سیاست و بازاریابی

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

معرفی چهار شهرداری متخلف به مرجع قضایی در غرب تهران

سیاست و بازاریابی - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار از معرفی چهار شهرداری شهرستان شهریار به مرجع قضایی به دلیل رعایت نکردن ضوابط و ملاحظات زیست‌محیطی خبر داد.

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

سیاست و بازاریابی - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

سیاست و بازاریابی - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

اجرای پروژه های بزرگ مقیاس بدون انجام مطالعات زیست محیطی تخلف است

سیاست و بازاریابی - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:با هماهنگی هایی که انجام شده هیچ پروژه بزرگی اجازه باز کردن بودجه بدون انجام پروژه های زیست محیطی در حوزه های شهری ندارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

سیاست و بازاریابی - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

سیاست و بازاریابی - تهران- ایرنا- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تاکنون در تهران مشاهده نشده است

سیاست و بازاریابی - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران از پایش های مشترک محیط زیست و دامپزشکی تهران از دریاچه چیتگر غرب تهران همزمان با ورود پرندگان مهاجر به این دریاچه خبر داد.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

سیاست و بازاریابی - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

سیاست و بازاریابی - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

سیاست و بازاریابی - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

سیاست و بازاریابی - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

سیاست و بازاریابی - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

سیاست و بازاریابی - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

سیاست و بازاریابی - عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

سیاست و بازاریابی - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

سیاست و بازاریابی - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

سیاست و بازاریابی - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

سیاست و بازاریابی - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

عامل انتشار پرندگان شکار شده در فضای مجازی بازداشت شد

سیاست و بازاریابی - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبدانان گفت: فرد متخلفی که پس از کشتار پرندگان، تصاویری از شکار غیرمجاز خود را تهیه و در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر می‎کرد، شناسایی و دستگیر شد.

۶۰ مورد جانور آسیب دیده بعد از درمان به دامن طبیعت قزووین بازگشتند

سیاست و بازاریابی - مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان قزوین گفت: ۶۰ مورد از انواع جانوران وحشی آسیب دیده شامل انواع پرندگان، خزندگان و جوندگان پس از تیمار در زیستگاه‌های حیات وحش استان رهاسازی شده‌اند.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

سیاست و بازاریابی - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

بازار پرندگان فریدونکنار تعطیل می‌شود؟

سیاست و بازاریابی - مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از اتخاذ تصمیماتی برای کنترل بازار عرضه پرندگان در فریدونکنار خبر داد.

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

سیاست و بازاریابی - فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست گفت: «سعید مومیوند» محیط‌بان همدان که به علت درگیری با چند فرد مسلح در زندان بود، با قرار وثیقه تا دو روز آینده آزاد می‌شود.

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

سیاست و بازاریابی - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به طرحی که در آن شهرها براساس آسیب پذیری رتبه بندی می شوند، گفت باید با بهره گیری از دانش و ایده های نوین و با در نظرگرفتن یک الگوی مصرف مناسب و ارائه راهبردهای افزایش تاب آوری شهرها به شهرداری ها، از آسیب پذیری شهرها در مقابله با حوادث به ویژه تغییر اقلیم بکاهیم تا در آینده شاهد بهبود کیفیت محیط زیست شهرها باشیم.

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

سیاست و بازاریابی - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از شرط این سازمان برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور را تشریح کرد.

لاشه ۴۰۱ پرنده از تالاب میقان اراک جمع آوری شد

سیاست و بازاریابی - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: ۴۰۱ لاشه پرندگان که بر اثر ابتلا به آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تلف شده‌اند، از جمعه هفته گذشته و به دنبال شیوع این بیماری تاکنون، از تالاب میقان اراک جمع آوری شد.

