سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

منطقه ۷ رتبه برتر عملکرد مالی را کسب کرد

سیاست و بازاریابی - معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه ۷، از کسب رتبه برتر در سال ۱۳۹۹ بین مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و عملکرد عالی در شاخص های مهم مالی در چهارمین سال متوالی در این منطقه خبر داد.

افتتاح سکوی شهروندی منطقه ۱۳

سیاست و بازاریابی - با حضور محمد سالاری، عضو شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه ۱۳، جمعی از مدیران شهری، اعضای شورایاری و عموم شهروندان، نخستین سکوی شهروندی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ در بوستان پیروزی افتتاح و آبنمای موزیکال نیز به بهره برداری رسید.

مانور آبگرفتگی و سیلاب در کانال سرخه حصار

سیاست و بازاریابی - به منظور ایجاد آمادگی اعضای عمومی و تخصصی در مواجهه با بحران، با هماهنگی ستاد مدیریت بحران منطقه ۲۰ مانور دورمیزی آبگرفتگی، آب ماندگی و سیلاب در کانال سرخه حصار برگزار شد.

اجرای طرح باغچه همسایگی در شهرک پردیسان منطقه ۲

سیاست و بازاریابی - نخستین باغچه همسایگی در راستای اجرای طرح کاشت و نگهداشت مشارکتی گل و گیاه در زندگی آپارتمانی و محیط همسایگی با مشارکت شهروندان در شهرک پردیسان منطقه۲ اجرا شد.

ابلاغ طرح بازآفرینی محور فدائیان اسلام

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۵ از ابلاغ طرح بازآفرینی محور فدائیان اسلام پس از سه دهه و تبدیل این محور به محور فعالیت نوین کسب و کار در جنوب شرق تهران خبر داد.

نصب ۶۲ آسانسور و ۲۸۰ پله‌برقی در ایستگاه‌های مترو

سیاست و بازاریابی - در راستای تکمیل نواقص ایستگاه‌های بهره‌برداری شده و البته با اولویت قرار دادن سهولت تردد افراد کم‌توان جسمی و حرکتی، مدیرعامل شرکت مترو تهران در آخرین بازدید میدانی خود به چند ایستگاه سرکشی کرد و در جریان آخرین اقدامات مربوطه قرار گرفت.

موزه ها نیازمند مسیری برای پیشرفت/ موزه ها نیازمند مدیریت واحد

سیاست و بازاریابی - شهر: مدیر هنرهای تجسمی و امور موزه ها سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: سازمان در ابتدای سال در ۳ بخش تعمیر و نگهداشت، هزینه‌های جاری و هزینه‌های برنامه‌ای، میزان بودجه لازم را پیش‌بینی می‌کند و تخمین می‌زند. در واقع براساس پیش‌بینی‌ها در طول سال بودجه‌ها تخصیص داده می‌شود.

اقدامات آموزشی شهرداری تهران در مقابله با کرونا

سیاست و بازاریابی - بیش از ۱۶ ماه شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد و اداره کل آموزش های شهروندی در این بازه از زمان وظیفه آموزش های شهروندی در مقابله با این بیماری را بر عهده داشته است.

اجرای عملیات چسب محافظتی به تنه درختان طولانی ترین خیابان پایتخت

سیاست و بازاریابی - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش تهران، از اجرای عملیات پوشش تنه درختان طولانی ترین خیابان پایتخت با چسب محافظتی به منظور محافظت درختان در مقابل آفات و تنش‌های محیطی خبر داد.

گورستانی به قدمت تاریخ

سیاست و بازاریابی - امامزاده عبدالله یکی از معروفترین امامزاده های شهرری است که با وجود مدفون بودن مشاهیر بسیار و بنام بودن خود، حتی برای مردم شهرری ناآشنا و مهجور است.در گورستان این امامزاده شخصیت‌های سرشناسی چون صابر همدانی‌، صادق سرمد، وحید دستگردی‌، محمد هاشم افضل العلما، شمس‌العلمای محلاتی‌، محمد ثانی خوانساری‌، سلیمی قلم، شیخ مجد رازی، ادیب پیشاوری، استاد جعفرشهیدی، علی دشتی، عمادالکتاب و شهدای ۱۶ آذر مدفون هستند.

ورزش پایتخت به استقبال دهه کرامت می رود

سیاست و بازاریابی - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از اجرای ویژه برنامه های ورزشی مناطق ۲۲گانه شهر تهران همزمان با دهه کرامت خبر داد.

