قابلیت math solver مایکروسافت اج روی دسکتاپ به شما کمک می‌کند، mathway می‌توانید اپلیکیشن راهنمای همراهتان باشد. دانلود Mathway (رایگان، دسترسی اشتراکی)

سیاست و بازاریابی

اپلیکیشن‌های یادشده به ارتقای سطح ریاضی‌تان کمک و بر‌اساس آماری که ارائه می‌کنند، سطح پیشرفتتان را نمایش می‌دهند. صرف‌نظر از قابلیت‌های ابتدایی ریاضی، این اپلیکیشن‌های اندروید و ایفون به شما در بهبود تجربه‌ی یادگیری کمک می‌کنند.

لینک کوتاه:
https://www.politicalmarketing.ir/Fa/News/215012/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

توسعه همکاری‌های مشترک مناطق آزاد و فدراسیون فوتبال در احداث کمپ‌های تیم‌های ملی

اپل، دومین فروشنده برتر گوشی‌ هوشمند در سه‌ماهه سوم 2021

چرا تسلا در حال طراحی تراشه‌هایی برای آموزش فناوری خودروهای خودران است

دانشمندان موجودی خلق کردند که نیازی به تنفس ندارد

چگونه یک کمپین تبلیغاتی موفق داشته باشیم؟

لزوم پیگیری مشکلات دختران بازمانده از تحصیل در هرمزگان

صدور بیش‌از 5 هزار شناسنامه برای فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی

حضور معاون امور زنان و خانواده در مراسم هفته ملی سلامت بانوان ایران

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان: بانکها شرایط پرداخت تسهیلات کرونا را تسهیل و تسریع کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: روح شهدا مانند چتری معنوی بر سر ماست

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر خبر داد: مهارت آموزی 1700 نفر از آسیب دیدگان و در معرض آسیب اجتماعی در بوشهر

بدون کاغذ، مداد و نویسنده حرف‌هایتان را بنویسید

برترین دوربین‌های موبایل در سال 2021

بیت کوین 61 هزار دلار را از دست داد

نسل بعدی اپل سیلیکون احتمالا در مدل‌های M1 پرو و M1 مکس معرفی می‌شود

فیسبوک ناکارآمدی هوش مصنوعی‌اش را در تشخیص خشونت قبول ندارد

اپلیکیشن جدید برای مدیریت فشار خون عرضه شد

پروژه‌های مناسب سازی شده در منطقه2 به بهره برداری رسید

ادامه روند واکسیناسیون در مساجد منطقه 17

نصب دوربین‌های ثابت و متحرک در 14 نقطه ورودی حریم تهران

قدردانی دانشگاه علوم پزشکی ایران از خدمات شرکت شهر سالم

قیمت نفت به بالاترین سطح چند سال اخیر رسید

سرپرست تعاون، کار و. رفاه اجتماعی استان اردبیل: حمایت از تولید حمایت از کارگر و کارفرما است

اپل قصد داشته سرویس بازی ابری خود را در کنار Apple Arcade معرفی کند

اولین گوشی هوشمند شرکت Nothing احتمالا اوایل 2022 معرفی می‌شود

رونمایی از خاطرات کمیاب تهرانی‌ها در جاده چالوس

الگو سازی در حوزه پدافند غیرعامل در دستور کار قرار گرفت

بلوبانک از مرز 700 هزار افتتاح حساب و 22 میلیون تراکنش گذشت

10 اپلیکیشن مینیمال برتر برای اندروید

هرآنچه از رویداد Unleashed اپل انتظار داریم

نام تراشه‌های مک‌بوک پرو 2021 احتمالا M1 Pro و M1 Max خواهد بود

قالیباف: در طرح صیانت از کاربران برعکس جو‌سازی‌ها به‌دنبال بستن پلتفرم‌ها نیستیم

سیاست‌مداران آمریکایی از بایدن می‌خواهند آنر را در لیست سیاه قرار دهد

رضا تقی‌پور: طرح صیانت به‌دنبال رعایت حقوق کاربران در فضای مجازی است

مارک گرمن: اپل سال 2019 قصد داشت سرویس گیمینگ ابری خود را عرضه کند

بررسی ویندوز 11؛ فصلی نو برای سیستم‌عامل محبوب مایکروسافت

آموزش استخراج دوج کوین

مک‌بوک پرو 2021 احتمالا از حداکثر 64 گیگابایت حافظه رم پشتیبانی می‌کند

صندلی گیمینگ Minecraft به صورت رسمی عرضه شد

خصوصیات ساعت هوشمند ریلمی فاش شد

حل مشکل ناسازگاری پردازنده‌های ای ام دی با ویندوز 11

فیفا برای همکاری با توسعه‌دهندگان دیگر اعلام آمادگی کرد

تصاویر زمینه‌ی پیکسل 6 برای دانلود در دسترس قرار گرفت

انتشار باندل ماینکرفت برای ایکس باکس گیم پس پی سی

نخستین جلسه بررسی طرح حمایت از کاربران فضای مجازی برگزار شد

نام چیپست‌های مک‌بوک پرو جدید چیست؟

فاش شدن ویدیوی کوتاهی از گیم پلی بازی Elden Ring

یکی از مشکلات نصب دیسک پلی استیشن 5 بازگشت

سریعترین دوچرخه جهان با سرعت 60 کیلومتر رونمایی شد

اپل و تفکر راه‌اندازی سرویس گیمینگ ابری