لایحه تشدید جرائم زیست محیطی در پیچ و خم مجلس/ تورهای گردشگری باید از محیط زیست مجوز بگیرند/رصد ۲۷۴ تخلف در فضای مجازی/معرفی ۱۱۰ نفر از مجرمین محیط زیست در فضای مجازی به مراجع قضایی

سیاست و بازاریابی - رئیس مرکز سایبری یگان حفاظت محیط زیست گفت:حوزه وظایف این مرکز مقابله با حیوان آزاری، خرید و فروش گونه های جانوری، رسیدگی به تخلفات و اخبار شهروندان، تخلفات حوزه شکار از جمله مهم ترین مواردی هستند که به آن ها رسیدگی می شود که در هشت ماه نخست امسال در این رابطه ۲۷۴ پرونده تشکیل شده است.

۱۸واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم آنلاین شدند

سیاست و بازاریابی - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین ۱۸واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم برخط کنترل آلاینده های محیط زیست شدند.

سرشماری پاییزه حیات وحش پارک ملی گلستان آغاز شد

سیاست و بازاریابی - رییس اداره حیات وحش اداره‌کل محیط زیست گلستان از آغاز سرشماری پاییزه حیات وحش پارک ملی گلستان با محوریت گونه‌های قوچ و میش، کل و بز و آهو در این ذخیرگاه زیست‌کره خبر داد.

پایش هفتگی مراکز نگهداری حیوانات در تهران

سیاست و بازاریابی - رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست گفت: مراکز نگهداری حیوانات در تهران به صورت هفتگی توسط کارشناسان و مسئولان محیط زیست پایش می شوند.

علت بوی مشمئزکننده اطراف مترو ایران خودرو مشخص شد

سیاست و بازاریابی - معاون محیط زیست استان تهران گفت: با تجمع فاضلاب در نزدیکی مترو ایران خودرو و بوی آزاردهنده ناشی از آن کارشناس محیط زیست استان تهران به منطقه اعزام شد.

کاهش ۱۵ درصدی سرانه تولید پسماند در تهران/ نیاز جدی به نوسازی ناوگان حمل پسماند

سیاست و بازاریابی - رییس اداره محیط زیست انسانی استان تهران با اشاره به اینکه میزان پسماند دفن شده روزانه شهر تهران نسبت به سال‌های گذشته کاهش پیدا کرده است، گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته سرانه تولید پسماند در شهر تهران طی سه سال گذشته حدود ۱۵ درصد کاهش پیدا کرده است.

واحدهای صنعتی آلوده استان قزوین ۳۳۳ اخطاریه زیست محیطی  دریافت کردند

سیاست و بازاریابی - طی شش ماه اول سال جاری واحدهای صنعتی و تولیدی استان توسط کارشناسان حفاظت محیط زیست قزوین پایش و نمونه برداری شده که ۳۳۳ واحد اخطار زیست محیطی دریافت کردند

ساير مطالب

معرفی اپلیکیشن کلاب‌هاوس؛ شبکه ‌اجتماعی صدا

آیفون تاشو احتمالا با پشتیبانی از قلم اپل پنسل در سال 2023 معرفی می‌شود

مشخصات کامل و رندرهای رسمی گلکسی A72 4G افشا شدند

مشخصات جک S5 فیس‌لیفت توسط کرمان موتور اعلام شد + ویدیوی شتاب گیری

MetaHuman؛ ساخت انسان دیجیتالی با جزئیات بی‌همتا

دو محصول صوتی جدید شیائومی در راهند

گوشی موتورولا Moto E6i با اندروید Go معرفی شد

شرکت Caviar مجموعه جدید گوشی‌های لوکس آیفون 12 پرو را معرفی کرد

Call of Duty WW2؛ ندای وظیفه در جنگ جهانی دوم

نوآوری‌های مرسدس‌بنز S کلاس از ابتدا تاکنون

مشخصات نوبیا رد مجیک واچ از سوی FCC فاش شد

رونمایی هیوندای از خودروی مفهومی تایگر با قابلیت راه ‌رفتن [تماشا کنید]