انتقال کودکان کار از خیابان به پشت خیابانها خطرناکتر است

سیاست و بازاریابی - مسأله کارکودک، پیچیده است و راه حل آن ساده نیست.شاید جمع آوری و حذف راحت ترین راه حل آن باشد. اما اگر بنا باشد که این کودکان از خیابان ها به پشت خیابان ها و کارخانه ها منتقل شوند شاید نتایج بغرنج تری را به همراه داشته باشد.

شهرداری پویش ممنوعیت سوء استفاده از کودکان را ساماندهی می کند

سیاست و بازاریابی - شهر: نگاهی که در شهرداری تهران وجود دارد این است که چرا کودک باید بنا به شرایط مجبور به کار شود و باید جریان و پویشی را برای این عدم سو استفاده از این کودکان ساماندهی کنیم.

قطعی سیستم معاینه فنی کشوری بوده است

سیاست و بازاریابی - شهر: یکشنبه -۲۳ خرداد ۱۴۰۰- سامانه ملی معاینه فنی (سیمفا) وزارت کشور دچار ایراد شد و تا بعد از ظهر این سامانه چندین بار ه بصورت سراسری در کشور قطع شد.

تشییع و تدفین دو شهید گمنام دفاع مقدس در بوستان شهید منفرد نیاکی

سیاست و بازاریابی - مراسم تشییع و تدفین ۲ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس که در عملیات‌های خیبر و والفجر به شهادت رسیده‌ بودند، ظهر یکشنبه ۱۶ خرداد همزمان با روز شهادت امام جعفر صادق (ع) در بوستان شهید منفرد نیاکی (اندیشه) برگزار شد.

قددرانی از دختر شهید مدافع حرم

سیاست و بازاریابی - مسئول امور ایثارگران شهرداری منطقه ۱۶، به اتفاق مدیر روابط عمومی منطقه و شهردار ناحیه ۳ با حضور در منزل شهید اصغر پاشاپور از فرماندهان جبهه مقاومت اسلامی و همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی، به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر و آغاز هفته کرامت، ضمن تبریک این روز به دختر این شهید والامقام از ایشان قدردانی کردند.

گذر نشاط در شهربانوی بوستان ولایت برپا می شود

سیاست و بازاریابی - مجموعه شهربانوی بوستان بزرگ ولایت همزمان با دهه مبارک کرامت میزبان شهروندان پایتخت با برگزاری برنامه های شاد و ایجاد گذر نشاط با رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود.

اجرای ویژه برنامه های «دختران شهر تهران» در منطقه ۱۵

سیاست و بازاریابی - معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از آغاز ویژه برنامه های «دختران شهر تهران» هم زمان با فرارسیدن دهه کرامت با رعایت پروتکل های بهداشتی در پردیس بانوان خبر داد.

افتتاح نیروگاه خورشیدی در ساختمان شهرداری منطقه ۱۷

سیاست و بازاریابی - همزمان با هفته محیط زیست نیروگاه خورشیدی ۲۰ کیلو وات در ساختمان شهرداری منطقه ۱۷ با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران شهری منطقه ۱۷ به شکل ویدیو کنفرانس مورد بهره برداری قرار گرفت.

چالش «نقش و چرخ» با موضوع آزاد برگزار می‌شود

سیاست و بازاریابی - شهرداری تهران چالش «نقش و چرخ» را با موضوع آزاد از تاریخ ۹ خرداد لغایت ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ از طریق اپلیکیشن موبایلی «دوچرخه» برگزار می‌کند.

شهر حق همه کودکان است

سیاست و بازاریابی - شهر: شهردار منطقه ۵ در یادداشتی نوشت: در تمامی دنیا کار کودکان وجود داشته و امری نکوهیده است و در ایران نیز در سال های اخیر اقدامات متعددی برای مقابله با آن صورت گرفته است اما شیوع ویروس کووید۱۹ و نتایج اقتصادی و شوک بازار کار ناشی از آن، تاثیر فراوانی بر زندگی افراد به ویژه کودکان داشته است.

نقص فنی دو رام قطار در خط ۱ مترو

سیاست و بازاریابی - شهر: دو رام قطار در خط یک مترو تهران (کهریزک-تجریش) دچار نقص فنی و ایجاد اختلال در سرفاصله‌های زمانی شده است. این مشکل با حضور کارشناسان درحال برطرف شدن است.

