سیاست و بازاریابی
گفت و گوی شهر با مدیرکل خدمات شهری
آماده باش شهرداری برای مقابله با تأثیرات ناشی از شرایط جوی
پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400 - 18:35:28
سیاست و بازاریابی - شهر: مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد که هیچگونه آبگرفتگی و مشکلات ناشی از باد و باران در تهران وجود نداشته و مناطق 22 گانه شهرداری در این مورد آمادگی کامل دارند.

اصغر عطایی، مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار شهر درباره بارندگی در تهران گفت: بارش های بهاری چند روزی است که در استان های مختلف و در شهر تهران آغاز شده است. بر اساس اعلام هواشناسی وزش باد و باران در تهران تا شنبه ادامه دارد. 
او با اشاره به اینکه بعد از ظهر امروز باد از شرق به غرب شروع به وزیدن کرده است، بیان کرد: همه عوامل شهرداری در بخش فضای سبز با امکاناتی مانند اره موتوری و بالا بر آمادگی دارند در صورت شدت باد و سقوط درختان این مساله را حل کنند.
به گفته عطایی، ازروزهای قبل نیز پیش بینی شده بود بارش های بهاری همان طور که در خیلی از استان ها و شهرستان ها منتج به سیل شد زیادتر شود.
او افزود: لایروبی ها به طول کامل انجام شده و آمادگی وجود دارد. خوشبختانه تا کنون مشکلی در زمینه آبگرفتگی وجود نداشته است و تنها در دو منطقه 1 و 3 دو درخت نه چندان بزرگ سقوط کرده اند که بلافاصله رسیدگی شده است.
عطایی گفت: بارش ها به شکلی است که هر ساعت ممکن است بخشی از شهر را در گیر کند و به صورت منطقه ای است و در این مورد همه مناطق 22 گانه آمادگی کامل دارند.

http://www.PoliticalMarketing.ir/Fa/News/196681/آماده-باش-شهرداری-برای-مقابله-با-تأثیرات-ناشی-از-شرایط-جوی
بستن   چاپ