امارات با امید در مریخ، تاریخ‌ساز شد

مودم 5G اسنپدراگون X65 با سرعت دانلود 10 گیگابیت‌برثانیه معرفی شد

شیائومی می 11 با تغییرات اندک درمقایسه‌با مدل چینی، برای بازارهای بین‌المللی معرفی شد

ردمی کی 40 شیائومی هفتم اسفند رونمایی می‌شود

اولین مودم 5G دنیا با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه رونمایی شد

سامسونگ به‌زودی از نخستین شارژر 65 واتی خود رونمایی خواهد کرد

این رویای شما خیلی خفنه، جناب ماسک

تلویزیون 75 اینچ QLED جدید شیائومی معرفی شد

سریع‌ترین شارژر موبایل سامسونگ به زودی به بازار عرضه می‌شود

سامسونگ طراحی گلکسی F62 را به نمایش درآورد

مربی مجازی با کفش‌های کاربر می‌دود

استارتاپ آی‌قصه دانش‌بنیان شد؛ همکاری بیش از 50 نویسنده برای کودکان

گلکسی F62 سامسونگ هفته آینده با چیپ اگزینوس 9825 از راه می‌رسد

مشخصات کامل گلکسی A52 5G افشا شد: احتمال رونمایی در اسفند ماه

خودرو‌های ایرانی در جاده‌های خارجی

چین با راه‌اندازی پلتفرمی عمومی، آلوده‌کنندگان هوا را شناسایی و جریمه می‌کند

100 سال واکسن‌سازی در انستیتو پاستور؛ از آبله تا کرونا

دوربین گوگل پیکسل می‌تواند ضربان قلب و وضعیت تنفس کاربر را بسنجند

کمپانی ایسوس قصد دارد تا مدل کوچکتری از ZenFone را معرفی کند

محققان چوب شفاف با مقاومت بیشتر و وزن کمتر از شیشه ساختند

وان درایو به قابلیت جدیدی مجهز شد

گلکسی S22 احتمالا از قابلیت فیلم‌برداری 8K با سرعت 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی می‌کند

هوش مصنوعی چگونه تصاویر پرتره گلکسی S21 را بهبود می‌دهد؟

سریع‌ترین خودرو‌های 2021 با سرعتی اعجاب‌انگیز

رونمایی شیائومی از موبایل مفهومی بدون پورت و با نمایشگری خاص [تماشا کنید]

محصول نرم افزاری جدید مایکروسافت رونمایی شد

ایران تا سال 1410 انسان به فضا اعزام می‌کند

نسخه ویژه نیسان لیف به مناسبت 10 سالگی این خودرو، معرفی شد

جدیدترین گوشی منعطف هواوی چه زمانی رونمایی خواهد شد؟

گوشی جدید و بسیار ارزان نوکیا رونمایی شد

برخی از گران‌ترین جنگ‌افزار‌های دنیا(2)

کانن PowerShot PICK رونمایی شد؛ دوربین خودکار مجهز به هوش مصنوعی

بی ام و M2 CS با تیونینگ 600 اسب‌ بخاری منهارت معرفی شد

12 ایده بزرگ که آینده جهان را متحول خواهند کرد

کانن و نیکون از دوربین‌های 8K خود برای رقابت با سونی رونمایی می‌کنند

کانن و نیکون از دوربین‌های 8K خود برای رقابت با آلفا 1 سونی رونمایی می‌کنند

گلکسی M02 سامسونگ با قیمت کمتر از 100 دلار معرفی شد

مینگ-چی کو: خودروی اپل با پلتفرم E-GMP هیوندای از راه می‌رسد

از تهران تا مریخ با موشک فیزیکدان زن ایرانی‌‌تبار

احتمال بازگشت خارجی‌ها به بازار خودروی ایران

کوادراتک از نسخه منحصربه‌فرد جیپ رانگلر YJL رونمایی کرد

برخی از گران‌ترین جنگ‌افزار‌های دنیا

اتوبوس خودران و تمام برقی Xcelsior AV رونمایی شد

جدیدترین ماوس گیمینگ ریزر سریع‌ترین عملکرد را ارائه می‌دهد

ترسناک‌ترین بازی‌هایِ 2021 که منتظرشان هستیم

عجیب‌ترین و زشت‌ترین خودروهای تاریخ!