امیدوارم شاهد مشارکت بالای مردم در انتخابات باشیم

سیاست و بازاریابی - شهر: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه نیمی از اعضای شورای شهر فعلی که در انتخابات ثبت نام کردند، رد صلاحیت شدند و تلاش برای تایید آن ها به نتیجه نرسید. با این وجود جبهه اصلاحات فهرست ۲۱ نفره خود را منتشر کرد، از شهروندان تهرانی می خواهیم که با مشارکت در انتخابات بستر را تقویت کنند و رشد مدیریت شهری در دوره ششم را فراهم کنند.

از تشکیل کارگروه پنجگانه تا تعامل همه جانبه با ستاد مقابله با کرونا

سیاست و بازاریابی - معاونت خدمات شهری از جمله نهاد هایی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در صف نخست مقابله با این ویروس در پایتخت قرار داشت فعالیت های خدماتی این نهاد همچنان در سطح شهر ادامه دارد.

تخصیص ۱۶۰ میلیارد تومان برای خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس برقی تا پایان هفته جاری

سیاست و بازاریابی - شهر: طبق اعلام مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تا پایان هفته جاری ۱۶۰ میلیارد تومان از منابع تبصره ۱۹ بودجه دولت به شهرداری تهران بابت خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس برقی، پرداخت خواهد شد.

آیین افتتاحیه سه طرح مدیریت پسماند در منطقه ۵

سیاست و بازاریابی - آیین افتتاحیه سه طرح مدیریت پسماند در منطقه۵ (طرحهای قلم ماند، سبز ماند و کارواش پسماند) شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ با حضور دکتر علیپور مدیرعامل سازمان پسماند، دکتر کلهری شهردار منطقه ۵ و جمعی از فعالان محیط زیستی شهر تهران برگزار شد.

اجرای طرح هوشمندسازی چاه‌ها در منطقه ۷

سیاست و بازاریابی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از اجرای طرح هوشمندسازی چاه های سبلان، سه راه طالقانی، علمک خیابانهای علی اکبری، جوان و نارون با هدف احیاء و تعادل بخشی از منابع آب های زیر زمینی خبر داد.

تجلیل از جانبازان منطقه ۸

سیاست و بازاریابی - همزمان با آغاز دهه کرامت شهردار منطقه ۸ از جانبازان هشت دفاع مقدس تجلیل کرد.

بازپیرایی فضای سبز ۲۰ مدرسه در محدوده منطقه ۱۵

سیاست و بازاریابی - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۵ گفت: عملیات بازپیرایی فضای سبز ۲۰ مدرسه به منظور ایجاد جلوه های زیبا در عرصه فضای سبز به اجرا درآمد.

کاهش ۳۰ درصدی تلفات جانی در تصادفات شمال تهران  با همکاری پلیس راهور

سیاست و بازاریابی - تلفات جانی در تصادفات محدوده منطقه یک درسال ۱۳۹۹با همکاری های پلیس راهور با مدیریت شهری و ساماندهی اقدامات پیشگیرانه در شمال تهران ۳۰ درصد کاهش یافت .

برپایی گذر نشاط در بوستان حدیدچی

سیاست و بازاریابی - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ تهران گفت: همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه ( س ) و روز ملی دختران، گذر نشاط با رعایت دستور العمل های بهداشتی به مدت یک هفته در بوستان بانو مرضیه حدیدچی برگزار خواهد شد.

اجرای ۳۶ طرح نگهداشت شهر در ۹ماه گذشته

سیاست و بازاریابی - شهردار منطقه ۱۷ بابیان اینکه طرح نگهداشت شهر در آخرین روزهای هر هفته در ۱۴ محله این منطقه تهران برگزار می شود، گفت: از مهرماه سال ۹۹ تا کنون۳۶ طرح نگهداشت شهر در محلات این منطقه جنوبی پایتخت به اجرا رسیده است.

راه اندازی نخستین مرکز گلماند منطقه ۹

سیاست و بازاریابی - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۹ با اشاره به اجرای طرح کاپ از راه اندازی اولین مرکز گلماند در خیابان سی متری جی خبر داد.

پیشرفت ۷۰ درصدی «به راه» آزادی- دماوند

سیاست و بازاریابی - مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران، از پیشرفت ۷۰ درصدی طرح "به راه" (بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیرهای دوچرخه) در محور آزادی- دماوند خبر داد.

ثبت یک روز به یاد ماندنی برای دختران کار و خیابان

سیاست و بازاریابی - سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲ گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت و روز دختر، بیش از ده عنوان برنامه فرهنگی،هنری ،ورزشی و علمی ویژه دختران برگزار می شود.

تهران نیازمند سیستم یکپارچه تفکیک پسماند از مبدا است

سیاست و بازاریابی - رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با اشاره به اینکه یکی از مأموریت های مهم شهرداری تهران مدیریت پسماند است گفت: بسیار خرسندیم که طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران بعد از دو دهه با تلاش های کمیسون سلامت و محیط زیست شورای شهر و مسئولیت مرکز مطالعات توسط شورای شهر تهران به تصویب رسید.

ساير مطالب

افتتاح همزمان 2 ایستگاه مترو تهران؛ به زودی

صابون‌فروشی سنتی زنده است

افزایش مشارکت شهروندان با تنوع طرحهای پسماند

برگزاری مجدد طرح «باغچه‌های مشارکتی» در تابستان 1400

کاهش 2 هزار تنی تولید پسماند در مدیریت شهری پنجم

آغاز عملیات ساخت سالن ورزشی چند منظوره صدر

مساحت املاک تملک شده شهرداری، 14 برابر املاک واگذار شده

بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری منطقه 20

برگزاری نمایشگاه دست‌آفریده‌های زنان کارآفرین

واکسیناسیون پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر شهر تهران، در شمیرانات

کاهش 42 درصدی منابع در اختیار شهرداری نسبت به سال‌ها 92 تا 95

بازدید مدیران شهری تهران با دوچرخه از پروژه های منطقه 3

رونمایی از نشریه «همشهری مترو»

برگزاری نمایشگاه دست‌آفریده‌های زنان کارآفرین در مجموعه شهدای خلیج فارس

چگونگی ثبت انتقاد، شکایت، پیشنهاد و تشکر در سامانه 1888

توسعه 32 هزار متر مربع فضای سبز در منطقه 15

مردم باید در فرآیند تدوین بودجه نظر بدهند

اعضای تیم ملی دوچرخه سواری میهمان منطقه17

آغاز فرآیند اجرای طرح بهسازی لرزه ای ساختمان‌های مسکونی

برنامه های اجرایی منطقه 21 به مناسبت هفته محیط زیست

تعیین تکلیف انبارهای متخلف تهران در کمسیون بند 20

رکاب زنی شهردار منطقه17 در کوچه‌پس‌کوچه‌های وصفنارد

شارباغ مهمترین پروژه این دوره مدیریت شهری

حساس سازی نخبگان اجتماعی برروی کار کودک

سازمان فرهنگی هنری با «ایران عزیز» به استقبال انتخابات می‌رود

توسعه شهرها در دنیا بر مبنای انسان محوری است

35 هکتار از بافت فرسوده تهران در منطقه 20 قرار دارد

توسعه حلقه داخلی حرم عبدالعظیم حسنی (ع) بر عهده تولیت است

هویت تاریخی ری می تواند به دیپلماسی شهری کمک کند

جمع آوری خشکاله در اولین هایپر پسماند کشور

بروز رسانی مرکز عملیات اضطراری شهر تهران

ری یکی از تمدن های اولیه بشری است

برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت مترو با حضور شهردار تهران

سرمایه گذاری پروژه «ری لند» 40 میلیارد تومان است

رونمایی از نشریه همشهری مترو

امکان ثبت عکس و فیلم در سامانه 137

ارائه آموزش های مهارتی و تخصصی به کودکان کار در مرکز پرتو منطقه 11 در حال انجام است