فوجی‌ فیلم از دوربین جدیدش رونمایی کرد

دوربین فوجی فیلم GFX100S با سنسور 102 مگاپیکسلی BSI رونمایی شد

دوربین آلفا 1 سونی رونمایی شد

دوربین فوجی فیلم GFX100S معرفی شد

شیائومی به زودی یک گوشی با شارژ سریع 200 وات را معرفی می‌کند

خمیازه و 4 پدیده دیگری که علم برایشان توجیهی ندارد

گوشی ارزان قیمت گلکسی A02 سامسونگ معرفی شد

خودروهای برقی رنو با الهام از مدل‌های قدیمی تولید می‌شوند

پردازنده گرافیکی مجزای DG1 اینتل با لیتوگرافی 10 نانومتری رونمایی شد

ون برقی پژو e-Partner مدل 2021 معرفی شد

چیپست‌های اگزینوس سامسونگ به پردازشگر گرافیکی AMD تجهیز می‌شوند

رونمایی بی‌سر و صدا از گوشی اقتصادی جدید سامسونگ

سیگنال در کما؛ فیلترینگ به پای چه کسی نوشته می‌شود؟

موتورولا Edge S معرفی شد: اولین موبایل با چیپ اسنپدراگون 870

هیوندای از ربات خدمات مشتریان برای نمایشگاه‌های خودرو رونمایی کرد

اولین خودروی برقی بازار ایران معرفی شد

فورد موستانگ مک ای با تیونینگ موشن آر معرفی شد

سونی امروز احتمالا دوربین جدید سری آلفا را معرفی می‌کند

اوپو A55 5G با باتری 5000 میلی آمپری رسما معرفی شد

ایرانسل محصولات خانه ‌هوشمند آی‌بان را عرضه کرد

تراشه‌های سامسونگ مجهز به پردازنده گرافیکی AMD، احتمالا زودتر از انتظار معرفی خواهند شد

معرفی کتاب خوب برای مطالعه در کتابفروشی سراج بوک

ساعت‌ هوشمند سامسونگ احتمالا به حسگر قند خون مجهز خواهد شد

10 فلگ عالی کروم که باید در مرورگر خود فعال کنید

ابرخودرو پروژه PMC برای حضور در لمان رونمایی شد

دانشمندان روش معکوس‌‌ کردن روند پیری مغز را یافتند

مرگ سیاره زمین؛ بسیار زودتر از آنچه تصور کنیم

خودرو‌هایی که در سال 2021 وارد بازار می‌شوند

از طرح روی جلد بازی Resident Evil Village رونمایی شد

نسخه‌ پلی‌استیشن 5 بازی The Sinking City معرفی خواهد شد

آپدیت جدید سایبرپانک 2077 منتشر شد

امکانات جدیدی در راه مرورگر مایکروسافت اج است

نسل بعدی مک‌بوک پرو کارت‌خوان SD خواهد داشت

گوشی جدید هواوی معرفی شد

نسل دوم آی ‌مک بازطراحی شده احتمالا به فیس آی‌دی مجهز خواهد شد

چگونه برخی افراد صدای مردگان را می‌شنوند؟

از نسخه‌های لاکچری پرچمدار سامسونگ با قیمتی فوق گران رونمایی شد

کوییک‌آر اتوماتیک؛ ارزان‌ترین خودروی اتومات کشور

استفاده از هوش مصنوعی در دستگاه‌های هوشمند دارای باتری

بلومبرگ: هدست VR اپل احتمالا با چیپست قدرتمند و قیمت چشمگیر از راه می‌رسد

آشپزخانه تمام رباتیک به جای صاحبخانه آشپزی می‌کند

دوربین شیائومی Mi11 Pro اعجاب‌انگیز است

سیاست و بازاریابی

سیاست و بازاریابی