افزایش ایمنی و آرام سازی ترافیکی در یکی از تقاطع های پرتردد منطقه 19

ایده انتشار «همشهری مترو» پس از 10 سال در دوره پنجم مدیریت شهری اجرایی شد

فضاسازی سیاسی جایی در «همشهری مترو» ندارد

رشد عرصه علمی و مُدل سازی در فَنِ آنالیز گیاهی

به زودی شاهد نوآوری در همشهری خواهیم بود

نصب سازه‌های موقت تبلیغاتی در 80 نقطه منطقه 6

پردیس ملت میزبان بازی های ویدئویی ایران می شود

توزیع بیش از 2500 تن آسفالت برای بهسازی معابر منطقه 15

اجتماع بزرگ «رای اولی های تهران» در فرهنگسرای خاوران

استفاده از خط بریل در 110 رستوران در تهران

سه شنبه های بدون خودرو فرصتی برای پایش محله هاست

آیین بهره‌برداری از پروژه‌های مدیریت شهری منطقه 20

اولویت اجرای پروژه‌هایمان را به جنوب شهر داده‌ایم

تجلیل شورایی ها از آتش نشانان حاضر در حادثه پالایشگاه تندگویان

60 درصد پلاکهای نوسازی شده دهه اخیر تجمیعی است

نصب اولین یادبود شهدا در میدان امام خمینی

افتتاح 20 کتابخانه محیط زیستی در محله های منطقه 4

توضیحات سخنگوی آتش نشانی درباره حریق در کارخانه بهنوش

بزرگراه شهید حکیم تعریض می‌شود

نصب المان شهدای انقلاب اسلامی در میدان امام خمینی(ره)

سومین دوره مسابقه عکاسی تنوع زیستی تهران برگزار می‌شود

پیکر شهید گمنام دفاع مقدس در منطقه 19 آرام گرفت

رکاب زنی دوستداران محیط زیست در منطقه 14

اجرای طرح کاپ در 13 مجتمع مسکونی بلند مرتبه منطقه 3 تهران

افزایش فرهنگ دوچرخه سواری پلی به سوی توسعه پایدار

منطقه 9 قطب تحقیقات فضای سبز شهری

حمل و نقل شهری معلول نیازهای زندگی یک جامعه است

تهیه طرح برندسازی و رقابت پذیری مکانی منطقه 18

آغاز اجرای پروژه تجهیز تقاطعات شهر تهران به سیستم U.P.S

حجت الاسلام محتشمی پور مجاهدی نستوه برای حفظ آرمان های قدس و فلسطین بود

شهردار تهران درگذشت علی مرادخانی را تسلیت گفت

صرفه جویی 1788 لیتری سوخت در اردیبهشت 1400 از طریق دوچرخه سواری

همه آنچه که باید از محله چیذر بدانید

تأکید بر پیگیری مطالبات توسعه محور منطقه با نگاه ذره بینی به محلات

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و رویداد محوری، سیاست اصلی بهره برداری از مجموعه رازی

ارتقا امنیت زنان با بهسازی فضاهای بی دفاع شهری در تهران

توجه به زیرساخت های بافت فرسوده مهمتر از نوسازی مسکن

آغاز برنامه ریزی جشنواره شادستان تابستان 1400 در منطقه 7

نخستین باغچه همسایه محله، در شمال تهران سبز شد

اجرای 59 پروژه توسعه محلی در محلات شمال تهران با مشارکت شورایاران

از احیای 27 خانه موزه تا بازسازی بیش از 120 هزار متر مربع ابنیه تاریخی

هویت گمشده تهران در خانه هایی که موزه می شوند

از بین بردن آفت کنه بر روی درختان سرو

نقش بستن گل های بهاری بر دیواره های 60 ساله

معابر پرتردد منطقه 3 ایمن‌سازی شد

بهره مندی جامعه ایثارگری شهرداری تهران از امکانات رفاهی و گردشگری

اجرای چهل و نهمین پویش دوشنبه های ورزشی در منطقه 20

بهبود زیرساخت های بافت فرسوده با رویکرد محله محوری

کمک رسانی 25 دستگاه از ماشین آلات سازمان پسماند در عملیات اطفا

برگزاری جشنواره مجازی سالگرد ارتحال امام (ره)

حضور شهردار تهران در پالایشگاه ری

حضور شهردار منطقه 21 در بنیاد خیریه حضرت رقیه(س)

آتش پالایشگاه تا چند ساعت دیگر کاملا خاموش می شود

خیابانی در منطقه2 پایتخت به نام همرزم شهید سلیمانی مزین شد

کف و فوم بیشتری برای اطفا حریق به پالایشگاه ری رسید

اتخاذ تمهیدات لازم برای مدیریت مصرف انرژی

70 تانکر آب دیگر برای کمک به آتش نشانی آماده شد

مشخص نیست در پالایشگاه ری کدام مواد نفتی می سوزد

تأکید بر نقش مهم شورایاران در افزایش اعتماد شهروندان و توسعه محلات

حضور 150 آتش نشان/ بکارگیری همه دستگاه ها و تجهیزات

ذخیره سازی آب برای بحران های احتمالی

آمادگی کامل شهرداری تهران برای ایام نیمه خرداد/ شهر تهران سیاه پوش می شود

حضور استاندار و فرماندار در محل حادثه/ تشکیل ستاد بحران